Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale było zabawnie, bo laboratorium otwarte od 7:30 a tam już chyba emeryci i renciści koczowali od 6 🤪 i każdy musi być pierwszy!!!jakże inaczej. Bo przecież oni mają kupę spraw do zrobienia np. kawę 🤪 😁 a ludzie jak się do roboty spieszą to dupa. Kobiety w ciąży też nie mają pierwszeństwa, bo najpierw emeryt i rencista na legitymację 😁
Poza tym powiem Wam, że raz mi się zdarzyło w sklepie - babka mnie przepuściła w kasie, gdzie mamy pierwszeństwo. Ale to chyba tylko dlatego, że miałam jeden sok 🙂 W autobusie i gdzie indziej zapomnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
ja po wczorajszej wizycie jestem zadowolona. po 3,5 tyg tylko 200gram przytyłam. waga stoi w miejscu a brzuszek ładnie rośnie. jak do tej pory na plusie 12 kg. dzisiaj mam usg., miałam mieć na 14-stą ale przełożyłam na 19 bo z małym mam dzisiaj szczepienie a o 19 to mąż pójdzie ze mną. już nie mogę się doczekać. teraz wizyty mam co 2 tyg. muszę zrobić wyniki: mocz, krew i Hbs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 😎

Wczoraj juz nie mialam czasu by zdac wam relacje z tych zajec przygotowawczych wiec sie pochwale teraz 🙂

Bylo ogolnie super, ale na koniec brzuch mnie rozbolal od tych cwiczen 😁 Oprocz cwiczenia tych miesni Kegla to jeszcze trzeba bylo wciagac brzuch i przy tym tez te miesnie Kegla sciagac, wiec to dalo na koniec swoj efekt...

Troche tez rozmawiala o tych oddechach i zeby sie nie stresowac, sprobowac sie rozluznic najlepiej jak sie tylko da 😁 Latwo sie mowi... 😁 😁no ale racja, trzeba miec to na uwadze 🙂

Dziewczyny napiszcie mi w co sie jeszcze warto zaopatrzyc z tych kosmetykow, co macie juz sparwdzone 🙂 Ta masc Linomag mam zapisana juz na liscie zakupow i krem z Musteli. Cos jeszcze warto miec???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Takie przewrotne trochę przywitanie bo chora jestem. Okropnie się czuję i nie mam na nic siły. Po wczorajszym mleku z miodem i płukaniu gardła wodą z solą jakoś noc przespałam. Teraz jednak znów: oczy łzawią, że prawie nic nie widzę, katar cieknie z nosa. A tu jeszcze po Natalę do szkoły muszę w ten deszcz 😞 Tyle dobrze, że po drodze świeży imbir sobie kupię, czosnek, cytrynkę ale obiad to mi dziś chyba ugotują w pizzeri i przywiozą do domu 😉

Mimo wszystko miłego dnia Wam życzę :*


I tak oto 33 tydzień kończę a Majka tak daje czadu, że mi chyba brzuch rozerwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super niespodzianka. Mój mąż raczej by nic sam bezemnie nie kupił:P Nawet musze mu mówić co chce pod choinke czy mikołaja bo chłop by wyszedł z siebie zanim by cos dla mnie znalazł. hehe

A dziewczynki z jakich firm kupujecie, butelki, podgrzewacz i laktator?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...