Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkb.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4892/kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkb.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Cały Tomuś, jak dwie krople wody.

A tu widać jaka ta moja Olka już jest duuuuużaaaaa 😮 😲
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/sam0566duzaaaaaaaaaaaaa.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3195/sam0566duzaaaaaaaaaaaaa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja Ola tez nie miarowo oddycha, czasem jak pisała Mini to na sekundę przestaje oddychać. Ale to jest normalne 😉
Aga Kropka napisała do mnie cyt: "Cześć Gosiu 🙂Miło że pamiętacie o nas 🙂,zaglądałam do Was tylko nie miałam czasu ndrabiać tego co naskrobałyście i tak jakoś zrezygnowałam...Poza tym to w ciągu dnia mam 30 min. wolnego na przygotowanie obiadu. Ewcia nic nie daje mi zrobić nawet teraz jak piszę smsa to stoi koło mnie i płacze. Adusia zdrowa i bardzo grzeczna, przesypia mi całe noce, nie karmię juz piersią, a co u Was ????Co tam na brzuszku ???Buziaki dla mam i dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gUpie idioDki zostawić was chwile to już udziec mi rąbiecie 😁
a mi nos wykręca- czym ta Majka sra? 😮 🤪

Ha ha ha a co jej dajesz jeść ?????????? Ze takie smrodki wydala 🤪 🤪 🤪 No i Paula też do ojca podobna 😞, także ja nie mam dzieci 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie co ja dziś przeżyłam 🥴
Rano po tym jak pisałam na brzuszku zadzwonił domofon, A że Paulinka spała u babci to pozwolilismy sobie z Tomkiem na spanie nago. No i ja sie nie ubierałam jak wstałam z ł€żka. No i dzwoni domofon, odbieram i pytam :kto??? Odzywa się męski głos: POLICJA !!!!!!!!!!! O boże a pode mną ugięły sie nogi. Od razu pomyślała że to ściema i to jacyś włamywacze, bandyci czy mordercy (ale jestem bojąca nie?hahahaha) Więc pytam co się stało ??? A on że chodzi o pana Tomasza. O matko mało co zawału nie dostałam pomyślałam że miał wypadek albo coś podobnego. Więc mówię żeby zaczekał chwilę zanim go wpuszczę. Mieszkamy na parterze. Więc polożyłam Olę bo trzymałam ją na rękach i założyłam koszulkę i szlafrok na siebie i go wpuściłam.
Wszedł jeden a za minutę drugi gliniarz . Okazało się że Tomek zarysował samochodem dzrzwi w dugim samochodzie i tamten spisał numery i gliniarze go znalezli 😮. Smiali się bo pomyśleli że jak od razu ich nie wpuściłam to przez balkon lib okno uciekamy i ten drugi poszedł od strony balkonu pilnować abyśmy nie uciekli. 🤪
Ale co ja przeżyłam , myślałam ze nasram w gacie ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Słuchajcie co ja dziś przeżyłam 🥴
Rano po tym jak pisałam na brzuszku zadzwonił domofon, A że Paulinka spała u babci to pozwolilismy sobie z Tomkiem na spanie nago. No i ja sie nie ubierałam jak wstałam z ł€żka. No i dzwoni domofon, odbieram i pytam :kto??? Odzywa się męski głos: POLICJA !!!!!!!!!!! O boże a pode mną ugięły sie nogi. Od razu pomyślała że to ściema i to jacyś włamywacze, bandyci czy mordercy (ale jestem bojąca nie?hahahaha) Więc pytam co się stało ??? A on że chodzi o pana Tomasza. O matko mało co zawału nie dostałam pomyślałam że miał wypadek albo coś podobnego. Więc mówię żeby zaczekał chwilę zanim go wpuszczę. Mieszkamy na parterze. Więc polożyłam Olę bo trzymałam ją na rękach i założyłam koszulkę i szlafrok na siebie i go wpuściłam.
Wszedł jeden a za minutę drugi gliniarz . Okazało się że Tomek zarysował samochodem dzrzwi w dugim samochodzie i tamten spisał numery i gliniarze go znalezli 😮. Smiali się bo pomyśleli że jak od razu ich nie wpuściłam to przez balkon lib okno uciekamy i ten drugi poszedł od strony balkonu pilnować abyśmy nie uciekli. 🤪
Ale co ja przeżyłam , myślałam ze nasram w gacie ☺️ ☺️
pewnie też bym była obsrana 😁 a przystojni byli?? 😁


