Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny zostawić was tylko na kilka godzin i już trzeba 20 stron nadrabiać
Blue gratuluje
ja bardzo chciałabym dziewczynkę aż mnie mąż opierniczył żebym tak nie mówiła bo jak będzie chłopiec to jeszcze jakiejś depresji się nabawię

znaleźliśmy dziś super mieszkanie na wynajem w Szczecinie mieliśmy wieczorem umowę podpisać a właściciel właśnie zadzwonił że ktoś z jego rodziny chce tam zamieszkać i musi wycofać ofertę 😞 😞 😞

a tak ciężko o ładne mieszkanie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój luby się jakoś nadzwyczaj szybko przestawił (znajomi już wiedzą - już im się pochwalił zanim przyjechałam do domu) info widzę poszło z prędkością światła 😁 😁 😁 Do tego podpisał już sam (internetowy kalendarz) który mu zainstalowałam na kompie "nasza kiziunia córusia" 😁 😁 😁 a ja mu mówię, że strzela ślepakami 😁 😁 Aha i dodał "a mogłem mieć schabowe" buahahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka nie powiem, że się super ekstra cieszę, jestem trochę zawiedziona (a może i więcej) ale przykro mi jak czuję tego malucha w środku jak kopie i nie jest niczemu winne, to tak mi wstyd za siebie, że mam nieuzasadniony żal. Aha słuchajcie laski możecie podać wymiary z usg połówkowego swoich dzieci? Tzn. te wszystkie główne? główka, kość udowa i cała reszta 🙂 chcę porównać wymiary, bo nie znam długości szkraba. Przeszukałam wszystkie kartki i nie ma CRL 🙂 a lekarz nic nie powiedział. I koniecznie wpiszcie, który to był tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że każda z nas się zawodzi, bo wybory są 2 to tak nie jest, że myślimy "co będzie to będzie i mi to obojętne w ogóle o tym nie myślę" chyba, że ktoś się decyduje na poznanie płci przy porodzie 😎 Swoje trzeba przetrawić 🙂 Hmm normalnie się czuję tylko jeszcze dziwnie, mój już dzwonił się pytał jak tam córcia i mam uważać na nią 😮 ten to jest niezły.. cały czas o synku gadał, a teraz ciągle "córka" jednak mężczyźni mają trochę odmienny mózg od kobiet 😁 😁 😁 mi jeszcze ciężko się mówi "córka" bardziej bezosobowo mówię typu "maluch" 😉 No to Justynko wpisz: dziewczynka 😁 a imienia jeszcze nie ustaliliśmy, pierwsza ciąża do rubryki z dziećmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...