Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Czesc Kropka 🙂 tu dzis pustki jak zawsze w weekend 🙂
A tu mój synuś 🙂

[URL=http://img816.imageshack.us/i/sam1267.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/1935/sam1267.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Hihi Dominiś nawet sie nie dziwi że jedzonko inne 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to witam 🤪
Witam pania Kropeczkę 😉. Tak w skrucie Ci napiszę że nasze dzieci są śliczne i dobrze się rozwijają. Także już zaczęły jeść zupki i deserki. Ogólnie to jest ok u nas, tylko Kajtuś Mrówki ma problemy z nereczką , ale u niego też będzie wszystko dobrze 🤪 🤪 I Agatka od nas odeszła bo przeczytała kilka słów które pewnie ją uraziły 😞
Kasiu dobrej zabawy na grilu , jakąś kiełbache byś dla nas przyniosła hahaha
Aga to Mućki przed północa az tak sie rozpisują i wyznają zwierzyńcowi miłość? 🤪 Przecie Czita bez Mućki byłaby smutna , Czita też lowe krowe 😉 😘
Dziś z Paulinką pojechałayśmy na zakupy i zostawiłyśmy Olę z tata Tarzanem 🙂Pierwszy raz został z małą na 5 godz. i dali sobie świetnie radę 🤪 😁
My z Paulinką udajemy sie na seans filomwy - :Och Karol" będziemy oglądały. Zajrzę wieczorkiem do Was 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem u rodziców więc weszłam tylko na chwilę żeby się przywitać 🙂 Kropek super, że jesteś z nami- oby było więcej okazji byś mogła zaglądać 😉 Moja księżniczka jakieś 20 minut temu czyli o 14:35 skończyła 4 miesiące 🤪 Ale ten czas leci 🙂 Sylwia widzę, że tatuś podawał synkowi pierwszy stał posiłek 😜 😉 Super. Zajrzę wieczorkiem. Miłej niedzieli 🙂 P.S. Ninka dzięki za życzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wszystkim i Każdej Z Osobna 🙂
hihi.
Aga, witaj z powrotem 🙂 Oby na dłużej!! I czekamy na zdjęcie Twoich córeczek 😁 Nie ma co, musisz nadrobić te wszystkie strony hahahahah 😁
Iwonka, jesteś naprawdę ciepłą i naładowaną pozytywną energią kobietą! Twój synuś przejmie to od Ciebie i będzie (jest) wesolutkim chłopczykiem 🙂 Na razie staraj się nie myśleć o zabiegu 😘 😘 A w trudnych chwilach zawsze będziemy z Tobą 🙂
Ola jest długaaaaaaa, co?? 🙂 hahah lubi kąpiel, to widać 😁
Dominiś wcina, a tu mu zdjęcia robią 😉 Nie może się nawet podelektować jedzonkiem 😉
A ja mam jeszcze dzisiaj koguta, bo jedzie jutro rano 🙂 Ale się cieszę 😁 Muszę więcej trenować przed Wielkanocą, bo WY też będziecie chciały jajka wcinać 😁 także muszę ruszyć z produkcją.