Hahahahaha nawet niezli - młodzi, Skończyło sie smiechem jak im powiedziałam że wystraszyli mnie na śmierć 🤪 I jeden z nich oglądał Olę i pochwalił sie że też ma takie małe bobo w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No szkoda że Kropka nie ma czasu aby zajrzec do nas, to przez Ewcie bo cały czas musi sie nia zajmować 😞 Mała terrorystka 🤪 🤪
Ja też bym zjadła tego kebaba , mam chęc na coś niezdrowego 🤪 🤪
Kurde ubranka uprałam juz dwa razy i jeszcze śmierdza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu jeśli coś śmierdzi wilgocią to baaardzo ciężko będzie Ci się pozbyć tego zapachu niestety 🤨 Co do historii to głowa mała hahaha myśleli, że chcieliście uciekać przez balkon z powodu zarysowanych drzwi w innym samochodzie hahaha 🤪 🤪 😁 😁 😁 Ach ta policja hahaha 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Oliwka się odmładza hahaha
Mój Tomek jest żołnierzem.
jaaaaaaaaa to sięnie dziwie ze non stop go ujeżdasz 😁 mi się strasznie podobają faceci w mundurach 😁 wkońcu Oliwke strzeliliśmy z moim w przepustkę wojskową 😁


To macie pamiątkę z wojska hahahahaha.
Jak Tomek był w wojsku to ja jeżdziłam do niego w odwiedziny (miałam kilka przystanków kolejką WKD) na bzykanko hahahahahaha
Ale mój Tomek nie chodzi w mundurze , nosi garniaki i koszule i krawaty 😉, jego mundury to ja mam w piwnicy,pawlaczu i szafie 😮 🤢 -niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem na chwilę, bo może w końcu mój synek uśnie; Kasia - ja mam też tak ostatnio, że przysypia na chwilę, a potem jęczy chce smoka lub nie wiem co 🙂 czytałam Tracy Hogg, ale chwilowo zgłupialam co oznacza jego płacz... Gosia - to miałaś niezłą historię 🙂, no i facet żołnierz, mi się też podobają mundurowi 😉 A Oliwka pewnie chce znów być małą dzidzią 🙂. Uciekam coś zjeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
aa i pytałyście czy chcemy mieć więcej dzieci, my tak - jeszcze jedno 🙂 i to chyba stosunkowo niedługo, bo ja młoda już nie jestem, więc trza się spieszyć 😉

Aga pozwól że zapytam , ile masz lat ???????? A tak w ogóle to my tu na brzuszku wszystkie młode jesteśmy 🤪 🤪 🤪, ja mam juz nastoletnią córke i adoptowana Ninkę a cały czas jestem młodziutka - 20 lat 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Oliwka się odmładza hahaha
Mój Tomek jest żołnierzem.
jaaaaaaaaa to sięnie dziwie ze non stop go ujeżdasz 😁 mi się strasznie podobają faceci w mundurach 😁 wkońcu Oliwke strzeliliśmy z moim w przepustkę wojskową 😁


To macie pamiątkę z wojska hahahahaha.
Jak Tomek był w wojsku to ja jeżdziłam do niego w odwiedziny (miałam kilka przystanków kolejką WKD) na bzykanko hahahahahaha
Ale mój Tomek nie chodzi w mundurze , nosi garniaki i koszule i krawaty 😉, jego mundury to ja mam w piwnicy,pawlaczu i szafie 😮 🤢 -niestety


no ale najlepsze jest to że on nie chciał jechać na 3 miesiące do poznania na kurs kucharza i bałam się że ucieknie z wojska i okres mi się spóźnił jeden dzień,i miałam plan powiedzieć mu że jestem w ciąży i ma myśleć by głupstwa nie zrobić a on "zrób test" a ja uznałam że nie ma sensu bo napewno znów się nie udało a tu szok bo pozytywny 😁 z Mają też było dużo testów negatywnych a jak odpuściliśmy pozytywny się pojawił 🙂


