Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A jakie dokładnie badania będziecie miały robione bo ja wyczytałam na przykład:
"Najpopularniejszą wśród badań prenatalnych jest ultrasonografia- prawie każda przyszła mama korzysta z badania USG. W czasie prawidłowo przebiegające ciąży zaleca się wykonywanie trzech badań: pomiędzy 11. a 14., około 20. i około 30. tygodnia ciąży. Pierwsze USG należy wykonać około 12 tygodnia ciąży. Wtedy to lekarz określi wiek płodu oraz stwierdzi ciążę mnoga bądź pojedynczą. Może stwierdzić wady typu rozszczep kręgosłupa czy bezczaszkowia. Drugie badanie wykonuje się około 20 tygodnia. Lekarz może dokonać oceny wykształconych już narządów wewnętrznych- w tym okresie możliwe jest rozpoznanie większości wad płodu. Ostatnie badanie powinno być wykonane około 32 tygodnia ciąży, a wykonuje je, by określić wielkości dziecka, położenia oraz ilość wód płodowych.

W poprzedniej ciąży też mnie lekarz kierował tylko na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze nasza lista - obowiązkowo 😉 (kogo jeszcze nie ma niech pisze mi tu tajne dane 😉 )
[URL=http://img251.imageshack.us/i/listastyczniowek2011.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6703/listastyczniowek2011.jpg[/IMG][/URL]

I link do listy akby ktoś chciał sobie popatrzeć 😉 http://img251.imageshack.us/f/listastyczniowek2011.jpg/

Słonko po woli chowa się za drzewami więc spadam na dziś podlać kwiaty a naszej działeczce 🙂

Miłego wieczorku i dobrej nocki (a mnie tu jakoś ze zdwojoną siłą naszło na mojego mężusia 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie tez nie wiem jak, kiedys jakoś wgrywałam jak wczesniej siedziałam na "brzuszkach" gdy byłam w pierszej ciąży, a teraz też próbowałam wstawic do galeri i nie mam pojęcia jak. My pokazujemy sobie zdjątka tutaj na forum 🙂 Albo NK:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dziś znów piękna pogoda się zapowiada. Adam pojechał do pracy ale my z Natalą na chuśtawce pod drzewkiem cały dzień się będziemy obijać 😉

Listę oczywiście zaraz zmodyfikuję a zdjęć do galerii to i ja nie mogę wstawić więc to pewnie jakiś techniczny problem portalu

Miłej soboty kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jameilia_GATKI z OKAZJI SLUBU[color=red][/color]:*:* Bedziesz miec PIEkna pogode 🙂

Mamajustyna-prosze popraw ze tata czeka na IZabeleke tylko nie IZke blagam!!! 😠

Witam z Rana:*

ja dzis juz jade na Wakacje....wiec do zobaczenia za Tydzien.

MIlego dnia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...