Krova - niestety w tym kraju wszystko drożeje, a płace coraz mniejsze 😠 😠 Cukier zaraz będzie luksusem hahaha.
Pigi się grilluje... swoją drogą ciekawe czy je swoją rodzinkę .... np. szaszłyczki z wieprzowiną 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz malego polozylam spac ciekawe jak dzis bedzie w nocy spal bo od godziny 14 do godziny 19.50 spal zaledwie 30 minut 🤪 moze mi wkoncu ładnie nocke przespi 😉 ale byl grzeczny nie mardzil tylko spac nie chcial hihi Dominikowi tatuś dawał jedzonko ja jeszcze sie naciesze takimi chwilami a on pewnie tylko w weekendy bedzie mial okazje. Dobra spadam sie kapac i odpoczac troche. Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, my bylismy na urodzinach mojej brataniczki, bylo sympatycznie, dzieciaki się bawiły i zaczepiały Pawełka 🙂 A teraz synus już śpi, ja też trochę padnięta; Dominiś widać, ze w ogole sie nie krzywi na nowe smaki 🙂, wlasnie mialam sie zapytac, Gosia, czy Ola to to w duzej wannie lezy? spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Wpaqdłam się przywitać 😉
jutro idziemy obejrzeć domek na wynajem 😁
są ponoć 3 poikoje kuchnia,łazieńka,przedpokój,altanka i ogródeczek 🤪
jedyny minus to jest centralne w piwnicy ale opalić trzeba samemu... 🤢
Kusi mnie wizja ogródeczka gdzie latem wystawie sobie basenik dla Oliwki,lub namiocik 😁 i wózka nie będe musiała telepać po schodach.....
Jutro o 17 będe wiedziała co i jak...trzymajcie więc pipki kciuki za mućke by było tam ładnie i by nas wybrała 😁
a ja też miałam dziś grila 😁 nawet wypiłam troszke redsa - 1/3 szklaneczki ale coś 😁


Aga super sprawa... bede trzymac kciuki a ile za ten wynajem chałupki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę Aga trzymam kciuki!!!! Ależ zajebiście byś miała 🤪 Swoja droga my też szukamy tego rodzaju wynajmu bo latem to piękna sprawa jak się nie ma działki rekreacyjnej. Wiesz już szczegóły tj jaka cena wynajmu itp? Jutro koniecznie daj znać i czekamy na dobre wieści 🙂 Swoją drogą Reds'a też ostatnio trochę wypiłam i niestety chyba z pół 🤔 Także miałam trochę wyrzutów sumienia ale mi przeszło ha ha 😜 Dzisiaj się posilam Karmi Malinowym 😉 Nina a jakiej wielkości jaja produkujesz 😁 😁 Bo wiesz...najlepsze są te dorodne w rozmiarze L a z tymi S-kami możesz się schować pod grzędę ha ha ha 😁 😁 😁 😁 😜 Oglądam Przepis na Zycie a oczywiście na brzuchu nie ma nikogo jak ja jestem < foch > 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pierwsza 🙂
WIdzę,że weekend minął Wam miło 🙂
Aga jak zdrówko?
Aga-mini super jakby Wam się udało 🙂trzymam kciuki 🙂
Sto latek dla Gabrysi 🙂 🙂 🙂
Aga-kropek super,że jesteś...dawaj zdjęcia małych 🙂
Wczoraj robiliśmy urodzinki 🙂,wszystko wyszło super,goście zachwyceni tortem,który jak sięokazało był z marcepana(wierzch,koła,napis) a w środku smak leśny...przepyszny 😁 😁 😁
Oskar nie chciał tylko świeczki zdmuchnąć,więc mu pomogłam.Dostał warsztat z narzędziami stojący,palmtopa,pieniądze,maskotkę małpkę,słodkie,od ans kubusia puchatka grającego i edusia9jeszcze nie przyszedł 😞),od chrzestnych dostał mercedesa naakumulator,ale przyjdzie pod koniec tygodnia...jeszcze któś mógłby nam dać w prezencie trzeci pokój...na zabawki 🤪,boniemam ich gdzie kłaść,samochów pójdzie w folii na balkon 😞
Sebuś wczoraj jadł pierwszy raz szpinak,ale mu smakował..a ta wysypka to jednak potówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga... moja lezy i oglada świnkę peppę 😁 😁 a ja sniadanko pochłaniam... nic mi sie nie chce i do tego chorubsko mnie bierze...;/ czuje sie okropnie...

