Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I znowu zostawić was na chwilę to potem dramat czytania 😆 ja się muszę wziąć za zmywanie naczyń, znowu prawie bym przypaliła kolejny garnek to u mnie jakaś tradycja w ciąży.. zniszczyłam przez to 3 garnki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę 😁 Zdjęcie skarpetek zrobionych na drutach przez babcię.
Ja i mój mamy czerwone, a to dla malucha hehe 😜 Na zdjęciu nie wiedzieć czemu wyglądają na ogromne.
[URL=http://img821.imageshack.us/i/zdjcia0001d.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4012/zdjcia0001d.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze swoim leżeliśmy w łóżku, oglądaliśmy tv i się trzymaliśmy za ręce, wiecie co może to głupie, ale to było strasznie miłe ☺️ dzisiaj muszę z nim pogadać o potencjalnej płci malucha, żeby się czasem nie zdziwił jak to nie będzie chłopiec 😎 bo tak czy siak chcę by się cieszył.. niech tylko ja z naszej 2 będę zawiedziona, oho maluch kopie mnie w okolicach jajnika, strasznie szybko się przemieszcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja wróciłam z polowań po lumpku. Akurat dziś był towar, takie sliczne rzeczy ze szok, no ale w pierwszy dzien drogo bo 40zł za kg tną. gdyby nie cena nabrałabym duzo wiecej, ale pomału i sobie skompletuje. Narazie kupiłam 3 rzeczy dla synka i jedn adla córcii zapłaciłam 11 zł. A wszystko tam jest z ciuszków firmowe z h&m, next, giorge..itp ładne nie zniszczone ciuszki. Sie wypierze wyprasuje i gicior.
wieczorkiem musze jechac na jakies spozywcze zakupki bo juz nic do jedzenia w domu nie mam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...