Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja Alusia :
Przed chwilką zrobione już ubrana na sen 🙂 :
[URL=http://img852.imageshack.us/i/cimg1541.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/1001/cimg1541.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tutaj w spodniach ze świnką 😁 :
[URL=http://img197.imageshack.us/i/cimg1535x.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7135/cimg1535x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tutaj w dzień co kończyła 3 miesiące 😁 :
[URL=http://img641.imageshack.us/i/cimg1539c.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7909/cimg1539c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Znowu pierwsza 😁
Kasia Kayka jest przesłodka 😁 a szczególnie podoba mi się jak leży na brzuszku 😁

Resztę dopiero nadrobię zaraz

Byliśmy na tych ćwiczeniach,Sebuśma wzmożone napięcie mięśniowe,asymetrię,podkurcza palce u nóg i zaciska piąstki.Rehabilitantka pokazała mi ćwiczenia(połowy nie pamiętam-ale dlatego też mam przyjść we wtorek) i muszę z nim ćwiczyć.Dłuuuuga droga przed nami 😞
na 9 godz.Oskar do okulisty,potemjak będzie ładnie to do Zoo idziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrać dziecko za podanie czopku 🤪 🤪 🤪coza idiotyzm!!!
Ja też myję ręką małego,starszego gąbką.

Kasia Alusia słodka,na tym pierwszym zdjęciunajbardziej,bo smok jej nie przesłania 🙂

Wczoraj było u nas tak ciepło,że jechałam z małym,on w foteliku na stelażu w kombinezonie wiosennym i śpiworku,po drodze mały marudził,rozpięłam mu śpiworek to zaraz usnął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, przyszłam na chwilę, nawet nie nadrobiłam prawie 😞 dziś jade z Malym do pracy mojej, bo muszę pojsc do Kadr i takie tam, więc znów się spieszę...wczoraj też wariatkowo, ale na rehabilitacji pani powiedziala, ze juz sa postepy po tygodniu 🙂 Widzialam tylko zdjecia Alusi - przesłodka! Miłego dnia, jak wroce to napisze wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam sie i ja 🙂 u nas tez piekny dzien sie zapowiada wiec pewnie zajrze dopiero wieczorem bo na spacer pojdziemy 🙂 Ja też myje małego ręką podobno gąbkami i myjkami nie powinno się bo to duże skupiska bakterii 😮 No ale miałam ciężką nocke nie wiem czy go dziąsełka męczą czy to był może brzuszek ale budził mi się kilka razy 😞 normalnie dwa razy w nocy wstaje a dziś chyba 5 i od 6.15 nie spał i teraz dopiero zasnal. Lece przygotować śniadanko bo zaraz Paweł na przerwe przyjdzie a i ja głodna jestem jak wilk już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do ubierania w taka pogode to tez do konca nie wiem jak to ale ja zakladam malemu body na krotki rekawek na to bluzeczke ma skarpetki i spodnie no i takie cieple kapcie, na wierzch cienka kurteczke i czapeczke a w foteliku (bo najczęściej w tym na dwor ruszamy a nie w gondoli) ma kocyk ktorym mu nozki przykrywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kasiu do paczki to ja mogę dać banany 🤪,świerzo zerwane prosto z drzewa 🤪 🤪
Sylwuś ja też kiepską noc miałam , Ola dwa razy obudziła się na butlę i dwa razy płakała 😞 dałam smoka , przytuliłam i po jakimś czasie zasnęła. Może to skok, bo nie sądzę aby zęby 😮.Sama nie wiem 🤢
Ja Oli zakładam na dwór body,sweterek,rajstopy ,spodenki i butki z polaru. Na to kocyk.
Idę zaraz wysuszyć małpie futro , zjeść śniadanie i do mamy idę. Niech ona się pomęczy z wnuczką 🤪 🤪
U mnie też piękny dzień , miłego dnia .
Aaaa zapomniałam , Mrówa wysłała mi eska, że pojechała do Wawy na jakieś 2 - 3 dni. Była z Kajtkiem u lekarza i mały waży 7450 😲 Wielki chłopak 🤪 Macie pozdrowienia od owada i jej synka hahahaha.
No to pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hej 🙂
Kasiu do paczki to ja mogę dać banany 🤪,świerzo zerwane prosto z drzewa 🤪 🤪
Sylwuś ja też kiepską noc miałam , Ola dwa razy obudziła się na butlę i dwa razy płakała 😞 dałam smoka , przytuliłam i po jakimś czasie zasnęła. Może to skok, bo nie sądzę aby zęby 😮.Sama nie wiem 🤢
Ja Oli zakładam na dwór body,sweterek,rajstopy ,spodenki i butki z polaru. Na to kocyk.
Idę zaraz wysuszyć małpie futro , zjeść śniadanie i do mamy idę. Niech ona się pomęczy z wnuczką 🤪 🤪
U mnie też piękny dzień , miłego dnia .
Aaaa zapomniałam , Mrówa wysłała mi eska, że pojechała do Wawy na jakieś 2 - 3 dni. Była z Kajtkiem u lekarza i mały waży 7450 😲 Wielki chłopak 🤪 Macie pozdrowienia od owada i jej synka hahahaha.
No to pa.

