Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
jestem, ale pewnie i tak nie zauwazylyscie ze mnie nie bylo 😜
ale co mi tam, i tak cos napisze.
troszke nadrabialam - tak bardzo wybiorczo i zauwazylam ze byla mowa o podwiazywaniu jajnikow. tez kiedys o tymmyslalam, bo ie chcialam miec wiecej dzieci, ale moje szczescie, ze w polsce to nie jest tak - mowisz- masz.
wyjechalam do anglii, poznalam wspanialego faceta i bardzo chcielismy miec wspolne dziecko, tak wiec ciesze sie bardzo. nigdy nie wiadomo jak zycie sie potoczy, co nas zycie przyniesie... lepiej jak mamy jakas alternatywe.
wczoraj bylam na bilansie 6-8 tygodni. mala wazy 4930 i ma 58 cm. wiem, ze te liczby sa dla was jak lekki kosmos, bo wasze dzieciaczki w wiekszosci sa wieksze, ale ... maja kruszynka nie jest juz taka kruszynka. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Świntuchy hahahaha ja też chcę zobaczyć wieszaki 😠, pewnie jakieś wieszaki - kutaski 🤪 🤪.
No no no wypraszam sobie , moje zmarszczki są jeszcze nezbyt widoczne 🤪, więc jch nie tapetuje hahahaha, a zresztą ja jako kremu zażywam nadzienia z algidy na zewnątrz i wewnątrz hahahahahaha 🤪
Alusia jaka bystra , ajakie śliczne duże oczy ma 😉, Nie jedno serce złamie ślicznota 🤪. A śliniaczek ma być dedykacją dla krowy ???? 🤪
Aduś Sebuś jest duuuuuży facet już 🤪 🤪
Oj oby mojej Pyzy skok rozwojowy nie dopadł 😞 Bo ją powieszę w szafie i wyciągnę po skoku 🤪
Ja juz posprzątałam, i się wykąpałam, położyłam maseczkę na gębę - oby się odmłodzić hihi i jeszcze w łosy wyprostować , aaaaaaaa i pazury pomalować i gotowe 🤪 Będę PIĘKNA hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
czesc dziewczyny,
jestem, ale pewnie i tak nie zauwazylyscie ze mnie nie bylo 😜
ale co mi tam, i tak cos napisze.
troszke nadrabialam - tak bardzo wybiorczo i zauwazylam ze byla mowa o podwiazywaniu jajnikow. tez kiedys o tymmyslalam, bo ie chcialam miec wiecej dzieci, ale moje szczescie, ze w polsce to nie jest tak - mowisz- masz.
wyjechalam do anglii, poznalam wspanialego faceta i bardzo chcielismy miec wspolne dziecko, tak wiec ciesze sie bardzo. nigdy nie wiadomo jak zycie sie potoczy, co nas zycie przyniesie... lepiej jak mamy jakas alternatywe.
wczoraj bylam na bilansie 6-8 tygodni. mala wazy 4930 i ma 58 cm. wiem, ze te liczby sa dla was jak lekki kosmos, bo wasze dzieciaczki w wiekszosci sa wieksze, ale ... maja kruszynka nie jest juz taka kruszynka. 😆


Hej kochana oczywiście że zauważono że Cię ni było 😉 A czemu Cię nie było ????????????????????
No nasze dzieciaczki są pokaznych rozmiarów hahahahaha, ale twoja kruszynka juz nie jest kruszynką ha ha ha ha , moja Ola waży podobnie , prawie kg. Tylko jest długa - po tacie 😉
Mo to super że Cie nie podwiązali 🤪. Masz małego skarba !!!!!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha Ty powinnaś wystąpić w programie : ,, Łabędziem być ,, 😁 😁 😁: 😁
Kasiu ja zauważyłam, że Cie nie ma serio 😉 Kaja waży bardzo ładnie !! Nie martw się Jej waga na pewno jest prawidłowa a poza tym nawet jakby miała niedowagę to lepsza jest niedowaga niż nadwaga 😉 No właśnie dlatego ja bym nigdy nie zrobiła zabiegu który jest nieodwracalny. podałaś doskonały przykład Kasiu 😉 Nigdy nie mów nigdy. Nie wiadomo co nam życie może jeszcze przynieść 😉 A Alusia ma kwiatki na skarpetkach hihi kupiłam Jej i pierwszy raz założyłam a, że są luźniejsze to już ich na stopach nie ma haha Tak kopie, że sobie je ściągnęła pipa mała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
czesc dziewczyny,
jestem, ale pewnie i tak nie zauwazylyscie ze mnie nie bylo 😜
ale co mi tam, i tak cos napisze.
