Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dokladnie z tymi ciuszkami jest tak jak mowicie 🙂 co z tego ze uzywane. taki maluch nie zniszczy 🙂 a ze trzeba wyprac i wyprasowac to tak jak wszystkie ciuszki 🙂 no bo skad wiadomo, co ktos robil z ciuszkami, ktore sa nowe w sklepie? ja mam taki nawyk, ze wszystkie nowe ciuchy piore 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie nic nie kupuje, większość rzeczy dostanę pewnie od teściowej i od babci na wyprawkę, a ciuszków będę miała pełno po siostrzenicy i córeczce kuzynki. W październiku jedziemy na śląsk (albo mąż z tatą jeśli mi lekarz zabroni) do teściowej i mamy dostać łóżeczko i wanienkę na takim stelażu z szafkami że jest przewijak i wanienka w jednym na kólkach. Super sprawa. A to czego nie dostaniemy w tym październiku będziemy miesiąc w miesiąc stopniowo kupować, żeby nie wszystko na raz. Napewno będzie trzeba dokupić jakieś smoczki, butelki i kosmetyki dla maleństwa, no i wiadomo mamusia musi sobie pokupić większe ciuszki na zimę i wyprawkę do szpitala 🙂 Co do lumpeksów to jestem za, sama czasem dla siebie kupuje na prawdę porządną odzież i moja siostra dzieciom większość używane kupuje, wystarczy uprać i uprasować. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać 🙂 Maleństwo i tak tak szybko rośnie że niektórych ubranek nawet nie włoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam całą czekoladę z bakaliami i nie mam wyrzutów sumienia 😁 czeka na mnie jeszcze czekolada biała, ale to później i pod rząd 3 bułki z masłem.. waga na razie stoi, jest taka sama od 2tyg. bodajże, ciekawe jaka będzie u położnej.. bo przed samą wizytą usg też na pewno mnie zbada 😉 Mój dzisiaj znowu zaczął rozmyślać co tam w brzuchu jest i stw, że jak będzie dziewczynka to mu żyć nie dam 😁 😁 😁 a jak chłopak to jaka nagroda go spotka 🙃 Eh ci faceci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo byłam z niego zadowolona, gondola duża, nie tak jak w niektórych wózkach ze dziecko ma 3-4 miesiące i sie ledwo mieści. maja długo sie mieściła. Spacerówka też fajna.Jedyny minus to cena- ja za niego dawałam 1.600 zł. Teraz jest nie wiele taniej: http://dladzieci.net/sklep/katalog/implast/wozek-implast-bolder-4-kol-207-rozowe-kwiaty-czerwony/product_info.php/manufacturers_id/52/products_id/1494?osCsid=8be435888b29ff5f940d0915dd4bb2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja dziś zadziwiam sama siebie: od ósmej już nie śpię. Dwie godziny wcześniej niż normalnie 😉

wesa fajny wózio miałaś dla Mai. Nie mogę tylko otworzyć linku by zobaczyc co chcesz sobie kupić na wiosnę

joasia może obejdzie się bez pokazywania mnie mężowi by się nie przestraszył 😉 ale kolacja masz rację - pychotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię coś od 6 ileś, a maluch bodajże od 5 😁 bo czułam go jak się wierci i kopie.. Yhmm wczoraj byli kumple u mojego, wypili sobie po 2 piwa i zaczęli opowiadać jakieś sprośne rzeczy hehe byłam jedyną kobietą to się dziwnie czułam, jak się dowiedzieli o ciąży to byli w szoku i każdy z nich stw, że w ogóle nie wyglądam na 5mieś., że nie ma po mnie nic nie widać hehe 😜 bo wszystko idzie w mi biodra, miałam 90 na początku a teraz już 94 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia ja mam pewnie ciut więcej czasu na dziwaczenie więc może tak nie zwierzaj się mężowi bo się przyzwyczai heheh 😉 U nas dziś krupnik cz. 2 a na drugie pierozki z mięskiem (babcine, zamrożone).

Te wózki rzeczywiście fajne. Pokażę dziś mężusiowi 🙂

Idę na sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...