Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia czasami pobolewają mnie ostro. Nie wiem jak siedzieć wtedy 😞


Co do wielkości brzucha to mi też ostatnio "strasznie wywaliło". Taki czubaty się zrobił (nie duży a wystający). Jakby dziecko było właśnie jakoś tak ułożone, że całą swoją długością rozpiera mnie coraz bardziej. Skóra tak napieta, że o mało nie pęknie. Zwłaszcza jak ta moja Pańcia Małą rozpycha się i kopie


kasiulek85 napisał(a):
czasami jak podnoszę się na łóżku to mi mąż musi pomóc 🤪
Mi tylko wtedy gdy za długo poleżę na plecach. Ciężko wtedy się ruszyć 😞


kasiulek85 napisał(a):
tak z innej beczki mam pytanie 🙂 jak trafiłyście na stronę BRZUSZKA?
Chyba jak przegladałam kalendarz ciąży tydzień po tygodniu. Tamtą ciążę "spędziłam" na Noworodku ale tam teraz cichutko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny weszłam sobie na ogłoszenia z nianiami ze Szczecina
no i znalazłam ogłoszenie idealne
http://www.niania.pl/opiekunka/kamila-pG
przyznajcie, która z was nie chciałaby takiej niani

a tak na poważnie kiepską autoreklamę robi sobie laska, no chyba że wzięcie ma wśród samotnych tatusiów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy śmiejcie, ale ja na tej stronie się kiedyś zalogowałam i tak poznałam rodziców tego chłopca, ale foty żadnej nie miałam 😁 bo stw, że jestem niefotogeniczna, a oni chcieli osoby TYLKO ze zdjęciem, ale napisałam :P i myślałam, że oleją sprawę, ale jednak nie.. i tak od słowa do słowa się spotkaliśmy i jest git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierząc brzuch wokół pępka mam 96cm 🙂 czyli 6cm urosło od ostatniego razu.. Kebaba sobie zamówiliśmy a co tam, należy mi się! Dzisiaj tyle się nachodziłam że hoho, nawet grałam w piłkę nożną trochę i kosza 😮 Czytałam, że w ciąży ruch jest wskazany 😁 i nie powinno się z niego rezygnować to trochę szaleję póki mogę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj rozmawiałyśmy o opiekunkach i żłobkach. 3 lata temu ta pani co do nas przychodziła zajmować się Natalą brała 15 zł za godzinę ale to nie był pełny etat tylko jakieś 20 godzin tygodniowo dlatego więcej brała. Dziś rozmawiałam z kumpelką co wraca do praca. Niani będą płacić 1800 zł. Normalnie w w-wie to ceny z kosmosu no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze tam juz powinno byc taniej, warszawa jest okropna pod tym wzgledem 😠

z minska podobno jest dobre połączenie koleją do wawy
moja siostra tez sie tam wyprowadza, wlasciwie pod minsk, mowila ze bedzie pociągami do wawy dojezdzała bo zdecydowanie szybciej niz autem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cały czas mówiliśmy z mężem że wracam do pracy od razu po macierzyńskim
ale tak sobie przekalkulowaliśmy ze lepiej żebym zrobiła ze 2 projekty w miesiącu w domu zarobie po 1000zł za każdy i będę przy dziecku
bo w pracy jak zarobie 3000 a 1500-2000 oddam niani to trochę głupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tak samo - zlobek albo niania kosztowaly by mnie okolo 800-1000 funtow. dojazdy do pracy 130 funtow. wiec zostawalo mi tyle samo co bedziemy dostawac od rzadu na mieszkanie 🙂 jak sie zapytalam czy sa dofinansowania dla pracujacych rodzicow do zlobka to mi wyliczyli, ze moge dostac miesiecznie 60 funtow 🤪 a potem narzekaja, ze matki zostaja w domu z dziecmi zamiast pracowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski 🙂 no uważam na ten sport, wszystko robi powoli delikatnie 🙂 boję się o tą moją niuńkę, poza tym brakuje mi roweru co rok jeździłam wiele km, a teraz NIC 😞 bo jakbym spadła to bym sobie nigdy tego nie darowała ehh, no, ale w kolejnym roku sobie to odbiję 🙂 Jednak becikowego nie likwidują mówili to przed chwilą w tv na 1 - od lutego by dostać becikowe trzeba będzie okazać fakt odbycia 1 wizyty w ciąży, a do lutego to 3 🙂 super! no i przepisy dla młodych ojców są lepsze w ciągu roku pracodawca nie może go zwolnić jeśli są przegrupowania i jakieś tam zwolnienia 🙂 w dodatku może wziąć 1tydzień tacierzyńskiego lub pracować krócej 🙂 ja bym chyba wolała żeby mój pracował krócej 😜 np tylko do 14 a nie do 15/17.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówcie sobie darmowe próbki Pampersa jak chcecie 🙂
http://www.pamperspremium.pl/index.php/zamow-probke.html

Kod Streetcom:
Dry Max lub ekspert (u każdego wchodzi inny, więc próbować)

Moja jest już przygotowywana do wysyłki, bo mają linki, że można kontrolować przesyłkę co się z nią dzieje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam polecam też "M jak mama" tam też dużo piszą dla kobiet w ciąży i zaraz po porodzie, więc póki co przydatniejsze artykuły niż w "Mam dziecko" itp. Aha czytałam też ten artykuł co Femmka " z pamiętnika plemnika" czy coś takiego i tak samo zarówno ja, jak i mój wzruszyliśmy się - zabawnie to opisali 🙂 i pomyśleć że nasza Maja też takie rozterki przeżywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...