troszke nadrabialam - tak bardzo wybiorczo i zauwazylam ze byla mowa o podwiazywaniu jajnikow. tez kiedys o tymmyslalam, bo ie chcialam miec wiecej dzieci, ale moje szczescie, ze w polsce to nie jest tak - mowisz- masz.
wyjechalam do anglii, poznalam wspanialego faceta i bardzo chcielismy miec wspolne dziecko, tak wiec ciesze sie bardzo. nigdy nie wiadomo jak zycie sie potoczy, co nas zycie przyniesie... lepiej jak mamy jakas alternatywe.
wczoraj bylam na bilansie 6-8 tygodni. mala wazy 4930 i ma 58 cm. wiem, ze te liczby sa dla was jak lekki kosmos, bo wasze dzieciaczki w wiekszosci sa wieksze, ale ... maja kruszynka nie jest juz taka kruszynka. 😆


Hej kochana oczywiście że zauważono że Cię ni było 😉 A czemu Cię nie było ????????????????????
No nasze dzieciaczki są pokaznych rozmiarów hahahahaha, ale twoja kruszynka juz nie jest kruszynką ha ha ha ha , moja Ola waży podobnie , prawie kg. Tylko jest długa - po tacie 😉
Mo to super że Cie nie podwiązali 🤪. Masz małego skarba !!!!!!!!!!!!!!!! 🤪


a nie bylo mnie, bo mala daje niezle popalic. zadko kiedy uda mi sie zjesc sniadanie. to jest dziecko, ktore skupia na sobie cala uwage. 😮 dopiero po spacerze spi i popoludniu czesciej przysypia. do poludnia to po prostu jakas masakra 😮 😮 😮 no ale.....
mam tylko nadzieje, ze w koncu z tego marudzenia wyrosnie. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
dawać gg to roześle zbereźne foty niny 😁 bo tu mnie czasem admin wyrzuci 🙂 albo wstawie zdięcie i dam wam na image link 🙂


Krowa dawaj link na image 😁
A śliniak jest z dedykacją dla Ciebie na dowód, że lubię być Pigi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc po koleji...
Drugie dziecko bardzo bym chciała ale zobaczymy jak finanse pozwolą...niestety teraz to nie tylko chęci wystarczą. Oczywiście myślę, że najwcześniej za dwa lata choć chciałam jeszcze przed 30- stką urodzić drugie no ale chyba nie dam rady ha ha 😜
Co do kredytu złożyliśmy wniosek, ponoć jest duża szansa a jeśli się nie uda to albo wyprowadzka do teściów na wieś albo wynajem. Ta pierwsza opcja byłaby o tyle lepsza, że nie musiałabym pracować przynajmiej do póki do póty nie znazłabym pracy lepszej niż ta, którą mam bo z niej musiałabym zrezygnować ze względu na to, ze odległość od wsi teściów do Kalsza jest ok. 30 km z przesiadką więc połowa pencji szła by na bilety 🤔
Kafinka, ja też nie zauważyłam, żeby z główką Mai było coś nie tak no ale lekarzem nie jestem. Zresztą przecież dobrze będzie więc nie masz się czym martwić 😉 A co do ciemiączka to kiedy sie ono całkowicie zrasta??
Oczywiście wszystkeigo najlepszego dla Łukaszka z okazji Imieninek!! 😁
Kasiu gratuluję podjecia decyzji o Prawie Jazdy 🙂 Ja bardzo bym chciała ale niestey są inne priorytety 🙂 Mam nadzieję że może będzie mnie jeszcze stać ale już stara sie robię więc nie wiem czy zdażę ha ha 😜 Mąż ma prawko i w sumie to jest plus bo jak jechaliśmy gdzieś na imprezę to w zasadzie wszyscy losowali miedzy sobą kto prowadzi z powrotem a ja nie byłam brana pod uwagę i mogłam się bawić na całego ha ha 😁 😁
Mini, ja słyszałam, ze niemowlaki tak mają, ze na moment wstrzymują oddech i później oddychają normalnie także to nic poza normą 🙂 Gabrysia też tak ma 😉
Kasia, czytałam o tym co pisałaś o śmierci tego niemowlaka- ale ta matka pizda ! Ja czytałam gdzieś, że w ogóle spanie na brzuszku zwiększa prawdopodobieństwo śmierci łóżeczkowej. Ile w tym prawdy to nie wiem ale żeby w nocy tak dziecko kłaść to jakiś żart.
