Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nigdy nie paliłam, ani nie piłam alkoholu, kawy tez nigdy nie piłam takze nie mam problemu.
Jestem bardzo przeciwna paleniu w ciąży, jak leżałam w szpitalu to te z sali ze mna paliły a juz były na końcu ciązy. Powiedziałam im wprost , ze są niepoważne. Co dziecko winne nie mozna go truć .
A u mnie dziś na obiadek ogórkowa, bardzo mi sie chciało zupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że wszystkie zaczynają rozglądać się za wózkami
my z mężem ostatnio tak chyba bardziej dla zabawy poszliśmy pooglądać wózki do sklepu i podobał nam się jeden firmy JEDO one mają amortyzowane koła i są aluminiowej konstrukcji wiec lekkie
do tego fajny sklep bo można wpłacić zaliczkę i oni przechowają ci wózek na magazynie nawet pół roku

na allegro znalazłam podobne
http://allegro.pl/item1186541350_jedo_bartatina_alu_spac_gond_parasol_gratis.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak leżałam miesiąc temu w szpitalu to na łóżku obok była kobieta co była w 5 miesiącu i paliła chyba z 10 razy dziennie ponoć słyszała od jakiegoś lekarza że jak ma się stresować rzucaniem to lepsze będzie dla niej ograniczenie palenia 🤢
masakra
musiała leżeć i wymyśliła sobie że nie będzie wychodzić na dwór tylko palić w łazience
jak weszłam raz po jej paleniu to myślałam że zemdleje tak było nakurzone
dostała ode mnie opiernicz że źle ją oceniam za samo jej palenie w trakcie ciąży a co dopiero za trucie mnie i nie życzę sobie wąchania jej smrodów
nie pomogło 😞
chodziłam do toalety salę obok aż lekarze ją zjechali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wózio naprawdę fajny a nawet przed chwilą znalazłam na jednym forum chyba podobny i bardzo wzór mi się spodobał
tylko że to jest używany a ja bym raczej chciała nowy bo on przecież ze 2 lata posłuży
http://allegro.pl/item1159411630_jedo_bartatina_alu_jak_nowy_uzywany_sporadyczni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myślę że gdybym miała jakiegoś pewniaka że wózek faktycznie nie był zbyt mocno eksploatowany to też bym się skusiła
bo zawsze to milej dać 700 zamiast 1400zł
ale z drugiej strony jak nie znasz prawdy o wózku to wydasz 700 zaraz się zepsuje znając moje szczęście i będę musiała szukać nowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A laseczki jak zwykle z rana rozpisane 🙂 i o jedzonku piszecie, az sie glodna zrobilam 🙂 my z mezusiem w pazdzierniku jedziemy na targi dla dzieci to moze tam bede miala okazje zobaczyc wozki, bo tu raczej ciezko z takimi sklepami i wszystko trzeba przez internet kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to tak załapałam małego doła jak sobie pomyslałam , ze być moze jak juz urodze nigdy nie doznam tych wspaniałych spraw związanych z ciązą, kopniaki itp. Bo nie wiem czy bede miała jeszcze jedno dziecko. Narazie mam zamiar zakończyc na dwójce, chyba ze za jakieś 10 lat sie zdecydujemy znów, ale to zależy jak bedziemy ,żyć, jak z pieniążkami bedzie. I tak mi smutno, musze sie teraz nacieszyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...