Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak marudzę i sama nie wiem czego bym chciała... w takie dni jak dziś fajnie byłoby mieć wolne i pójść gdzieś na spacer, ale z drugiej strony co ja bym robiła przez tyle czasu sama w tym domu.
Ale to fakt już dziś myślę kiedy rozpocząć swoje leniuchowanie i skoro jest taka możliwość pójść na wolne...ojjjej co za zdecydowanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uzupełniłam listę. Sprawdźcie czy niczego nie poktęciłam tu link do naszej listy http://img265.imageshack.us/img265/6703/listastyczniowek2011.jpg )

[URL=http://img265.imageshack.us/i/listastyczniowek2011.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6703/listastyczniowek2011.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wszystki macie termin na drugą połowę stycznia. Tylko ja na początek. Czyżby rzeczywiście była to duża szansa na to, że urodzę jeszcze w grudniu? Śmiejemy się, że tak się może stać bo moja mama kiedyś ze mną też miała termin na 6 stycznia (tak jak ja teraz) a urodzłąm się w sylwestra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna a jak do tej pory lekarz sprawdzał czy z dzidziusiem wszystko ok? Bo ja byłam na 2 wizytach i zawsze miałam usg, teraz idę w poniedziałek i usg nie jest przewidziane - ale przecież ja muszę wiedzieć choćby czy bije mu serce...następne usg mam 2 sierpnia...i zaraz potem też jedziemy nad dużą wodę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
su[per Lista Justys:* tylko DLACZEGO MNIE TAM NIE MA???????? 😞:angry:

witajcie:*

widze ze nikt sie za mna nie stesknil....ehhh zarcik oczywiscie.....

ja nie mialam Neta przez ten czas i dlatego nie pisalam....

u mnie brzusio rosnie a ja czuje sie znakomicie.....i rozgldam sie za wozkiem.....

a i co najewqaznijesze Jade z M. do Zakopanego na caly Tydzien lub 2 jeszcze nie wiem Gin dal pozwolenie...wiec bede szalec heheh jedziemy w Sobote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki,
Niedawno uslyszalam o masowaniu krocza, zeby ograniczyc mozliwosc pekniecia lub nacinania podczas porodu. Najlepiej zaczac masowac na poczatku ciazy raz dziennie np wieczorem a pod koniec nawet dwa razy dziennie. Mozna do tego uzywac delikatnego olejku zeby nie podraznil skory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak bylam na studiach to kupowalam sobie ciuszki w lumpeksach na zas 🙂 a teraz kolezanka mi dala ciuszki po dziewczynce, wiec jak bedzie dziewczynka to mam. Jest tyle fajnych ciuszkow teraz na wyprzedazy ale wszystkie sa na chlopca albo dziewczynke. nie moge sie doczekac zeby zobaczyc co tam siedzi i zaczac kompletowac rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ubrań ciążowych to teściowa, babcia podrzucają mi jakieś hmm "szmaty" 🙂 Fajnie, sympatycznie, że myślą o mnie..... Ale ja w tym chodzić NIE BĘDĘ 🙂 głupio nie wziąć skoro już kupiły. Oglądam teraz takie sukieneczki podkreślające ciało. Nawet wczoraj sobie kupiłam taką białą w różyczki, trochę przezroczystą 😜 Maciej zaborczo kazał mi ubrać jakąś halkę pod spód 😎 Czy przesadzam? nieeeeee 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia zupełnie czym innym kierowałam się wtedy i zupełnie inne mi się wtedy podobały. Dlatego wózek Natalii -choć dobry- oddałam a sama szukam sobie czegoś nowego, fajnego... Myślę o wielofunkcyjnym, wysokim i z fotelikiem sam. na 4 kółkach (nie podobają mi się 3-kołowe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...