Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia moja Małpeczka też kaszle jak wsadzi rączkę do buzi, a kaszle też specjalnie aby zwrócic na siebie uwagę 😁
Kasia z moją Ola było podobnie , marudziła,w nocy niespokojnie spała i okropny problem z jedzeniem 😞. Nie wiem o co jej chodziło.
Może to dziąsełka bolą albo skok. Ze też nie potrafią nam powiedziec co im dolega 🥴
Czekam na Paulinkę , już do domu wraca ze szkoły i zjemy obiad bo już głodna jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Macie tu linka, do kwietniowego numeru Twojego Dziecka 🙂 Mam nadzieję, że będzie działać :
http://niebieskie-pudelko.enewsletter.pl/k/290/8ts/3f4c1a4b81cb2/d

Kasiu, rozbroiło mnie jak napisałaś, że Alusia to Kadafi 😮 🙃 🙃 🙃 Przecież Alusia to jest śliczniutki aniołeczek 🙂
A sukieneczka Oli bardzo mi przypadła do gustu 😁 Tylko spodziewałam się czegoś ze skórek po bananach 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ładna tak nie dobra haha Od dwóch dni daje popalić ostro !! 🤪
Tak mi też przypadła do gustu sukieneczka 😁 Też takie oglądałam, ale w końcu kupiłam tutaj na miejscu taką balową jak dla mnie śliczna jest 😁
Moja Ala z maty znalazła się na podłodze !! 🤪 Idę Ją pozbierać 😁
Mój Kadafi haha 😁 😁 Nawet Libijczyki Jej nie chcą bo jest za groźna dla nich i się wolą wycofać 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
🙂


Aleś Ty Foka rozmowna 🙂 Ale w sumie to lepiej, nie gadasz gUpot 🙂


te Kura!!! nie podnos ty na mnie głosu bo zobaczysz...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
eeee chyba wszystkie miałyśmy się brać za siebie ☺️ ☺️ u mnie nie jest źle, tylko ten brzuch najgorszy. Pigi chociaż udaje, że biega, a podczas biegania wcina czekoladki 😁 Już sobie wyobrażam jej dres z dekoltem, żeby cyckami świecić hahaha 😁


ja jestem przed okresem i wpierdalam wszystko dzis... masakra...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
eeee chyba wszystkie miałyśmy się brać za siebie ☺️ ☺️ u mnie nie jest źle, tylko ten brzuch najgorszy. Pigi chociaż udaje, że biega, a podczas biegania wcina czekoladki 😁 Już sobie wyobrażam jej dres z dekoltem, żeby cyckami świecić hahaha 😁


ja jestem przed okresem i wpierdalam wszystko dzis... masakra...;/


A ja mam tak codziennie ☺️ ☺️ 😠 😠 hahha okres idzie.... 😉 Pewnie się cieszysz jak nie wiem co 😁 Ja już nawet nie pamiętam, że coś takiego istnieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak Czita pokazała to ja też pokaże nie będę Świnia 😁
[URL=http://img402.imageshack.us/i/cimg1554.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2154/cimg1554.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Bo tego mamy czape na dwór, opaskę na salę i baletki z różyczkami zawiązywane na kostce satynową tasiemką 😁 I czekamy właśnie na bolerko bo powinno przyjść w tym tygodniu 🙂 A więc tylko body i rajstopki w Polsce dokupię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
eeee chyba wszystkie miałyśmy się brać za siebie ☺️ ☺️ u mnie nie jest źle, tylko ten brzuch najgorszy. Pigi chociaż udaje, że biega, a podczas biegania wcina czekoladki 😁 Już sobie wyobrażam jej dres z dekoltem, żeby cyckami świecić hahaha 😁


ja jestem przed okresem i wpierdalam wszystko dzis... masakra...;/


A ja mam tak codziennie ☺️ ☺️ 😠 😠 hahha okres idzie.... 😉 Pewnie się cieszysz jak nie wiem co 😁 Ja już nawet nie pamiętam, że coś takiego istnieje 😁


no ciesze sie bo wiem ze nie jestem w ciązy:P ale z drugiej strony zawsze mam tak obfite ze masakra do tego zawsze ból głowy i brzucha masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też na te zdobienia się złapałam i mnie urzekły 🙂 A na żywo jeszcze tak ładnie się błyszcza 😉
A jak Nasze Maleństwa to cukiereczki !! 😁
A co do jedzenia to ja nie jem dużo bo chce schudną a waga stoi cały czas na 59kg 🤔 A dzisiaj za pilnowanie psiaka dostała pudło czekoladek i są pyszne tak dobre, że 2 albo 3 już zjadłam 😞
A co do biegania to może pobiegałam z 3 razy i na tym koniec nie mogę przez nerkę bo mnie boli strasznie i zanim szłam biegać musiałam brać prochy przeciwbólowe 😞 Ninka gUpia Kwoko nie świeciłam cyckami bo zimno było wieczorem jak biegałam poza tym biegałam po takim parku, że jakbym świeciła to zostałabym wciągnięta w pierwsze lepsze krzaki !!! 🤨 🤪 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jak patzre na te suknie wszystkie to moja Alicja wymięka ze swoją zwykłą sukienką 😞


Ej no Ty Foka !! Śliczna była Alusia !!! Ładnemu we wszystkim ładnie 😉 😘


Foka znowu gUpoty gada 🙂 Moja synowa prezentowała się pięknie 🙂 Mi się podobają zarówno proste rzeczy, jak i te z bajerami, ale nie lubię przesady 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałam prost SUKIENKĘ ALE BYŁO JAK BYŁO 🙂
moja poszła z Babcią wózeczkien na spacer a ja prasuje ale tak prasuje ze ciagle na brzuszek zagladam 😁 szukam jakiejs sukienki dla mnie nawesele a mam figure gruszki pomóżcie mi poszukać dam do uszycia sobie suknie.... ale musze mies jakis pomysł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hahahah foka na prawdę ma dużo do powiedzenia 😁 😁
Kacha zrób fotkę suknie i pokaz nam 😉
Niestety nawet najlepsza krawcowa nie była w stanie uszyć dla mpjej małpeczki sukieneczki z dodatkiem skórek po bananach i trawy 🤪. Więc kupiłam tę 🤪


Zanim napisałam i wysłałam mój post to Kasia już dawno wstawiła sukieneczkę ☺️ ☺️ 😞 Jestem opózniona ☺️. Ale to co 🤪
Sukieneczka cudna 🙂, ja jeszcze buty , rajstopki i body muszę kupić Oli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...