Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o kurka co ja czytam...pierwsza dzidzia już będzie, ale fajnie 🙂
może jutro coś więcej będzie wiadomo, czuję że będę miała sporo stron do nadrobienia 🤪
też staram się nie wychodzić w taką ślizgawę ale zawsze trzeba coś kupić czy czegoś brakuje i tak się kulam jak pingwin 🙂
wczoraj spałam na siedząco bo mała coś mi uciskała pod lewym żebrem a na dole na jelita, jak się wygodnie usadowiłam to zaczęła skakać po pechęrzu 😮 także zmęczyłam się tej nocy 😉 to chyba była zemsta za te 5h w galerii 😎
ojojoj ale jestem ciekawa, Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tv zapowiedzili, że na pomorzu mają być duże opady śniegu kurdeeee, tutaj już wygląda jak na na Syberii, a co będzie za kilkanaście h 😮 🤢 nienawidzę śniegu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nic nie wiem od Joasi...nie wiem czy moge napisac pierwsza????

Ja po nocy mega obolała boli mnie pod żabrami, nie wiem co mój synuś wyrabiał. I wczoraj miałam te bóle jak na @ 🙂 ale nie długo trwały także ok 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
dziś mąż z rana jeszcze jest, to szybko wchodzę na kompa żeby zobaczyć czy jakieś wieści ale widzę że jeszcze nic...no w końcu my sobie spałyśmy a ta bidula się męczyła 😎
ja już śniadanko wciągnęłam bo od 6 burczało mi w brzuchu...
Asia no takiej malutkiej myszki się boisz 😜 nie no żartuje, ale myszy jeszcze ujdą - jak byłam mała to przynosiłam ich zasuszone futerka w kieszeni, a potem jak mama chciała wyprać kurtkę to dostawała zawału wyjmując kawałek mięska 😉
zajrzę pewnie późnym wieczorem, oj jestem ciekawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
jakie wieści 🙂 wczoraj już nie mogłam zajrzeć bo byłam u gina a potem pojechałam do siostry.
z wizyty u gina: mały bardzo ładnie rośnie, ja przez dwa tygodnie schudłam 200g, powiększyło mi się rozwarcie zewnętrzne na 1,5 cm ale całe szczęście że wewnętrzna szyjka jest zamknięta i przez to muszę leżeć i nic nie robić przez dwa tygodnie a potem już po świętach mogę robić już wszystko i czekać na rozwój akcji. następna wizyta 27 i będzie mi pobierał wymaz z pochwy i odbytu i dostanę ostatnie skierowanie na badania laboratoryjne i 28 usg

mam tez wiadomość od Kolo: u niej nic się narazie nie dzieje, czeka cierpliwie, ma zepsuty internet i przez to nie zagląda ale kazała was wszystkie pozdrowić i jak coś to będzie pisała na komórkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 🙂

Wiecie, torby to radzilabym wam juz popakowac..... ja w zeszlym tyg, przy malym alarmie co robilam pierwsze? zamiast byc w drodze do lekarza, zo ja reczniki wybieralam, dresy, skarpetki etc.,,,, pol godziny prawie pakowania torby ...szok,,,, w koncu baba jestem 🙂
Moj Boss juz stal i czekal na mnie,a ja dalej,,,bo to nogi musze ogolic,pachy ............on mnie pogania,,,,a ja dalej swoje,,,, malej spakowac ubranka do wyjscia ,,,, psu jesc naszykowac na kilka dni,,,,wszystko objasnic mezowi co i jak,,,,, Koszmar hahha ......... teraz na szczescie torba spakowana,wyprawka dla coruni tez , Boss wie co pies ma dostawac jesc , i co dwa dni przynajmniej juz sie gole 😁 w koncu nie znamy dnia i godziny 😜

pytanie,,,,Dlaczego w ogole Joasia miala wywolywany porod??? miala jakies klopoty z ciaza w ostatnim czasie, czy jak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...