No to macie o czym rozmawiać i co wspominać 🤪. Jak Oliwka dorośnie to jej powiedzcie w jakich okolicznościach powstała 😁 🙃. Powód do dumy, została poczęta przez mundurowego na przepustce 🤪 🤪 🤪
A ja jestem maszynką do zapładniania 🤪 🤪 Z paulinka zaszłam za pierwszym razem. I z Olą także 🤪 🤪. Myśleliśmy z ojcem Paulinki że zaszalejemy i do końca pojedziemy bo na peweno nie zajdę tak od razu w ciążę a tu bum stało się .
To samo bbyło z Olą myśleliśmy z Tomkiem że nie uda się za pierwszym razem, trzeba będzie czekać ze trzy , cztery miesiące. A tu od razu zaszłam 🤪 🤪. Planowaliśmy po wakacyjnym urlopie Olę , ale wyszło inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No stara nie jestem 🤪Ale te 30 dyszki stuknęło , a ja czuje że się zatrzymałam na 20 hahahaha. Nawet koleżanki mojej Paulinki mówią że nie pasuję na mamę hahahahaha.
No na smutki i powagę bedzie jeszcze czas, A teraz trzeba korzystać, śmiać się i bawić i z sexu czerpac same przyjemności haha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A gdzie reszta stada ????????????????? Obżera się bo jest pora obiadowa hahahaha
Po 15 maja mi przywieżć meble - czyli zaraz 🙂 Oj jak dobrze bo sie nie miścimy z ciuchami 😞
A w łazience nie mam żadnej szafki i wszystkie kosmetyki są wszędzie w całej łazience hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to Twój Tomek wie jak stawać na baczność hahahaha 🤪 🤪 😁 😁
Ja tam to dopiero młoda dupa jestem 😁 W tym roku i to w Październiku dopiero 22 latka 😁 Ale czasem czuję się jakbym miałam 52 🤨 Brakuje mi luzu i imprez 🤨 😞 Chyba za szybko dorosłam no, ale dzięki temu mam Alusie a tego nigdy nie będę żałować 🙂 😎 Chociaż dzisiaj mam ochotę wyrzucić Ją przez okno hahahaha taka jest niedobra !! 🙃 😮 No my na siano nie narzekamy także chrzciny robimy tak jak nam się spodobało i zachciało hihi Obliczyliśmy, że potrzeba tak 3 tysiące złoty a więc spoko cena jak za wszystko.
A co do mundurowych to nawet się mówi: Za mundurem Panny sznurem !! I to prawda bo wszystkie kobiety kochają mundury hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosia to Twój Tomek wie jak stawać na baczność hahahaha 🤪 🤪 😁 😁
Ja tam to dopiero młoda dupa jestem 😁 W tym roku i to w Październiku dopiero 22 latka 😁 Ale czasem czuję się jakbym miałam 52 🤨 Brakuje mi luzu i imprez 🤨 😞 Chyba za szybko dorosłam no, ale dzięki temu mam Alusie a tego nigdy nie będę żałować 🙂 😎 Chociaż dzisiaj mam ochotę wyrzucić Ją przez okno hahahaha taka jest niedobra !! 🙃 😮 No my na siano nie narzekamy także chrzciny robimy tak jak nam się spodobało i zachciało hihi Obliczyliśmy, że potrzeba tak 3 tysiące złoty a więc spoko cena jak za wszystko.
A co do mundurowych to nawet się mówi: Za mundurem Panny sznurem !! I to prawda bo wszystkie kobiety kochają mundury hihi 😁

Kasia ja urodziłam Pauline jak mialam 18 lat , wiec skonczyly mi sie imprezy , kolezanki i szalenstwo,ale nie zaluje - jestem szczesliwa mama pieknej nastolatki za ktora lataja chłopaki 😆. jak paula podrosła to z Tomkiem zaczelismy szalec. wychodzilismy z domu jak paula spala (oczywiscie byla w domu moja mama i z nia zostawala paula),wiec odbilam sobie te lata kiedy siedzialam po pachy w pieluchach hahaha, a teraz znow skonczylo sie nam bawienie - znow czekamy jak ola podrosnie i bedzie mogla zostac z babcia hihi, a my znow udamy sie na jakas impre 🤪 🤪 🤪
Wiec wszystko przed toba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja koncze za miesiac 24 lata, a Pawel w tym roku juz 30 🙂 no Gosiu to masz fajnie z mężem mundurowym 😁
myo Dominika staraliśmy się od grudnia, tzn tak soebie pomyśleliśmy, że fajnie by było zrobić na świeta niespodzianke rodzinie ale troche za pozno sie wzielismy no i troche musielismy sie postarac o tego łobuza małego nawet nie wiem ile testow robilam w miedzyczasie hehe aż wkoncu wyszedl nam synuś 😁 ok lece kobietki sie uczyc dalej poki maly sobie śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...