Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny jezeli chodzi o kosmeyki ja w pierwszej ciazy smarowalam sie od 4 miesiaca ciazy i co mialam podatna skore na rozstepy i mam je wszedzie na rekach brzuchu udach plecach wiec jezeli macie skore nie elastyczna bedziecie je miec nie wazne czy bedziecie smarowac czy nie usg wyglada normalnie jak kazde jest mierzenie dziecka i tak dalej wylicza ci termin porodu z usg i mowi czy wszystko jest w porzadku i czy wszystkie narzady poprawnie sie rozwijaja i czy sa na swoim miejscu a przede wszytskim czy serduszko zdrowe i czy wody plodowe sa w normie czy jest ich tyle ile powinno byc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,
Ja mialam to badanie w zeszlym tygodniu. Normalne USG plus pobieranie krwi i wyliczaja prawdopodobienstwo wad genetycznych. Ja slyszalam ze predyspozycje do rozstepow sie dziedziczy, czyli jak miala mama to bede miala i ja. Ale i tak dmucham na zimne i smaruje sie dwa razy dziennie cala. Rano kremami (na zmiane tanszy z drozszym) a wieczorem oliwka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Nie wiem co sie działo , ale nie mogłam kilka dni wejsc na brzuszki bo mi wyskakiwał jakiś błąd serwera. No ale już jestem 🙂
Na brzuszek to ja smaruje rano kremem na rozstępy a wieczorkiem po kąpaniu oliwka. Przy mai nie miałam rozstępów i robiłam tak samo 🙂
Dziś fajna pogoda u nas bo chmurki i fajny wiaterek wieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam taki jakbym się mocno najadła i najbardziej widoczny jest w sukienkach lub obcisłych bluzkach...a rano jak wstaje to nic nie widać, dopiero jak się najem przez cały dzień. Jednak po ubraniach czuję, że powoli coraz więcej rzeczy muszę odkładać 😉 ale dopiero w sierpniu wybiorę się na jakieś "większe" zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie! ja przeziębiona i mój synek też! całą noc mi nie chciał spać tak się męczył i do tego te upały!
po porzedniej ciąży mam roztępy na piersiach i pod pępkiem( wyszły mi już po planowanym terminie porodu bo przenosiłam marcela 10 dni) całe 40 tyg nic a 41 wyszły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ciekawa, ile z Was robiło sobie jakąś wróżbę na płeć dziecka.

Ja osobiście znam tylko jedną - z obrączki
Jeśli ktoś jej nie zna - wiesza się obrączkę na nici i trzyma nieruchomo. Obrączka po chwili zaczyna się ruszać. Jeśli wahadłowo to na chłopca, jeśli w kółeczko to na dziewczynkę.
Z Marcelem potwierdziło mi się 🙂 a z drugim wychodzi mi znów syn 😞

Jestem ciekawa ja jest u Was (chodzi mi o sprawdzenie, jak obrączka kręci się, kiedy wiemy juz jakie mamy dziecko/dzieci, czy jeśli macie córeczkę, to się kręci, a jeśli syna to wahadłowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam juz w czwartek rano. Mój mąż bedzie ze mną pierwszy raz na usg w tej ciazy 🙂
No i musze sie zapytac najważniejsze...czy możemy współżyć po tym plamieniu normalnie, bo mój mąż juz nie moze wytrzymać heheh:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż już był ze mną na usg...hihi jaki podjarany, a że nie było możliwości nagrania na USB ani CD nakręcał komórką i zasłaniał mi cały ekran. Teraz prawie codziennie oglądamy sobie ten krótkometrażowy ale jakże wzruszający filmik w roli głównej z naszym ruchliwym dzieciątkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki. Jak tam samopoczucie? U mnie dzisiaj do wytrzymania 🙂
Jeśli chodzi o USG to w tej ciąży (pierwszą straciłam w 7 t.c.) mój mąż był ze mną po raz pierwszy i przeżył szok, normalnie zbladł jak zobaczył że to dopochwowo i jakiś facet mi grzebie.. Myślałam że zaraz przyłoży lekarzowi 😁 Ale teraz jest już przyzwyczajony i jest przy mnie za każdym razem. Następne mam 20 lipca i już nie możemy się doczekać. Mam nadzieję że dowiem się czy o synuś czy córcia.. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja miałam już przez brzuch usg, inaczej to pewnie mąż też nie mógłby się skupić na właściwym obrazie 😉 zresztą ostatnio oglądaliśmy film na czasie "Plan B" (leci w kinach) i tam też pan doktor robił usg dopochwowo, gdzie mąż pacjentki na te widoki odleciał 😉
ahaa kasiulek ucałuj swojego szkraba, toż to on dzisiaj swą 1 rocznicę obchodzi, niech się chowa zdrowo i broi dużo!! napisz też potem jak po usg u 2 małego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja musze czekac na kolejne usg 8 tygodni!!!!! Chcialam isc prywatnie (tu w angli strasznie drogo) ale moj mezulek stwierdzil ze usg mamy dzien po naszej 2 rocznicy slubu wiec to bedzie dla nas prezencik 🙂 Juz nie moge sie doczekac 🙂
Buziole mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...