Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny czyścicie codzienie nosek maluszkowi?moja jakby kozuchy miała albo katarek?cholera nie wiem 🤨a czym czyścicie?Koło a ten marimer to jak sie używa?

To jest woda morska i się ją wkrapla do noska 😉 to są takie ampułki jak sól fizjologiczna 😉
Dzięki 🙂ale używasz tylko przy katarku?czy do czyszczenia noska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny czyścicie codzienie nosek maluszkowi?moja jakby kozuchy miała albo katarek?cholera nie wiem 🤨a czym czyścicie?Koło a ten marimer to jak sie używa?

To jest woda morska i się ją wkrapla do noska 😉 to są takie ampułki jak sól fizjologiczna 😉
Dzięki 🙂ale używasz tylko przy katarku?czy do czyszczenia noska?

do czyszczenia tez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Ja przez ponad miesiąc spałam przy zapalonej lampce żeby widzieć małą 😜 no i kołyskę mam obok łóżka 😜 ale to w sumie dla wygody bo czasem jak się wierci albo stęka w nocy to wystarczy jej smoka dać i dalej śpi więc tylko wyciągam rękę i jej wkładam dyda a inaczej to musiałabym wstawać 😜 a leniwa jestem 😜

heh ja do dziś mam zapaloną lampkę
ale ostatnio staramy się ją wyłączać jak mała zaśnie po kąpaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja przez ponad miesiąc spałam przy zapalonej lampce żeby widzieć małą 😜 no i kołyskę mam obok łóżka 😜 ale to w sumie dla wygody bo czasem jak się wierci albo stęka w nocy to wystarczy jej smoka dać i dalej śpi więc tylko wyciągam rękę i jej wkładam dyda a inaczej to musiałabym wstawać 😜 a leniwa jestem 😜

heh ja do dziś mam zapaloną lampkę
ale ostatnio staramy się ją wyłączać jak mała zaśnie po kąpaniu


Ja od urodzenia do teraz mam zapaloną lampkę 🙂 taki półmrok panuje 🙂 no i mała śpi z nami w pokoju, nie chciałoby mi się latać od pokoju do pokoju, łóżeczko jest obok naszego łóżka 🙂 także leżąc w łóżku jest tak ustawione, że widzę co robi tzn. widzę jej główkę :P bo resztę zakrywa ochraniacz a od strony główki mam tylko szczebelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie panikuję, potrafię iść do innego pokoju i oglądać serial 😁 jak jestem w domu to się niczego nie boję, nawet koło domu sprzątałam, bo wiem, że w każdej chwili mogę iść zobaczyć co się dzieje. Jak zaśnie to śpi jak zabita, dlatego myślałam by wykorzystać ten moment,. Napisałam do koleżanki czy nadal siedzi w Szkocji 🙂 może już nie. Mała zrobiła przed chwilą kawał kupy a gęstą jak cholera.. wykąpałam ją i zasnęła od razu. Ja zawsze zdejmuję jej pampersa i podczas karmienia ona ją robi zawsze to teraz tylko wypiła 60ml bo się strasznie spinała. Wczoraj zrobiła kupę do tetry 🙃 a do pampersa nie zrobiła od bodajże 6-7tyg. 😁 wiem, że jestem nienormalna, ale chcę zobaczyć czy dzięki temu nauczy się szybko robić do nocnika. Ona po prostu musi mieć pełen luz w nóżkach żeby zrobić kupę, jak tego nie ma to nie zrobi i płacze. A tetra wiadomo nie ogranicza dociskania nóżek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koleżanka mi odpisze to wezmę wtedy małą na spacer razem z nią a jak nie to poczekam do przyjścia mojego, ale on może być bardzo późno. I mogę nie zdążyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue ja bym nigdy dziecka samego w domu nie zostawila. Ja tez mam zapalona lampke w nocy, ale taka co wyglada i swieci jak swieczka. Sprobowalam wczoraj uniesc troche malej materac i wlozylam jej recznik. Kat jest niewielki ale mala i tak sie w nocy z niego stoczyla jak sie wiercila. Ile to ma byc cm takie podniesienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue ja bym nigdy dziecka samego w domu nie zostawila. Ja tez mam zapalona lampke w nocy, ale taka co wyglada i swieci jak swieczka. Sprobowalam wczoraj uniesc troche malej materac i wlozylam jej recznik. Kat jest niewielki ale mala i tak sie w nocy z niego stoczyla jak sie wiercila. Ile to ma byc cm takie podniesienie?


Ja mam poduszkę pod materacem i moja też spada w dół. Najlepiej będzie jak kupisz klin. Na allegro mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Ja mam lampke tez cały czas włączoną 🙂 W nocy musze wszystko widziec.

A s ól fizjologiczna uzywam do czyszczenia noska i tego marimera. i praktycznie codziennie czyszcze bo ma takie suche kozy.


Dziewczyny nosek oczyszczajcie tylko solą fizj. mi w aptece farmaceutka pow. żeby sól morską używać tylko w razie konieczności jak się pojawi katar (chociaż na opakowaniu tego disnemaru co mam jest napisane, że można do codziennej higieny) ale chyba ta kobita musi wiedzieć co mówi no nie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
blue ja bym nigdy dziecka samego w domu nie zostawila. Ja tez mam zapalona lampke w nocy, ale taka co wyglada i swieci jak swieczka. Sprobowalam wczoraj uniesc troche malej materac i wlozylam jej recznik. Kat jest niewielki ale mala i tak sie w nocy z niego stoczyla jak sie wiercila. Ile to ma byc cm takie podniesienie?

mi położna mówiła że 5cm w najwyżwszym miejscu
i zrobiłam pochylnię ze starej poduszki z piór bo się łatwo uformowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...dopóki ja się nie położę to mam włączone światło, a potem śpimy na ciemaka 🙂 mam taką lampeczkę do kontaktu, co daje tyle światła co nic, to czasem ją włączam.
Majkę też zostawiam jak śpi w łóżeczku i np. sprzątam czy gotuję, ale od czasu do czasu zerkam czy wszystko ok. Samej w domu za nic bym nie zostawiła...babka też zostawiła na 5 min dzieci w samochodzie i co...o mało się nie spaliły, akurat w takich wypadkach różne rzeczy lubią się dziać 🤢
a do nosa póki co używam też sól fizjologiczną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
...dopóki ja się nie położę to mam włączone światło, a potem śpimy na ciemaka 🙂 mam taką lampeczkę do kontaktu, co daje tyle światła co nic, to czasem ją włączam.
Majkę też zostawiam jak śpi w łóżeczku i np. sprzątam czy gotuję, ale od czasu do czasu zerkam czy wszystko ok. Samej w domu za nic bym nie zostawiła...babka też zostawiła na 5 min dzieci w samochodzie i co...o mało się nie spaliły, akurat w takich wypadkach różne rzeczy lubią się dziać 🤢
a do nosa póki co używam też sól fizjologiczną
Ja cała noc mam zapaloną lampeczke 🙂Kamilka zakrapiasz solą codziennie?po kropelce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Któras z was pisała ze nie wie jak ubierac malucha jak tak ciepło sie robi. Ja własnie w niedziele tak ubrałam Bartka, było ciepło i nie zakładałam juz kombinezonu. Miał rajtuzki spodnie z podszewką takie cieplejsze , body na krótki bluzeczke nie za grubą, i bluze taka kurtkową ocieplaną od spodu. w sumie taka wiosenna. I było akurat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...