A zapomniałam skomentować fotki małych skarbów.
Łukaszek coraz ładniejszy 😉, zmienia się i też jest dużym chłopcem 🤪 😘 😘
A Alusia jak zwykle w sukieneczkach 😁 Mała modeleczka 🙂 🙂
Śliczne te dzieciaczki - wszystkie 🙂
No to teraz idę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, duzo to od rana nie napisalyscie 🙂 pewnie przez ladna pogode, u nas 20 stopni! 🤪 po kolei jednak, wczoraj bylam z Pawelkiem na rehabilitacji, Ada - nie martw sie, Pawelek tez ma wzmozone napiecie i asymetrie, ale takie male dzieci cwiczone szybko z tego wychodza, jakie masz cwiczenia? mi kazala np trzymac na kolanach (klasc) i podnosic nogi, zeby jakby zaburzac mu rownowage, ciezko mi to opisac. A po poludniu ja bylam u lekarza, a dzis od 11 do 14 w pracy 😉 wszystkie cioci go nosiły, a synus sie tylko usmiechal, potem zjadl i padł z wrażeń 🙂 spał 2,5 godz, a teraz szaleje na macie. A jutro podobno ma padac...co do mycia, to ja tez myje ręką..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem..... mala po bioderka wsio ok zgłosić mam sie jak zacznie chodzic 🙂 ...
lecem paaaaa coś dzisiaj was wywiało taka piekna pogoda to wszystkie na spacerach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem -wróciłam od mamy i jestem padnięta , chyba z 10 km. dzisiaj przeszłam 😮. Byłyśmy z mama na mieście oglądać ubranka do chrztu - jakie piękne są 🙂. W sobotę z Tomkiem pojedziemy wybrać coś.
Ja mam w rodzinie rehabilitantkę ktora pracuje w szpitalu z dziećmi. Ona ma mnóstwo takich maluszków z napięciem. Dziewczyny to tylko kwestia ćwiczeń. Wszystko będzie dobrze 😉
Już jutro piątek i Tomek wraca 🤪 🤪 Ufffff odpocznę dwa dni 🙂
Ide pogadać z Olą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola nie chce mi się nawet o tym mówić,dziś miałam cały dzień doła,i nic tego nie zmieni....
po prostu czasem bardzo straszne rzeczy się dzieją,i nawet nie można ich zmienić....
Jestem zła,rozgoryczona,i czuje pokłady nienawiści i gniewu....
mój próbuje mnie wspierać ale nie daje też rady,ide kąpac maluszki,później może do was zajrze 😘


