Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka,
Patka wszystkiego dobrego w rocznicę ślubu...
Wesa słodka ta Twoja Myszka 🙂
chociaż u mnie teoretycznie jeszcze 6 tygodni to jednak stale myślę o tym jak będzie wyglądał poród...ale nie mogę się już doczekać kiedy przytulę mojego Majunka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂
dawno mnie nie bylo, bo i jakos tak czasu braklo,,,ostatnio dzialam na totalnie zwolnionych obrotach,ale i wy pewnie tez tak macie 🙂

W zeszlym tyg. we wtorek juz pojechalam z torba do lekarza ,,,, -pojawil sie gesty galaretowaty sluz przebarwiony brudna ,stara krwia,,, myslalam, ze rodze 🙂 .... okazalo sie ze wszystko ok,,,szyjka macicy zamknieta ,wody plodowe nie wyplywaja jeszcze.... Lekarka chciala dac mi skierowanie do szpitala na obserwacje,,,ale jakos sie obylo......... Od tamtej pory codziennie mam odrobine galaretki przy uplawach lub delikatnie je przebarwione.
Mysle , ze mala szykuje sie na swiat 🙂
Malo tego,,,, nowina.... Najprawdopodobniej bede miala porod jeszcze w tym roku 🙂 ...w srode ide do lekarki,a pozniej do szpitala wstepnie rozmawiac o cesarce........ Klarcia nie odwrocila sie jeszcze w dol glowka;;;wciaz ma glowke pod moim zoladkiem i namietnie wciska mi go w pluca hihihi......lekarka mowi , ze juz watpliwe jest to, zeby sie odwrocila i wg niej bede rodzic 27-28 grudnia ...,ale to jeszcze do uzgodnienia z szefem lekarzy odzialu polozniczego,,,,,,,,- tak to u mnie maja sie sprawy ciazowe 🙂

jak u Was ? mam nadzieje , ze jeszcze zadna nie urodzila ,,,,,czy moze ????

a! a! a! ....moja Klarunia w zeszly wtorek wazyla 3kg! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,,,to juz powoli ten czop sie odkleja,,,,,,,
najlepsze jest to, ze mam miec egzamin na prawo jazdy 27grudnia 😁 ( zdam go i sama sie zawioze na porodowke hehheh ) . Chyba nie podejde do niego,ale co tam,,,,ie ma nic wazniejszego niz dzieciaczki i ich zdrowko 🙂 ...najwyzej po porodzie bede zdawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie te maluchy są już grube 😮 🙃 3kg to nieźle, jakoś nadal myślę o swojej że waży maks 2,5kg a tu pewnie też niedługo wybije do 3 nieźle! Dzisiaj byłam w urzędzie się wymeldować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski,,,pytanie....... - tez zaczelyscie pocic sie mocno w nocy ???
ja nigdy,ale to nigdy sie nie pocilam w nocy,,a teraz wstaje cala mokra....bez prysznica nie zaczynam dnia, bo nie idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Femka dobrze wiedziec, ze zyjesz. ja sie zryczalam dzisiaj jak glupia. Bolalo mnie wczesniej spojenie lonowe, a wczoraj polozylam sie spac zbyt gwaltownie i nie moglam sie ruszyc. Spojenie mi sie chyba rozeszlo. Najbardziej boli jak chce zmienic pozycje lub chodze. Jestem zla i zmeczona. Cala ciaze czulam sie dobrze a tu taki zonk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdnaiem i okiem patrzac z gory wydaje mi sie, ze mi brzuch nie opadl,,,,, dalej Klarcia tanczy mi po jajnikach i pecherzu ,a glowcia wbija mi zoladek w pluca i rzebra,,,,,,,,,
natomiast moj maz i dwie znajome stwierdzily , ze brzuszek jest nizej juz........... -ale nie wiem,,,, bo wciaz tez mam momenty prawie bezdechu i sapaczki .....
szczerze to glupieje,,,,, pare razy mialam tez juz lekkie bole 'ala miesiaczkowe np.dzis w nocy ,ale ogolnie jest ok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek.......... ok,,,moment

Nusia,,,,,ja myslalam, ze ty za mna tak plakalas 🙂 ...kurcze z nami wszystkimi cos sie dzieje i cos boli 🙂 ja sie smieje , ze ja klade sie,wstaje i obracam w lozku jak lalka ruska Wanka Wstanka 😁
bYLAM U NEUROLOGA Z MOJA RWA KULSZOWA;;;STWIERDZIL ZE KREGOSLUP MAM TERAZ WYGIETY DO GRANIc MOZLIWOSCI I PRZEPiSAL MI SPECJALNY ORTOPEDYCZNY PAS::: Padniecie,,,, kosztujeon 250 euro!!!!! ,ale ze jestem w ciazy mam go za darmo ......hahha teraz siesmieje, ze na dwa-3 tygodnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...