Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
femmka przy karmieniu piersią to kupa ma prawo nawet co 3 dni się pojawiać i to jest całkowicie normalne 🙂 moja też robi 1 dziennie, czasem co 2 dzień a czasem nawet miną 3 dni. Pediatra powiedziała mi że to normalne póki kupa nie ma konsystencji plasteliny i nie sprawia że dziecko cierpi jak ją robi 🙃
też już nie mogę się doczekać jak będę podawała jakieś starte jabłuszka czy marchewki, ciekawe jak na to będzie reagowała, bo ja nie lubiłam startego jabłka i miałam odruch wymiotny 😜
jeju jeszcze 3 tyg. i skończy 3 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kamila1 napisał(a):
femmka przy karmieniu piersią to kupa ma prawo nawet co 3 dni się pojawiać i to jest całkowicie normalne 🙂 moja też robi 1 dziennie, czasem co 2 dzień a czasem nawet miną 3 dni. Pediatra powiedziała mi że to normalne póki kupa nie ma konsystencji plasteliny i nie sprawia że dziecko cierpi jak ją robi 🙃
też już nie mogę się doczekać jak będę podawała jakieś starte jabłuszka czy marchewki, ciekawe jak na to będzie reagowała, bo ja nie lubiłam startego jabłka i miałam odruch wymiotny 😜
jeju jeszcze 3 tyg. i skończy 3 miesiące 🙂


Moja robi plastelinę 😮 ale codziennie.. Trochę się przy tym napracuje, ale bez jakiegoś większego płaczu, bardziej stęka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
My po szczepieniu 😞plakala bidulka 😞waży 4680 🙂a ciemięczko 1,5 na 1 Blue czy to dobrze?aha i klatka 39 i gloowka 37,5...napisz czy jest ok? 🙂dzięki 🙂


Joasiu wariatko 😁 a jakie miała wcześniej ciemiączko? takie samo? standardowe wymiary ciemiączka to 2x2 lub 2x3,5cm, 1cm to malutkie, ale moja miała/ma? 0,5cm to dopiero mikrus i chyba już zarasta, ciemiączkiem nie masz co się przejmować póki główka rośnie mi pediatra ani neonatolog w szpitalu nic nie mówili i nie mówią, że ma takie małe, że to źle czy coś 🙂 Do 3mieś. klatka powinna się zrównać z główką lub ją przegonić. A ile jej główka i klatka urosły od urodzenia? Rośnie ci klucha tak w ogóle!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Nusia a jakie mleko w końcu kupiłaś? czy zagęszczacz? Ja kocham ten bebilon ar 😉


kupilam i babilon ar i zageszczacz. mam nadzieje ze jutro przyjdzie i modle sie by dzialalo 🙂 a kupa tez jest raczej raz dziennie i bardzo gesta. lekarz mi dzisiaj powiedzial bym jej dawala wiecej do picia albo by rozrzedzac jej pokarm, ale w tedy wiecej ulewa... a i kupe robi z gola pupa, tak jak twoja blue 😜 wiecej moze nozkami ruszac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusia a jakie mleko w końcu kupiłaś? czy zagęszczacz? Ja kocham ten bebilon ar 😉


kupilam i babilon ar i zageszczacz. mam nadzieje ze jutro przyjdzie i modle sie by dzialalo 🙂 a kupa tez jest raczej raz dziennie i bardzo gesta. lekarz mi dzisiaj powiedzial bym jej dawala wiecej do picia albo by rozrzedzac jej pokarm, ale w tedy wiecej ulewa... a i kupe robi z gola pupa, tak jak twoja blue 😜 wiecej moze nozkami ruszac


Dokładnie 🙂 moja nóżkami dociska do brzuszka wtedy bardzo mocno, a pampers ją ogranicza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa nasze dzieciaczki będą jutro miały juz 2 miesiace 🤪 jak ten czas szybko płynie, pamietam jakby to bylo wczoraj jak lezalam na porodowce a tu juz taką dużą pannę mam 🙂

wlasnie mój bobasem sie obudzil i puszcza bączki i kupka pewnie tez jest wiec ide ją przebrac i pewnie bedzie karmienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona napisał(a):
moja mała jak ma zamiar zrobic kupe to robi taki fajny dziubek 🙂 słodkie to jest, chyba mnie tym sposobem ostrzega 🙂 wasze tez tak mają?


