Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj promyczek 🙂

kasiulek ceszę się, że wszystko jest ok 🙂 Widzę, że obydwie właśnie w czawrtek popatrzymy na usg na nasze Szkraby 🙂

molala zatęskniliście i od razu się oczyściło. Cieszę się.

Ja muszę Wam powiedzieć, że chyba najgorsze mam już za sobą również w kwesii stosunków moich do męża. Jakich ludzkich odruchów nabrałam i widzę, że chyba ciut przesadzałam. A on naprawdę się stara. Już jestem zgodna 🙂

Swoją drogą nie wiem czy pisałam ale mam taką bylejaką sytuację w pracy. Szefunio każde pracować na 100% albo iść na l4. Moja gin dała mi 3 tygodnie ale uprzedziła, że może właśnie po 10 dni miesięcznie mi dawać lecz ona boi się przy takich dobrych wynikach ciągnąć dłuższe 😞 Trochę nie wiem co robić bo mój kiero zaciera ręce, że lada moment wypadnę mu z kosztów i kogoś będzie mógł na moje miejsce zarudnić. Zresztą będzie miał pracownika na 100% a nie na pół gwiazdka 😉
W czwartek wieczorem mam wizytę u poleconej przez znajomej lekarki. Trzymajcie kciuki by coś mi z tego wyszło ☺️
A Wy dziewczyny pracujecie?

Na szczęście moja Natal czuje się już lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam na wychowawczym, bezpłatnym. Teraz przesz łam z wychowawczego na zwolnienie i znów mam płatne 100 %. Pó zniej macierzyńskie i znów wychowawcze. 🙂 🙂 Także w pracy nie byłam już od maja 2008 roku 🙂 Ale w domu też nie można leniuchować przy mojej niuni 🙂

Dziś byłam z Mają na szczepieniu, dostała gorączki , także dziś siedzimy w domku. Dałam jej czopka i zbiło gorączke, ale teraz znów sie pojawia, zaraz jej dam znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry w DNiu TATY 🙂 robicie cos dla swych Tatusiow przyszlych??

ja cos zorbilam....opisze moze... 🙂


Kartke Mu dalam z wielkim sercem i napisem....

Dla Tatusia z Okazji Dnia Ojca oo Fasoleczki:
,Kocham cie Bardzo Tatusiu 🙂
Ps; Jak bys mogl nie derwowac Mamusi bo ona to wyszkto tak przezywa i sie smurci ze mi jest zle w jej brzuszku.Wiesz Ona tez cie BARDZO KOCHA"


i dalam mu to przy lozku az wstanie jego Mina Bezcenna...az mu lezki polecialy i Mnie tez.. 😉 i powiedzla dzieki Moje dziewczyny bO on Nadal uwaza ze bedzie Corka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dziś miło spędziliśmy dzionek bo we trójeczkę. Wreszcie bo ostatnio nasz Misio całe dnie w pracy a my z Natalą same. Jutro jednak dzień sądny przed nami. Zaczynamy pierwszym usg 🙂 Mam nadzieję, że wszystko z Maleństwem ok. Potem mam wizytę u tej nowej lekarki. Jak mi się spodoba i "dobrze zrozumie" moją trudną sytuację związaną z pracą to u niej pozostanę do końca ciąży. No i wieczorej spotykamy się z ludźmi, którzy chcę kupić naszą działkę. Są zdecydowani ale jutro omówimy ostateczne warunki i spiszemy umowę przedwstępną. Oby nam się wszystko udało!!! Trzymajcie prosze kciuki!