Gosiu, ależ Olunia ma śliczną różową kurteczkę! Pięknie ja na spacerek ubierasz 🙂 A z Policją ładny numer mieliście ha ha 😁 Swoją drogą popatrzyłabym sobie na Panów w mundurach 🤪 😁 A mieć żołnierza w domu to dopiero podnieta 🤪 🤪
Jak o starości gadałyście to i japowiem, że do młodych to już nie należę 😜 W maju kończę 28 lat 🤪 a mój mąż skończył w styczniu 27 także w sumie to jest między nami 7 miesięcy różnicy. Oczywiście ja jestem inteligentniejsza i mondrzejsza ale to na marginesie 😁 😁
Iwonka- powodzenia w przeprowadzcce 🙂 Ach pewnie to eksyctujące 🤪 Rozumiem, że dasz znać na nowym mieszkaniu co i jak? 🙂 No i pochwal sie jakimś zdjęciem 🙂 Szkoda, że Kropka nie ma czasu na Brzuszek...I nie karmi już piersią więc ile nas karmiących cyckami zostało?? Kasiak i Aduś, super, że maluchy przybierają na wadze bo to ważne także oby tak dalej. Kasia UK super śliniaczek ha ha 😜 No to wszystko nadrobiłam więc kończę moją książkę i lecę doprawić barszcz czerwony do pierogów 🙂
p.s. wieszaki super ha ha ha 🤪 🤪 🤪 🤪 SZKODA , ŻE MAM DALEKO DO IKEI 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wieszaki pierwsza klasa 🤪 🤪 🤪 🤪 O jaaaaaaaaaaaaaaaa chciałabym tekie mieć, i to nie tylko w łazience 😁 😁
Przywiezli mi meble iiiiiii ku..a spieprzyli, pobdzierane, krzywe 😠 😠 😠 😠 😠. Masakra jestem wsciekła, niech mi to zabierają z powrotem i przywiozą porządne meble wrrrrrrr. Aż sie pienię .
Martuś jestem pod wrażeniem jaką Ty masz pamięć 😮 Super odpisałaś nam wszystkim 😉
No ja już pewnie nie zajrzę tu dziś , więc do jutra małpiszony 🤪 🤪 🤪
Miłego popołudnia 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta musi robić notatki, nie ma co 🙂 Bo to jest podejrzane 😉 hhahaha
To się decydujcie ile komu tych wieszaków kupić hahahha 🙂 Zboczuchy 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

Zjadłam naleśniki i nażarłam się jak wieprz, nie ubliżając Pigiiiii 😁
Kasiu, ja też zauważyłam że Ciebie nie ma, ale zawsze jak to myślę każda ma jakiś powód i brak czasu pewnie 😉
Lecę leżeć obok mojego Maluszka 😁 oczywiście nie będę się pchała do jego łóżeczka hahahah 😁 🤪 🤪 tylko na małżeńskim łożu pośpimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu na chwilę,trochę nadrobiłam
Oskar marudzi strasznie dzisiaj 😞 lata i woła"duuu" i złość,że nie dostaje 😞,woła od wczoraj ciągle"baji" i nadal nie wiem o co mu chodzi,bo nie chcemi pokazać,myślałam,że to bajki ale nie pokazuje na nie,no chyba,ze poprostu ciągle tak woła,bo się nauczył 🙂
Sebuś grzeczny,śpi już od godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu na chwilę,trochę nadrobiłam
Oskar marudzi strasznie dzisiaj 😞 lata i woła"duuu" i złość,że nie dostaje 😞,woła od wczoraj ciągle"baji" i nadal nie wiem o co mu chodzi,bo nie chcemi pokazać,myślałam,że to bajki ale nie pokazuje na nie,no chyba,ze poprostu ciągle tak woła,bo się nauczył 🙂
Sebuś grzeczny,śpi już od godziny 🙂


tak porównywałam:
Oskar-15 tygodni-5350 i 60cm
Sebastian-dzis 12tygodni-(wczoraj ważony)5540 i 64cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Martuś ciemiączko zarasta się całkowicie do roczku. Ja karmie tylko cycem próbowałam dawać herbatki, ale nie chcę, więc tylko cyc 🙃 Maja właśnie zrobiła kupala i zadowolona jakby szóstkę trafiła acha ja poproszę pięć z prawej i pięć z lewej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i nawet już nadrobiłam 😁 Mam chwilę teraz, bo Kajtek usnął (nie wykąpany jeszcze 🙂), cały dzień na zmianę zajmowanie się nim i pakowanie...padam, ale warto 😉
Kajtek w środę był ważony, miał wtedy równe 6 tygodni i ważył 5,540kg - mój mały grubcio 🙂 i pomyśleć że przez chorobę przez tydzień zamiast przybierać to nawet trochę spadł na wadze 😁 😁 😁 Nie ma co, ciężki jest 🙂 😁
Te wieszaki są niezłe 😁 😁 😁 ale wątpię żeby mąż zgodził się na takie w łazience w nowym mieszkaniu 😉 🙂 🙂 😁
Fotkę nowego mieszkania wyślę wam jak nam choć część mebli przywiozą, bo zamówiliśmy i do 4 tygodni jeszcze mamy czekać,ale mam nadzieję że wcześniej przywiozą. W kuchni na razie nie wymienimy, choć do nowoczesnych nie należą, za dużo kasy tak na raz wszystkie meble kupić, z czasem się wymieni.
