Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też dziś wstałam o 4 nad ranem i nie mogłam zasnąc, przysnęłam jak juz trzebabyło wstawać do Mai:/

miałam w nocy takie potworne skurcze nóg ze masakra, wykrzywiało mi nogi. jęczałam a Piotr nie wiedział co zrobić. Cały czas mnie teraz bolą. Zawsze te skurcze jakoś zdążyłam powstrzymać zadzierając palce do góry. Ale dziś nie dało rady. Cos strasznego. A co sie bierze jak sie ma skurcze nóg????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj ja już 3 dzień jestem niewyspana
niby pod wieczór oczy same mi się zamykają ale jak już się położymy to wiercę się i kręcę i nic z tego, pół nocy rzucam się na łóżku
dziś obudziłam się w środku nocy było mi strasznie duszno wyłączyłam ogrzewanie otworzyłam szeroko okno i stałam w nim chyba pół godziny
po tym zasnęłam i spalam do teraz
dziś też spróbuje tej metody ale chyba w drugim pokoju żeby mąż nie zmarzł przez te moje eksperymenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to musze kupić magnez 🙂
Co dzis porabiacie mamusie. Ja juz poprasowałam sobie własnie. A obiadu dziś specjalnego nie chce mi sie robic. Dla Mai mam zupke ogórkową z wczoraj, a my zjemy pierogi "mrozonki", nie są a rewelacyjne, najlepsze jak zrobie sama, ale napchać się idzie hehe.
Powiem wam ze mam dzis jakiegos lenia nic mi sie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio mama pokazała mi taką stronkę na której są bardzo duże promocje różnych usług kosmetycznych hotelowych i nie tylko z całej Polski
np sama wykupiła za 250zł romantyczny weekend pt-niedz do wykorzystania przez pól roku w hotelu **** w Krakowie o wartości 1250zł
ja kupiłam sobie miesięczny karnet na 8 wejść na zabiegi pociążowe: masaże antycelulitowe i przeciwrozstepowe sauna, siłownia fitnes o wartości 480zł za 80zł !
a wczoraj była promocja na wywoływanie zdjęć 100sztuk 10x15 z bezpłatna przesyłką do domu za 20zł i na farbowanie z modelowaniem włosów u najlepszego stylisty w szczecinie za 70zł
mój mail do [email protected] napiszcie do mnie jeśli chcecie prześlę wam zaproszenia
później same możecie przekazywać je dalej i jeśli ktoś z osób zaproszonych zamówi cokolwiek dostaniecie za każdym razem 10zł na wykorzystanie u nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero wstałam. Szaro, deszczowo za oknem, Natala z Adamem w szkole i w pracy a ja spałam i spałam 🙂



HONORATKA napisał(a):
dziewczyny chyba oszaleję gadam z koleżanką na temat porodu a raczej tego co później
ja planuję wsiąść ze sobą piżamkę bo nienawidzę koszul (koszule też wezmę ze 3 ale w ciągu dnia chciałabym śmigać po oddziale w piżamce)
mam takie nieprzyjemne nogi jak nie są wydepilowane tego samego dnia że spać się na pewno nie da bez spodni od piżamy
a ona mi mówi że nie wolno piżamy po porodzie naturalnym ani nawet bielizny
że jej kazali te mega podkłady ginekologiczne nosić między nogami zupełnie bez niczego 🤢
nie wiem jak to się niby tyłka trzymało 🤨
ale wstyd
a ja mam zamiar rodzić w tym samym szpitalu co ona i bardzo mi się to niepodoba
W tym co ja rodziłam Natalę to ja po cc nosiłam takie jednorazowe z aptekii nikt się nie czepiał bo mi na obchodach oglądali tylko miejsce zszycia ale na dziewczyny po porodach naturalnych lekarze "krzyczeli" i musiały przynajmniej na obchód być z samym pokładem. A też myślałam, że czasy gdy nasze mamy rodziły (to pamiętam właśnie z opowiadań mamy) mineły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie poprałam koszule do szpitala i odłożyłam zeby już ich nie używać, póżniej tylko do torby włoże. tak sobie różne rzeczy do szpitala odkładam na półce w garderobie , mój mąż ma mi kupić taką czaderską torbę na mikołaja, to póżniej tylko sobie spakuje do niej i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Honoratka i nie chodź tez na boso bo sie zapalenia pęchęrza nabawisz 🙂 ja odkąd jestem w ciazy zakladam skarpetki na nogi 😉
pogoda fatalna
tez sie ostatnio nie wysypiam, wstaje po 3 razy do łazienki, a po tym ostatnim razie, tak gdzies ok 5 rano nie moge juz zasnąć, zasypiam gdzies tak około 7-8 i potem spie do 11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justysiu jeszcze masz czas więc na spokojnie mozesz kompletowac torbe do szpitala. Ja ostatnio na miescie własnie kapcie kupiłam i podkłady. Koszule i szlafroki mam więc nie musze kupowac. Jednorazowych majtek nie chce, miałam je przy Mai i było mi w nich żle. Teraz mam takie większe spodenkowe bawełniane majtoszki na przytrzymanie tych podkładów hehe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj tak mnie bolało krocze, że wstawać z łóżka i chodzić nie mogłam. A od dziś chodzę jak pingwin. Jakby mała "wjechała" główką porządnie i to dosyć nisko. Jakby mi się cały czas sikać chciało tak mi ciśnie na pęcherz

A mój męzuś kupił wczoraj wcześniej wybrany przez nas fotelik do samochodu (maxi cosi). Jakoś mam opory przed tymi co są razem z wózkami. I w ogóle takimi tańszymi. Robił im ktoś testy jakieś? To jedyne na czym boję się oszczędzać. A ten nawet fajniutki jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde miałam prasować od rana ciuszki małej
a jak siadłam tak mi się tyłka nie chce podnieść
w ogóle to jak robiłam pranie w sobotę to sobie pomyślałam że wszystko na raz do pralki wejdzie
i dupa .... na 3 razy wkładałam do 6kg pralki 😁
chyba przesadziłam bo mam 24 body na krótki rękaw, 12 na długi, 20 pajacyków i po kilkanaście kaftaników, śpiochów i całej reszty
nie planowałam aż tyle ale w ciągu ostatniego miesiąca rodzinka obdarowała mnie 7pakami no i się nazbierało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie własnie piekło ja sikałam jak miałam to zapalenie pęcherza. A co do hemoroidów to nie mam po pierwszym porodzie ale czasami jak mam zaparcie teraz w ciąży to czuje takie mocne napięcie i być moze ze po tym porodzie już moge mieć hemoroidy. Zobaczymy. Oby nie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
ja też przebudzam się w nocy i zasnąć nie mogę przez 2h, a przewalam się 15 min z boku na bok przez to biodro...stale mi ciepło spać bym mogła przy otwartym oknie 😉
jutro kolejne zajęcia w szkole rodzenia - 1h ćwiczeń i 1h wykładu, a w piątek oglądamy salę tortur - porodówkę 😜
oj ubranek na 56 to mam chyba tylko śpiochy, półśpiochy, kaftan i body, reszta to 62 i 68. Chociaż ostatnio mama kupiła 2 bluzeczki w H&M na 68 (a to niby 4-6 m-cy) i koleżanka przymierzyła je do swojej 14 m-cznej córeczki i pasowało na ten wiek 😮więc rozmiarówka to różnie wychodzi 🙂
też muszę zacząć kupować rzeczy dla siebie do szpitala, bo nic nie mam oprócz wkladek laktacyjnych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...