Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Po nocy brzuch nie jest już taki twardy i nie dokucza ale i tak jakaś jestem... I zmęczona po nieprzespanej nocy i poddenerwowana. Jeszcze znajomi się wprosili na obiad. Dobrze, że wczorajszy gulasz wyszedł w dużej ilości bo nie mam dziś głowy. Może chociaż odciągnę się od ponurych myśli i wylezę z doła 😞

Miłej soboty kochane brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie styczniowe nie dawno i ja pisałam na styczniówkach ale 2010 🤪...jak ten czas leci hohoho 🤪 Mój mały Kacperek skończył 14 czerwca 5 miesięcy.. 😁. Oj ja też przeżywałam różne zmartwienia i troski w ciązy trzymam kciuki mamusie i za was...ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety a jeszcze piękniejsze macierzyństwo(które mi formalnie dobiegło końca) 🤢 😮 niestety takie nasze państwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Molala- w ciąży jest tak , że wszystko nas wkurza, to i mąż oczywiśćie. Ja dziś na moim się też troche powyżywałam. Oni to czasami zamiast wesprzeć to potrafią dobić, ale już taki ich urok. :/ Ja dziś jestem taka zmęczona , że masakra. Rano wziełam się za lepienie pierogów, tyle czasu stałam przy nich. Póżniej jeszcze koleżanka przyszła żebym jej makijaż i paznokcie zrobiła. Położyłabym się z chęcią ale musze zająć się Mają bo tatuś oczywiście znalazł sobie inne zajęcie przy samochodziku. Oj czekam do wieczora aż się położe i zasnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi znajomi chyba zauważyli, że zmęczona jestem. Posiedzieli i się zmyli 🙂

Co do kłótni z mężem to mój akurat przechodzi sam siebie w tej swojej wyrozumiałości. On się naczytał w poprzedniej ciąży tych stosów moich dzieciowych gazetek i książek i chyba pamięta, że hormony, że nasttroje... Przytakuje, poprzytula, wyręcza mnie niemal we wszystkim a i tak potrafię wyprowadzić go z równowagi jak mnie najdzie ☺️ No cóż taki stan i to silniejsze od nas jest!

Ja mam za to znów inne zmartwinie. Mój shih tzu dzisiaj dziwnie się zachowuje. Nic nie zjadł od rana. Chodzi jak struty, większość dnia śpi 😞 Trochę mnie to zaczyna już niepokoić. No chyba, że to ciągle trauma po wczorajszej wizycie u fryzjera. Muszę go poobserwować. Taki nie swój jest bidulek 😞

Spadam pozmywać. Cały zlew się nazbierał po gościach. Znów se postoję. Co ja bym dała za zmywarkę gdybym tylko miała gdzie ją postawić 😞

Wszystko dziś na nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie od jakiedoś tygodnia mam zmywarke. Moja mama mi sprezentowała, już dawno chciałam , a teraz przy dwójce dzieciaczków bedzie mi lżej ze zmywarką. Jednak przy tych garach trzeba sie było porządnie nastać przy zlewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂


Konia z wozem ze zmywarkę. A raczej za większą kuchnię bym miała gdzie ją postawić. Póki co sama działam. No przy pomocy męża bo złotą ma facet cierpliwość dla mnie i tych nastrojów przeróżnych 😉

My dziś z Natalą znów same w domu. I szczerze modlę się za deszcz bo nawet nie chce mi się ogarnąć by wyjść do parku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wizyte mam dopiero w piątek. A USG to mi robi za każdą wizytą 🙂 Nie moge sie doczekać aż w piątek zobacze maleństwo, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Ja według moich obliczeń dziś zaczynam 10 tydzień ,czyli 9 tyg i 1 dzień. W profilu mi troche zaniża:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zauważyłam żeby coś zaniżało. Jest dokładnie tak jak według moich obliczeń. Ja też mam USG na każdej wizycie, ale muszę jeszcze poczekać 4 tygodnie. Już nie mogę się doczekać stycznia. Widać wam już troszkę brzuszka? Myślałam że troszkę później urośnie a tu nagle w spodniach zrobiło mi się za ciasno:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie dzisiaj idę na zakup jakiś spodni na gumce czy elastycznych, bo w dresie do pracy raczej nie wypada 😁 no proszę Magiczna jak się fajnie złożyło 🙂 Powiedzcie mi chodzicie na obcasach? Bo ja to w biurze pracuje ale jak sie dowiedziałam że jestem w ciązy przerzuciłam się na adidasy, tylko mam wrażenie że to nie pasuje żeby w sportowym obuwiu do pracy przyłazić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Mi też brzuszek już rośnie ale we wszystkie spodnie normalnie się mieszczę. Na obcasie dużym nie chodzę ale w adidasach też nie. Są klapki, baleriny i inne fajne buciki do pracy. Zresztą chyba nie ma większych przeciwskazań do chodzenia na obcasiku - skoro nogi na to pozwalają to czemu nie?

Moją Natalcię coś próbuje zwalić do łóżka. Wczoraj cały dzień z gorączką 38-39 st. Wieczorem pojechaliśmy na dyżur. No ale poza tą gorączką nic innego jej się nie dzieje więc lekarka kazała obserwować, dawać wit. C, zbijać wysoką gorączkę. Dziś jakby lepiej bo jedynie stan podgorączkowy ale gardło ją boli 😞 Biedna Niunia. Strasznie nie lubię jak choruje. I ja się wtedy tak bardzo denerwuję!!!

Mam też jednak powód do radości -sorki ale musze się pocieszyć. Być może uda nam się sprzedać kawałek naszej działki. Pół roku i tylko oglądają i targują cenę. A tu może wreszcie się uda. Jakby tak się stało to być może w sierpniu wystartujemy o kredyt na mieszkanie. Mieliśmy budować dom ale teraz potrzeba coś szybciej (dzidziuś już przecież niedługo 🙂 ).

Sorry, że tak się rozgadałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez w ciąży chodze na płaskim, wole nie mieć póżniej żylaków;/
Justyś to trzymam kciuki , żeby sie wam udało z tą ziemią 🙂 My juz jesteśmy na swoim, ale znów mnostwo remontów przed nami. Właśnie mąż bierze sie za remont drugiego pokoju, mam nadzieje , że sie wyrobi do stycznia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie :-)))
Ja też spodziewam się dzidziusia :-) Termin mamy na 20-tego stycznia. To już mój drugi bąbel. Jesteśmy już szczęśliwymi rodzicami wspaniałego 3,5 latka :-))
Strasznie się cieszę, że jest takie forum. Obserwuję Was już od pewnego czasu ale dopiero teraz nabrałam śmiałości żeby napisać :-)
Gorąco pozdrawiam
Życzę miłego dnia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...