Zazdroszczę wam, że wasze maluchy w nocy tak ładnie śpią, Kajtek jest ciągle głodny i wczoraj jak zasnął o 20:15 tak 0 6:50 rano piąty raz się na jedzenie obudził i za każdym razem zjada z obu cycków (wprawdzie tam dużo nie ma, już resztki i niedługo nic nie będzie) a potem od 100 do 180 ml z butli mleka 🙂 😁 apetyt ma po mamusi, bo ja tyle jem, że nawet przytyłam teraz 😞 😞 😞 😞 A Kajtek w dzień to i od 200 do 250 ml zjeść potrafi, ale zazwyczaj tak ok 150-180 ml zjada, wiem że to może za dużo, ale jak się nie najada to zaraz płacze na jedzenie, więc skoro tyle potrzebuje to niech jje 🙂 😁 😁 Jak go biorę na ręce to odczuwam już jego wagę i to wyraźnie 😁 😁 😁
Martuś - powodzenia z kredytem 🙂
Ninka -wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla Łukaszka 🙂
W poniedziałek przyjeżdża moja mama zająć się Kajtkiem żebym mogła się w mieszkaniu po ogarniać trochę, no i będę się przenosić a potem rozpakowywać, więc po niedzieli jak mnie długo nie będzie to przepraszam, ale postaram się do was zajrzeć jak znajdę chwilkę.
Czekam teraz aż się Kajtek obudzi bo trzeba go wykąpać a później sama idę się pomoczyć w wannie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka, braliście kredyt na mieszkanie czy za gotówkę, jeśli kredyt w jakim banku jeśli spytać można i jak raty Was wynoszą?? My dzisiaj seans filmowy robimy bo mała już prawie śpi...poprzestawiało się jej i zasypia już na noc tak 21-22. Jakby co to Dobranoc piękne i do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka to rzeczywiście masz Kluseczka w domu 🙂 Jak tyle potrzebuje to pewnie niech tyle je chociaż podobno modyfikowanego dziecko w tym wieku nie powinno aż tyle jeść max. 90 ml no ale jakby Kajtuś się tym nie najadł to wiadomo nie będziesz go głodzić 😉 To wszystko mu się unormuje na pewno. Ale musisz pamiętać, żeby za dużo nie ważył bo wszystko zacznie robić później- wstawać, chodzić czy raczkować bo po porostu będzie mu za ciężko się unieść. Mój chrześniak był taki a teraz jest śliczny i szczuplutki 🙂 Może częściej go przepajaj herbatką to zawsze żołądeczek troszkę oszuka a krzywdy mu tym nie zrobisz.
Super, że już się po woli przenosicie 😉 Pewnie nie wszystko na raz po woli a zrobicie po swojemu 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niezłego masz klocuszka jak na 6 tygodni 😁 Wyobrażam sobie jak musisz być zmęczona przeprowadzką i zajmowaniem się dzieckiem 🤪 🤪 Ale ile radości przy tych dwóch rzeczach, co? 🙂
Ja dzisiaj padam na ryjek, także idę się zaraz kąpać.
Maja jak widać nie lubi obcych kątów oglądać 😁 oby z czasem jej przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...