Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to dołączam to grona nielubiących dziś męży. Postanowiłam sie do niego nie odzywac, mam nadzieje ze mi sie uda, bo nigdy mi to nie wychodzi. Zepsuł mu sie samochód i sie wscieka i oczywiście na mnie sie musi powyżywac. Ooooo nie ja sobie na to nie pozwole, bedzie miał kare hihi. Nie odzywam sie i juz. Jeszcze przyleci przepraszac.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cytat z artykulu o rybach 🙂
Lepszym wyborem jest jedzenie takich ryb jak sardynki, śledzie, makrela, dorsz (przede wszystkim świeżych lub mrożonych – od czasu do czasu można zjeść także rybę z puszki). Ryby z tej grupy kobieta w ciąży może jeść zupełnie bezpiecznie 2 razy w tygodniu. Jedzenie takiej ilości ryb nie powoduje zagrożenia dla zdrowia matki i dziecka, a daje ogromne korzyści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi dwa tygodnie temu strasznie sie chcialo wedzonej ryby. Do tego stopnia ze jak jadlam w pracy chleb z maslem orzechowym to mialam ochote polozyc na nim sardynki 🙂 i jak wracalam do domu to dopiero w czwartym sklepie udalo mi sie kupic swiezutka makrelke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ulubiona salatka - najlepiej smakuje mi jak ja jem z chlebkiem i wedlinka albo innym mieskiem.
0,5 kg ryzu
1kg pieczarek
4 zabki czosnku
Zieolona pietruszka
sol
Pieczarki drobno kroimy i dusimy, mieszamy z ryzem, dodajemy wycisniety czosnek i posiekana natke pietruszki. Na koniec sol i majonez, do lodowki zeby sie schlodzila i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wędzonki tylko 2 razy w tygodniu?? Buuuu 🥴 Ale jak jem raz na jakiś czas (raz na rok) duuużą ilość? Ja uwielbiam wędzonki 🙂
Co do powszechnie dostępnych makreli to UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY. Kiedyś przez "świeżutką makrele" wylądowałam w szpitalu!! Płukanie żołądka, lewatywa i kroplówka - paskudnie się zatrułam 🥴 Lekarz mi mówił, że najgorzej to właśnie zatruć się rybą. szczególnie w lecie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj superancka pogoda. Całą noc lało i jeszcze pada. Wkońcu wywietrze chatke. . Takie świetne powietrze.
Juz wstawiłam sobie obiadek(dziś fasolka po bretońsku), troche posprzątam, a pózniej mam babke na paznokcie.
Miłego dzionka mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie styczniowe mamusie
pogoda jak lekarstwo zwłaszcza że wczoraj wypuścili mnie ze szpitala,
w którym przeleżałam te najgorsze upały, to była masakra
na szczęście z dzidzią wszystko jest dobrze więc każde poświęcenie było tego warte
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...