Moja robi dziubek jak sika 🙂 a jak robi kupę to marszczy brwi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Lagoona jak karmisz butlą to twoja kupa jest ok 🙂 ja się odnosiłam do cyckowej kupy, która powinna być jak jajecznica 😜


Nie wiem jak Ty, ale ja lubię dobrze "wysmażoną" jajecznicę czyli sztywną 😁 zastanawiam się czy mleko ar nie rozpycha żołądka w końcu zawiera tą mączkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłyśmy ze spacerku 😉
Ale miałam przygodę, poszłam do mamy a Mała leżała na polu w wózku... ale odbiło jej się i się obudziła i zaczęła płakać więc mama po nią poszła i przyniosła ją do domu, ale że nie dało jej się uspokoić to mówię do mamy że pojeżdżę z Nią jeszcze chwilę i może z powrotem zaśnie, ja Ją wkładam do wózka, wyjeżdżam na uliczkę ale coś mi się ciężko wózek pcha, patrzę a tam powietrza nie ma w jednym kole, okazało się że mi dętka strzeliła... wzięłam koło i poleciałam na miasto szukać wulkanizacji hahaha ;O na szczęście znalazłam i mi skleili 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do światła w nocy to ja mam taką lampę papierową która bardzo mało światła daje tym bardziej że mam tam bardzo słabą żarówkę 😉 i zapalam ją teraz tylko do karmienia albo przewijania Małej w nocy 😉 i ogólnie pod wieczór już ją włączam i mam zapaloną aż dotąd dopóki się nie położę spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Adaś dzisiaj dostał od mojej mamy pierożki z mięskiem i kapustką... uwielbiam a tu lipa bo zjeść nie mogę 😞 zaryzykowałabym ale boję się bo Judyta i tak ma codziennie rano i wieczorem kolkę więc wystarczająco się namęczy i napłacze a jakby miała jeszcze wzdęcia mieć o tej kapusty to już wolę poczekać aż przestanę Ją cycem karmić 😞
ale ja za to jadłam u mamy pierożki z jagodami 😉 mniam pycha 😉
Blue a ja niedawno robiłam kopytka 😉 a gulaszu nie lubię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉


Ja też się przyzwyczaiłam i jeśli kiedykolwiek by była możliwość to chętnie bym się spotkała z każdą z was 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny jaki kolor oczu mają wasze maluchy? Moja nadal ciemnoniebieskie.

Moja też ma ciemnoniebieskie ale mam nadzieję że zmienią Jej się na piwne tak jak ma Mój 😉 ja mam niebieskie i moi rodzice mają niebieskie a Adam ma piwne, jego mama ciemnobrązowe a ojciec miał szare 😉 ciekawe jakie będzie miała Judyta ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉


Ja też się przyzwyczaiłam i jeśli kiedykolwiek by była możliwość to chętnie bym się spotkała z każdą z was 😜

hehe to tak jak ja 😉 kiedyś jak już nasze Maluchy troszkę podrosną musimy zrobić jakiś zjazd 😜 tylko Blue jak my Cię rozpoznamy skoro ciągle nie dałaś nam swojej foty 🤪 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉


Ja też się przyzwyczaiłam i jeśli kiedykolwiek by była możliwość to chętnie bym się spotkała z każdą z was 😜

hehe to tak jak ja 😉 kiedyś jak już nasze Maluchy troszkę podrosną musimy zrobić jakiś zjazd 😜 tylko Blue jak my Cię rozpoznamy skoro ciągle nie dałaś nam swojej foty 🤪 😜 😜 😜 😜


Po wymądrzaniu się hahahahahhahahahahahha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny jaki kolor oczu mają wasze maluchy? Moja nadal ciemnoniebieskie.

Moja też ma ciemnoniebieskie ale mam nadzieję że zmienią Jej się na piwne tak jak ma Mój 😉 ja mam niebieskie i moi rodzice mają niebieskie a Adam ma piwne, jego mama ciemnobrązowe a ojciec miał szare 😉 ciekawe jakie będzie miała Judyta ;D


Moja mama ma zielone, ojciec niebieskie, ja mam takie dziwne, chociaż w dowodzie wpisałam zielone to tak naprawdę są zielono-niebieskie a nie wpiszę mieszane 🙃 A mojego rodzice mieli piwne, on i rodzeństwo ma piwne 🙂 dlatego tym bardziej jestem ciekawa. Tak dla ciekawostki moja babcia ma oczy niebieskie, dziadek miał piwne i z tego związku mają 5 dzieci i wszyscy mają jasne oczy oprócz jednego wujka, który ma piwne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉


Ja też się przyzwyczaiłam i jeśli kiedykolwiek by była możliwość to chętnie bym się spotkała z każdą z was 😜

hehe to tak jak ja 😉 kiedyś jak już nasze Maluchy troszkę podrosną musimy zrobić jakiś zjazd 😜 tylko Blue jak my Cię rozpoznamy skoro ciągle nie dałaś nam swojej foty 🤪 😜 😜 😜 😜


Po wymądrzaniu się hahahahahhahahahahahha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁
Nie na wymądrzaniu bo naprawde dużo wiesz 🙂Dołączam do czekających na fotke BLUE:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉


mam to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...