Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja znajduję czas dla Was dziewczynki jak Małą na rękach trzymam hehe... czyli mam prawie cały dzień dla Was 😜 no chyba że na spacerze jesteśmy... bo w domu jak śpi to ja coś szybko robie, jakiś obiad albo sprzątam... korzystam z okazji że nie płacze 😜 a tak to jak Ją na rękach trzymam to i tak nic w domu nie zrobię więc siedzę na forum hehe 😉
Kurcze tak się do Was maksymalnie przywiązałam że sama nie mogę uwierzyć... to jest moje pierwsze i jedyne forum na jakim kiedykolwiek się udzielałam 🤪 i ogólnie zawsze jak ktoś do mnie na gg pisał nieznajomy to z nim nie pisałam bo bez sensu było dla mnie poznawać kogoś przez neta... przecież i tak go nigdy nie spotkam 🙃 a z Wami uwielbiam pisać 😉


Ja też się przyzwyczaiłam i jeśli kiedykolwiek by była możliwość to chętnie bym się spotkała z każdą z was 😜

hehe to tak jak ja 😉 kiedyś jak już nasze Maluchy troszkę podrosną musimy zrobić jakiś zjazd 😜 tylko Blue jak my Cię rozpoznamy skoro ciągle nie dałaś nam swojej foty 🤪 😜 😜 😜 😜


Po wymądrzaniu się hahahahahhahahahahahha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁
Nie na wymądrzaniu bo naprawde dużo wiesz 🙂Dołączam do czekających na fotke BLUE:P 🙂


Dzięki 🙂 lubię czytać o wszystkim co jest związane z naszymi kruszynami 🙂

No jak będę mieć wenę to jakąś fotkę wrzucę 😜 Ela i na pewno inne dziewczyny też nie dały foty nie jestem sama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dona napisał(a):
moja mała jak ma zamiar zrobic kupe to robi taki fajny dziubek 🙂 słodkie to jest, chyba mnie tym sposobem ostrzega 🙂 wasze tez tak mają?


moja tak miala jak piersia karmilam. teraz krzywi sie i steka, bo ma gesta kupe 🙂
a jak sika to zawsze jest cicho np jak placze bo jest glodna a ja ja przewijam akurat i placze to jak nagle jest cicho to wiem ze siku idzie 🙂 a w zeszlym tygodniu tak siknela ze polecialo mi do oka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że wszystkie się tak zżyłyśmy,niby obce osoby a jednak 🙂 Hehe Blue będziesz musiała sobie powiesić karton na szyi "jestem z brzuszka" 😜
Natalia też ma jeszcze ciemnoniebieskie, ciekawe jakie będzie miała oczęta. Ja mam niebiesko-zielono-szare a mój mąż ma zielone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja normalego plynu do naczyn 😁
kolo moj tez mial kolke rano i wieczorem i mi doktor dala nutramigen i juz zniknela kolka jak reka odjal i kopki nawet lepirj robi bo przedtem sie meczył
plynu do naczyń? 🤨ja tylko w gorącej wodzie i odrazu wyparzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
A moja Sonia nie chce jeść 😞zjadła o 15.30 80 modyf.o 18-ej cycusia i teraz jej dawałam modyf.i nie chce 🤨czyżby przez szczepienie? 🤨


Asiu a robilas jej po szczepieniu na nóżki oklady z sody? mozliwe ze jest rozdrazniona i nie ma apetytu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Gabi ma niebieskie oczęta, wczesniej miala ciemne teraz jej troche zjaśnialy, ale ja i mąż mamy niebieskie wiec niunia tez bedzie takie miala. KJurde naszykowalam jej kąpiel o godz 20.00 i mi zasnęła i spi do tej pory, nie chce jej budzic bo bedzie placz, czekam az wstanie, ciekawe o ktorej godzinie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
joannawisn napisał(a):
A moja Sonia nie chce jeść 😞zjadła o 15.30 80 modyf.o 18-ej cycusia i teraz jej dawałam modyf.i nie chce 🤨czyżby przez szczepienie? 🤨


Asiu a robilas jej po szczepieniu na nóżki oklady z sody? mozliwe ze jest rozdrazniona i nie ma apetytu
Chyba tak 🙂A obudziła się Gabrynia? 🙂do kąpieli 🙂my idziemy lulu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa moja dopiero od kilku dni zaczyna sobie wkładać ręce do buzi i nie umie za bardzo trafić, za to ma odruch lizania wszystkiego 🙂 wczoraj namiętnie lizała bluzę polarową w której spała 🙂 aż cała mokra była w tym miejscu no i ręce próbowała lizać przy okazji. No i całą noc mi "gadała" trelot normalnie. Ona już teraz non stop gada po swojemu. Wczoraj o 21:30 wyrobiła 700ml i nie chciało mi się już jej budzić to spała do 3 w nocy, potem nie chciała spać i sobie "trelowała" jak zasnęła to spała jak kamień i obudziłam ją o 6:30 bo dalej spała, zjadła do tej pory 2x80ml. No szału nie ma., ale lepsze to niż 60ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Mój już cos tam gaworzy czasami ale jeszcze nie za duzo, jak sie do niego gada najczesciej, tak jakby chciał nam cos wtedy powiedziec hihi.


Moja wtedy się śmieje jak głupia 😁 tak na nią gadałam a już o 7:30 (czyli po godz.) zaczęła znowu histerycznie płakać i zjadła 60ml no i teraz znowu płacze chyba o smoczka nawet śniadania zjeść nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałyście kiedyś maluchom dać coś do powąchania? Jak dałam do powąchania czekoladę to zaczęła się ślinić a jak jogurt to jęzor wytykała, chciała lizać haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wąchać nie dawałam hihi 🙂 jeszcze troszke dam posmakowac. 🙂

A smiać, to mój Bartoszek sie uwielbia, jak do niego gadam to prawie na głos sie smieje. Uwielbiam te usmiechy, od razu mi lepiej, juz nawet zmeczenia wtedy nie czuje ni nic, zyc sie wtedy chce. 🙂

A Maja jak zwykle śniadania nie zjadła;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Próbowałyście kiedyś maluchom dać coś do powąchania? Jak dałam do powąchania czekoladę to zaczęła się ślinić a jak jogurt to jęzor wytykała, chciała lizać haha 🙂

Ty to jesteś Agentka 😉 Widać Laurunia ma to po mamusi 😉
Moja łapki do buzi też już pcha od jakiegoś czasu i ciągnie jak smoka... no i też wszystko liże, szalik, rękaw, bluze a czasem nawet mnie hehe jak Ją na rękach trzymam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Judyta jak się uśmiecha to zaraz czkawki dostaje 😮 nie wiem dlaczego... często jak jesteśmy na spacerze to idziemy do Adama pod zakład i On do nas na chwilkę wychodzi, ta się zaczyna uśmiechać jak tylko go zobaczy i usłyszy i zaraz czkawka... i w domu to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja normalego plynu do naczyn 😁
kolo moj tez mial kolke rano i wieczorem i mi doktor dala nutramigen i juz zniknela kolka jak reka odjal i kopki nawet lepirj robi bo przedtem sie meczył

ale ja karmię cycem... i chciałam cały czas karmić no ale jak się będzie tak męczyć a to ma pomóc to będę musiała tak zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...