ps moja gada do bajki hahahahaha alle jak ... a najlepsze mówią w bajce jak robi tygrys a ona mhmmmmmm guuuuu hahahahah śmiesznie to wyglądało jakby odpowiadała na pytanie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 🙂 chyba trzecia jeśli nikt mnie nie zdążył wyprzedzić 🙂 Aga trzymam kciuki, mam nadzieje, że Wam się uda z tym domkiem bo to piekna sprawa 😁 Ola zgadzam się z Tobą fajnie wyglądają takie sytuacje jak maluchy gadają z tv hihi Dominikowi jak czasem coś włącze to, aż sie trzęsie głuptas mały. Ok lece sobie kawe zalać i pobuszuje chwile po necie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to ja druga 🙂, Ada - to niezle zabawek teraz macie! my też nie wiem gdzie będziemy trzymać w przyszłości... ja czuję się już dobrze, noc super, Pawelek chyba padl po wrazeniach z urodzin, bo spal od 19.30 do 4.30 i potem do 7.30 🤪 🤪 a dzis na 10 idziemy do takiej kawiarni na warsztat chustowy nauczyc sie wiazac chuste 🙂 Milego dnia ps. Aga Mini z domkiem byloy super, trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejn Czita się melduje 😉
Tarzan pojechał do dzungli i Czite zostawił 😞 😞 Kura ty też już sama , kogut kurnik zmienił 😞
Ola moja Ola też gada do tv. Codzień rano ogląda baby tv 🤪
A teraz leży na moim łóżku i strasznie mnie zaczepia 😁 😁
Aga2010 Ola od dwóch tygodni kąpie się w dużej wannie (nasza wanna jest z tych małych) i jest z tego bardzo zadowolona 🤪. A w tej wodzie z emolium potem myję się ja lub Paulinka 😉
Aduś miło że jesteście zadowoleni z urodzin i najważniejsze że Oskarek szczęśliwy 😁 🤪
Mućka trzymam mocno kciuki z domek , aby był właśnie dla WAS !!!!!! Koniecznie daj znać 😉 😉Super sprawa - ogród to moje marzenie, tutaj mieszkam na parterze więc wsadziłam sobie różę pod okno i krzew ozdobny, oraz kilka krzewów 🤪
Dziś planuję iść do mamy i koniecznie na solarium!!! Ale nie wiem co z tego wyjdzie.
Dziś dam Oli zupkę z marchwi i ziemniaka - sama już ją gotuję . Czy mogę włożyć jej troche masełka?? Czy poczekać i zobaczyć jak na ziemniaka zareaguje ??
Aduś więc rewelacja że to uczulenie okazało się potówkami 🤪
Miłego dnia 😉
A a grilla to ja mam u mamy, muszę go przywieżć i na balkonie będę grilowała 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja chyba piąta 😉 Aduś- super, że urodzinki się udały i Oskar ma coraz więcej zabawek 🤪 Swoją drogą dobrze mieć problem gdzie pomieścić zabawki niż ich brak także bardzo się cieszę że chłopcom się na pewno nie nudzi 😜 😉 Ola - Świnka Peppa przyznaj, że fajna bajki hihi, w żłobku jak miałam grupę 2 -3 latków to razem oglądaliśmy zawsze po śniadaniu- ach ale super była ta praca... Aga2010 cieszę się, ze czujesz się już dobrze i ten cholerny wirus odszedł na zawsze 😁 A Pawełek ładnie Ci noc przespał 🤪 Czita Ty znów bez Tarzana cały tydzień? 😁 Co do obiadków to wiem, że Ola coś tam ostatnio gotowała i się pytała o masło właśnie ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło więc nie skłamię 😉 No i Mini- trzymam kciuki o 17 z tym domkiem- ale byłoby wydarzenie z przeprowadzką, super!! 🤪 No a ja szukam innego mieszkania na wynajem bo źle się tu czuję po tym pożarze nad nami, straciłam poczucie bezpieczeństwa a poza tym potrzebuję większej przestrzeni bo nie mam gdzie zabawek młodej kłaść hihi 😁 Lecem zjeść śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zupki ja dałam mała troszku... małej nic nie było... a ugotowałam marchew własnie z ziemniaczkiem i trochu masełka 🙂 🤪
a dzisiaj gotyje brokułową z piersią kuczaka ale to dla nas ne dla ali ala dzisiaj ma jarzynkowa z gerbera... mnie kusi cały czas wyjazd do tej anglii 🤔 niewiem co mam robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
co do zupki ja dałam mała troszku... małej nic nie było... a ugotowałam marchew własnie z ziemniaczkiem i trochu masełka 🙂 🤪
a dzisiaj gotyje brokułową z piersią kuczaka ale to dla nas ne dla ali ala dzisiaj ma jarzynkowa z gerbera... mnie kusi cały czas wyjazd do tej anglii 🤔 niewiem co mam robic...