Miłego wieczoru. Jak będzie już "po wszystkim" to napiszę, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko napisz jak po usg, jestem bardzo ciekawa. Ja ide jutro 🙂

Moja majcia dziś sie lepiej czuje, mam tylko nadzieje ze tak juz bedzie do konca dnia.
Dziś mam klientke na pazurki. Ide troche posprzątam zanim przyjdzie:P



P.s. WOW to już 100 postów na moim koncie hihi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Zacznę od tego, że wzoraj nie zrobili mi usg 😞 Ktoś pochrzanił rezerwacje i zamiast na usg miałam wpisaną inną wizytę. Wkórzyłam się no ale cóż? Dopiero 1 sierpnia zobaczę co i jak u mojego Maleństwa. Mam nadzieję, że wszystko jest ok!!!
Druga sprawa to poszłam za radami i zmieniłam lekarza.
Wczoraj byłam na prywatnej wizycie u tej poleconej lekarki. Niebo a ziemia w porówaniu z tą co do niej do tej pory chodziłam. Poprzednią ciążę przewegetowałam z takim sobie lekarzem co to mnie zbadał może ze 2 razy na 9 miesięcy ale nie chciałam zmieniać, kombinować. Teraz przemyślałam. Przecież mogę, należy mi się taki komfort. Poszłam wczoraj do tamtej - zbadała mnie, wytłumaczyła wiele rzeczy, odpowiedziała na pytania, rozwiała wątpliwości, pogadała i pośmiała się też. No i przede wszystkim nie zbagatelizowała tych moich pobolewań w podbrzuszu i ciągle twardego brzucha. Powiedziała, że macica jest twarda i coś tam... Poleciłam oczywiście co robić, co stosować, przepisała na miesiąc Duphaston. Poprzednia lekarz mówiła, że to normalne, że boli. Ona jednak też mówiła, że ciąża to nie choroba bo kiedyś to kobiety rodziły w polu a potem wracały od razu do pracy.
Teraz 12-14 tydzień to delikatny okres kiedy to ciąża zacznie przechodzić z moich hormonów i sama wytwarzać hormony. Trzeba na siebie wyjątkowo uważać.
Jednym słowem poza tym co zawsze to jeszcze miło - a to dla mnie nowość po wizytach u tej (za przeproszeniem) starej baby jagi L4 oczywiście bez tłumaczeń z mojej strony na 30 dni dostałam i umówiłyśmy się na wizytę za miesiąc. Dostałam prywatny numer telefonu do pani dr na wszelki wypadek.
Teraz czuję się bezpieczniej. Będę teraz głośno polecać zmianę lekarza jak nam nie odpowiada. To niby 30 minut wizyty miesięcznie ale po co ma to być nie przyjemne 30 minut skoro moze być inaczej.
W sprawie sprzedaży działki chyba się dogadaliśmy. Spisaliśmy umowę... 🙂

Dziś znów mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda , że nie miałaś usg. I znów musisz czekać miesiąc:/ Ja chodze prywatnie do lekarza, i zawsze mam miłą wizyte i usg. Na kase powiem szczerze sie troche bym obawiała. Ona ma tu takie dobre sprzety, na kase to troche spartackie warunki.
Justynko uważaj na siebie i moze wiecej odpoczywaj jak cie tak boli.
Ja dziś o 19 mam wizyte, mam nadzieje ze bedzie ok. Trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie chodzę na kasę tylko mam abonament w lux medzie. Tam będę robić wszystkie badania (usg za tydzień) a do ginki jednak tej prywatnie. Do państwówki nie chodzę od lat i jakoś sobie nie wyobrażam skoro nawet tutaj (w L.M.) taki bałagan się zdarza i takie terminy


Leżę dziś głównie. Szkoda mi tylko mojej Małej. Za bardzo rozrywki to jej w takim stanie nie zapewnię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Postanowiłam do Was dołączyć, bo to zawsze raźniej dzielić się z kimś swoimi obawami i pytaniami.
Ja mam termin na 26 stycznia i też odliczam każdy dzień do następnej wizyty u lekarza. Teraz czekam na 5 lipca 😉 Co do ciągnięć w dole brzucha to też takie miewam, czasem również gdzieniegdzie zakuje...nie wspomnę o tym, że ciągle bym spała, mdli mnie a oprócz słodyczy w miarę wszystko mogę jeść. Teraz czekam na brzuszek, hihi jaka to ironia, że na co dzień starasz się trzymać linię a gdy jesteś w ciąży czekasz na krągłości 😜 Jestem w na początku 10 tyg. więc mam nadzieje,że to wkrótce nastąpi 🙂
Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki i nie tylko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...