Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a dziewuchy z wrzesnia zaczely sie rozpakowywac w zeszlym tygodniu 🙂 to pewnie i my zaczniemy w grudniu 🙂
wczoraj zalozylam sluchawki na brzuszek i puscilam "kolysanke na B" i jak wczesniej malenstwo kopalo, to sie nagle spokoj zrobil, tylko nie wiem czy z szoku, czy sie podobalo czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do ubierania
to ja wczoraj na pewniaka uszykowałam sobie na wyjście jeansy takie które nosiłam przed ciążą bo były na mnie dobre
jakie było moje zdziwienie gdy 20 minut przed wyjściem stwierdziłam że nie mogę się w nie dopiąć hihih
no fakt miałam je na sobie ze dwa tygodnie temu wiec brzusio pewnie się powiększył
dobrze że wypłata za kilka dni trzeba męża na zakupy zaciągnąć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam tak z koszula, zaczelam ja zapinac od gory i ponizej kltki piersiowej zaczelo sie robic za ciasno 🙂 mam kilka par portek, chcialabym kupic sobie jeszcze spodnie rurki ciazowe 🙂 staram sie ubierac tak jak przed ciaza. kolezanka w pracy mi powiedziala, ze w ogole nie wygladam jak kobieta w ciazy ani przyszla matka, chyba chodzilo jej o to, ze powinnam w worku po ziemniakach chodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się wczoraj śmiałam z moją mamą bo pokazała mi zdjęcie z jakiegoś wesela sprzed 20 lat a tam 3 kobiety w ciąży (w tym mama) w tej samej sukience
mówiła że akurat innych nie było w całym Szczecinie
wiec może niektóre kobiety dziwią się gdy my teraz tak fajnie potrafimy dobrać sobie ciuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj to mnie też denerwuje jak taka jedna w pracy złote rady z ubraniami mi daje, generalnie nosze rozm. 38, a ta mi chciała wcisnąć swoją bluzkę w rozm. 44 😎 to że kiedyś ubierano się jak półtora nieszczęścia to nie znaczy że teraz tak jest...ja po wypłacie też polecę po kolejne spodnie i jakieś płaskie buciki hłe hłe - pewnie koleżanka skomentuje to, że i tak tego nie wynoszę - zazdrosna chyba jakaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon wrocila juz z Usg?
wczoraj bylam w centrum kupic pierwsze ciuszki dla mojej Klaruni 🙂 ...ale wybor, szok.....
a co do zdjecia Malej, to wszyscy znajomi twierdza, ze podobna jest do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1.ja wczoraj kupilam dwa pierwsze ubranka na 2-3miesiace i 3-4 miesiace 😁 ......... ale myslalam i bede kupowac po trzy komplety pierwsze na rozmiary 56 ,58 i 62,,,,, bo niewiadomo przeciez jakie dlugie malenstwo sie urodzi........ no i pewnie cos jeszcze ot tak dokupie, bo znajac siebie, to sie nie opre 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez kupilam troszke spioszkow od 3 miesiaca 🙂 nie bede kupowala za duzo tych najmniejszych, bo tak jak femka mowi, niewiadomo jak duza urodzi sie dzidzia 🙂 a jak sie urodzi malenka to i tak pewnie szybko podrosnie no i zawsze mozna jeszcze mezulka na zakupy wyslac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z mezem tez postanowilismy, ze jak tylko wrocimy z wyjazdu ,zaczniemy powoli zakupki 🙂
a odnosnie jeszcze ubranek,,,,,,, moja przyjaciolka sama pokupowala, a pozniej taka ilosc jeszcze ciuszkow dostala, ze miala w sumie dwa duze wory szmatek...Jej coreczka Mia jedna trzecia tego znosila ...takze ja osobiscie szalec az tak z malymi rozmiarami nie bede........i tak jak Nusia mowi, zawsze jest mozliwosc wyskoczenia do centrum z mozliwoscia dokupienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na 56 nie kupujcie dużo dosłownie po 2 -3 tyg one są zamałe, a najlepiej odrazu 62, jak bedzie troszke wieksze na początku to nieszkodzi> Ja dla Mai tak szalałam z tymi maleńkimi i niektórych rzeczy nie zdążyłam jej założyc ani razu. Teraz juz mniej wiecej mam doświadczenie co mi potrzeba i ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...