Z wyjazdem to ja zdaje sobie sprawę, ze to trudna decyzja tak się po prostu spakować i wyjechać...ja przynajmniej nie jestem z tych co lubią takie ryzyko...no ale często się takie ryzyko opłaca a kto ne ryzykuje ten nie ma... 😉 A co mąż na to?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Ola88 napisał(a):
co do zupki ja dałam mała troszku... małej nic nie było... a ugotowałam marchew własnie z ziemniaczkiem i trochu masełka 🙂 🤪
a dzisiaj gotyje brokułową z piersią kuczaka ale to dla nas ne dla ali ala dzisiaj ma jarzynkowa z gerbera... mnie kusi cały czas wyjazd do tej anglii 🤔 niewiem co mam robic...


Z wyjazdem to ja zdaje sobie sprawę, ze to trudna decyzja tak się po prostu spakować i wyjechać...ja przynajmniej nie jestem z tych co lubią takie ryzyko...no ale często się takie ryzyko opłaca a kto ne ryzykuje ten nie ma... 😉 A co mąż na to?? 🙂


chyba bardziej za tym jet niż ja... do tego wczoraj kuzyn mmojego z narzeczona u nas byl i stweirdzli ze z nami by poojechali i narazie razem bysmy meszkali we 4 no w 5 z Alą pók co aż sie bysmy troche dorobli....coraz bardziej by to realn było nie??? bo zawsze łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to nie dużo chcą za wynajem 🤪 A palenie w piecu to pikuś w porównaniu do tego, że jest ogród i altanka także idzie się przyzwyczaić 🙂 Gdybym miała taka okazje to z miejsca bym się zdecydowała! Zaraz małej deserek chcę dać - jabłka i dojrzałe jagody- dawałaś już Majce taki zestaw w słoiczku?? Bo nie wiem czy to kwaśne czy jak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Marta wszystkie te deserki są słodkie i nie mogą być kwaśne 😉
Aguś super sprawa z takim domkiem tylko muszą być okna i drzwi szczelne bo tak to nie zarobicie na węgiel do opalania. No i najlepiej jakby ktoś znający się na centralnym ogrzewaniu obejrzał je czy wszystko dobrze jest założone i działa jak trzeba żebyście później nie mieli dodatkowych wydatków na naprawy i remonty. Cena jest super tak niska jak za dom, że aż podejrzana, że z tym domem jest coś nie tak haha Ale oby był fajny bo nie ma to jak domek i swój ogródeczek 😉
My już od 7 na nogach tak się Ali poprzestawiało. Zasypia o 20 ale wstaje o 7:00 🤔
Dzisiaj jadę po walizkę, jutro pranie, w środę sprzątanie i pakowanie a w czwartek leeeeeeeeeeeece 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A gotujecie maluchom warzywka w wodzie czy na parze? Bo podobno gotowanie w wodzie zabija te cenne składniki 😮 ja też bede sama małemu gotowała i pewnie na parze ale teraz na poczatek ma kupiony słoiczek dziś dostanie znowu troche marchewki i zrobie mu chyba przewe do weekendu znowu a w weekend dam marchew z jabluszkiem no i chyba będę musiała powoli zacząć inne rzeczy wprowadzać kupić kaszkę i poczytać trochę co mogę mu podawać już powolutku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...