Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej. Ja tez mam spust niezły jak sie dosiąde do jedzenia to nie moge odejsc. Jeszcze sobie własnie kopytka zrobiłam i je teraz wcinam.
Co do spania to ja śpie zawsze poobiedzie z Mają.
U mnie tez nikt nie pali, ja juz miałam tak za młodu ze jak umawiałam sie z chłopakami to nie mógł palić bo odrazu był skreślony. Tak już mam, mąż też nigdy nie palił. A co do alkoholu to nigdy nie piłam, i to budzi zdziwienie wśród moich bliskich, zawsze mnie namawiają przy jakichś okazjach. Nie wiem czy tak cięzko zrozumieć ze ktoś nie lubi alkoholu.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A nie wiedzą, że dziwakami to są właśnie oni sami. Ci namawiający. Ja lubię czasmi (jak nie bywam w ciąży 😉 ) wypić piwko z soczkiem czy dobrego drinka ale mamą jestem przede wszystkim i nigdy nie piję tyle żeby nie być gotową w każdej chwili na wszystko. Mój Adam też nie przepada. A pali sobie chłopina na balkonie 😉

Co do spania to ja się porządnie wysypiam do 10-tej więc w dzień raczej nie.

Moje Małe troszkie mnie podenerwowało ale już jest zgoda 😉 Poaszalało Cudeńko i ulga 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem jakimś ewenementem, nigdy w ciąży dużo nie spałam, wstaję ok. 5 rana 😉 i popołudniami śpię 1/2 razy na 2tyg ☺️ a na początku ciąży to w nocy spać nie mogłam (od 1do3) a chodzę spać różnie od 21do23 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie.
Zaraz przjedzie do mnie cioteczka ciuszki jej dam po Mai dla Kuzynki która rodzi za miesiąc 🙂 Ja chyba w następny poniedziałek znów polece do lumpka, wtedy maja dostawe towaru, juz oszalałam ,teraz wpadne w szał zakupów, takie ślicznie niebieskie ciuszki bede kupowała hih 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mój nienormalny przyszły mąż wymyślił? że jak będzie chłopak to on chce obiad na stole (zażyczył sobie schaboszczaka wg mojego wykonania, mizerię i ziemniaki z koperkiem) za to, że się tak dobrze spisał 😁 a jak dziewczynka to nic.. i że będzie szedł do domu z myślą "obiadu" hehe a ja do niego no to się zdziwisz.. obiadu nie będzie 😜 kazał tylko napisać wcześniej czy maluch jest zdrowy, a płeć chce poznać później 😁 No i teraz jego koledzy co mają dziewczynki czekają na relację co mamy i robili domysły co się może urodzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się położyć 🙂 Relację z jutra zdam wam tego samego dnia, albo 1 dzień później, bo trzeba będzie w końcu powymyślać imiona i to jakoś uczcić 😜 Chyba, że mały skubaniec się ukryje, wtedy to umrę. Trzymajcie kciuki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue nie cuduj, pierwsze co to po usg nam tu napisz bo wyjdziemy z siebie z ciekawości.
Ja jak zwykle dzień od sprzatania zaczynam, to taka monotonia, codzień to samo, nie moge sie doczekać aż bedzie synek to coś zacznie się dziać. A juz te imiona to mi sie śnią, i nie moge sie zdecydowac....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Joanna chyba jesteś następna i bodajże tego samego dnia ma też Justyna 🙂
ja od 7 - 15 siedzę w pracy 😆 ale tu mam o tyle dobrze że mam cały czas włączone nasze forum i tylko odświeżam 😜 w domu to już nie koniecznie chce mi się włączać kompa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jedne spodnie już kupiłam w H&M ale są czarne więc jeszcze nie noszę...
teraz natomiast obserwuję aukcje na allegro, można coś tanio wyszperać, mam nadzieje tylko że wygram 😁
mało tych sklepów gdzie można coś fajnego kupić, szczególnie spodnie bo z bluzkami to nie ma problemów - wszędzie można dostać coś fajnego, bo takie fasony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...