Paqmietaj że Cię kochamy:*:* bynajmniej ja:* i moja Alicja jesteśmy z Tobą... bo nie moge mówić za inne zwierzeta 😁
wygadaj sie nam potem ulży ci!!!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Aga 😞. To naprawde tragedia. Nie dziwie ci sie ze wybuchlas na matke 🤢,ja pewnie zareagowalabym tak samo. Ta kobieta jest wybacz - głupia , albo ślepo kocha ojca. Ale widząc co wczoraj zrobił, jak potraktowal syna to wreszcie powinna powiedziec dosc! Przecież mogła wydażyć się tragedia 😞 No ale nawet nie wiem jak cie pocieszyc 😞 bo to przykra sytuacja. Ale wreszcie to bedzie musialo sie skonczyc , ulozyc jakos . Twoja mama musi zrobic z ojcem porzadek!!!!!!!!!! Wspułczuje Aga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Oj Aga 😞. To naprawde tragedia. Nie dziwie ci sie ze wybuchlas na matke 🤢,ja pewnie zareagowalabym tak samo. Ta kobieta jest wybacz - głupia , albo ślepo kocha ojca. Ale widząc co wczoraj zrobił, jak potraktowal syna to wreszcie powinna powiedziec dosc! Przecież mogła wydażyć się tragedia 😞 No ale nawet nie wiem jak cie pocieszyc 😞 bo to przykra sytuacja. Ale wreszcie to bedzie musialo sie skonczyc , ulozyc jakos . Twoja mama musi zrobic z ojcem porzadek!!!!!!!!!! Wspułczuje Aga.

No właśnie,Gosia ja mam swoje problemy a jaeszcze na głowie innych... normalnie już mam dość,nie wiem co mam myśleć,nawet nie chce mi się z nią gadać,ale wiem że nie moge się od niej odwrócić dla jej dobra 🥴


Nie , odwrocic sie nie mozesz. Moze trzeba codziennie ja meczyc o rozwod, a potem o pozbycie sie go z domu. A moze zalozyc mu sprawe w sadzie o znecanie sie. Jak nie mama to moze twoi bracia bo prubowali./ Bo to nie jest zycie z takim czlowiekiem ktory rzuca sie na swojego syna dlatego ze sie nie dochlal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Gosia mój jeszcze wymyślił że jak mój brat w tym roku skończy gimznazjum,może u nas iśc do zawodówki,i powiedzał "mamy ciężko ale sobie poradzimy",nie wiem zobaczymy jak to będzie dalej.... wiem jedno jeśli coś z tym nie zostanie zrobione to ja nie dopuszcze by ten skur...zniszczył życie mojemu bratu!!!
Wystarczy że ja jak najszybciej uciekłam z domu,wolałam nie raz być tygodniami u babci,niż we własnym domu,a gdy się wyprowadziłam miałam wyrzuty sumienia że matke zostawiłam z nim samą 😠

To byloby super rozwiazanie dla brata , ale matka tez musi cos zrobic!!!!!! Bo nie moze byc tak ze dzieci z domu uciekają 😠. Do cholery szczescei spokoj dzieci jest wazniejszy niz maz pijak!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
tak ona stale mówi że maja wspólne raty itp...a prace ma taką że jak będzie coś nie tak to zaraz z niej wyleci bo nie może być karany itp 😠

No to co ??????? Zostaje jej meczenie sie do konca zycia z pijakiem i awantury bedzie znosic ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mhhhh to nie wiadomo co myslec??????? Trudna sprawa.
Najgorzej mnie to wkurza że przez takich skurwie..cierpia inni. Cholera gdzie tu sprawiedliwosc??? Alkoholików powinno sie odizolowac od normalnych ludzi , niech by chlali az by sie zachlali!!! Ja nie litosci dla takich typow.
Aga glowa do gory , Jakos to bedzie - musi jakos być. Uciekam bo Ola zaczyna sie krecić.
Dobrze że masz wsparcie w swoim mezu , i chce pomoc twemu bratu. musze isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aguś kochqanie... zawsze coś ciężko coś mówić mi... ja nienawidze pijaków... a mama poprostu jest przyzwyczajona chyba do tego.. a z bratem to dobry pomysł żeby go wziac pod opieke.... dobrze ze Paweł miał taki pomysł... Agulka głowa do góry.... wiem że nie można sie nie przejmować swoją rodziną...
ja siedze jak na szpilkach bo moja babcia zasłabła niewiadomo od czego i ja pogotowie zabrało czekam na wiesci od rodziców bo są w szpitalu z nią... zawsze qurwa coś... Pigi jak ja poszłam biegac po ciazy pierwszy raz to po 5 minutach myslałam że umnieram hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...