Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez tesknie....czasami mam takiego doła przez to ze nie karmie, ostatnio nawet chyba przed wczoraj dałam mu cycka a on nie wiedział o co chodzi i jak to złapac 🙂
Na butli jest mi wygodniej, ale ja juz tak mam jestm taka sentymentalna i jak sobie pomysle ze juz nigdy cycka nie dam dziciaczkowi to smutno mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie jeszcze linie na brzuchu???? Ja mam jeszcze 🙂

A i miałam sie was pytac. Odkąd nie leci mi juz krew to mam takie upławy dziwne, takie przezroczyste glutkowate lekko zółtawe. i strasznie brzydki zapach. kilka razy dziennie musze sie podmywac bo nie moge wytrzymac. Czemu to tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam jeszcze linie 🙂
ostatnio probowalam sie kochac i tak mnie bolalo ze musialam przerwac. nie wiem dlaczego bo przeciez mialam cesarke...

a mialam dwie smieszne sytuacje z mala. byli u nas znajomi z 10 miesiecznym synkiem i on tak fajnie ggurgal do malej i piszczal do niej, a ona w tym czasie ssala cycka i z sutkiem w buzi odpiskiwala cos do niego. i wczoraj jak bylysmy u lekarza, to po wizycie karmilam ja w poczekalni i oczywiscie zaczela wpadac w histerie i nagle weszla kobieta z placzacym noworodkiem i Marylcia zaczela sluchac uwaznie z taka smieszna skupiona mina i oczkami wodzila do okola i cos tam gruchnela po swojemu 🤪 myslicie ze dzieciaczki sie rozumieja? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do mojej też gadam to ona mi odpowiada 😁 Nusia to jest coś tam związanego z percepcją, że dziecko nagle nieruchomieje jak słyszy jakiś dźwięk czy hałas, mojego siostra jest taka "głośna" to jak karmiłam małą to ona znieruchomiała 1 raz coś takiego widziałam u niej, nie piła, nie ruszała się miała dziki wzrok 😁

Ja też mam jeszcze krechę, ale jaśnieje na całe szczęście. Z jedną butelką daję radę w taki sposób, że od razu po jedzeniu daję do sterylizatora 😁

Moja zrobiła kupę, wykąpałam ją (zawsze kąpię ją po kupie mam taki nawyk, wiem, że źle robię, ale póki jest mała to nie pamięta tego co robię a jej to obojętne, bo po kąpieli i tak idzie spać) i teraz śpi z misiem. I cwaniara wykorzystuje go do przytrzymania smoczka 😉 jak nagle zaczyna jej wypadać to przyciska misia do siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Ja tez tesknie....czasami mam takiego doła przez to ze nie karmie, ostatnio nawet chyba przed wczoraj dałam mu cycka a on nie wiedział o co chodzi i jak to złapac 🙂
Na butli jest mi wygodniej, ale ja juz tak mam jestm taka sentymentalna i jak sobie pomysle ze juz nigdy cycka nie dam dziciaczkowi to smutno mi 😞


To lepiej przypomnij sobie ten ból na początku 🤪 ja nie zapomnę jak miałam w szpitalu pożarte sutki aż do krwi, same strupy 😉 może bym karmiła dłużej, ale ona ciągle się krztusiła moim mlekiem 😞 i to mnie zniechęciło, co z tego, że odciągałam pokarm z jednej piersi 120ml jak i tak była ciągle pełna, że mnie zalewało i ją. Tryskało ciągle. Nie przetrwałam tego kryzysu. Albo jak szłam ulicą i byłam cala zalana. Czułam jak mi się leje po brzuchu i wkładki cale przesiąknięte, bluzka zalana ehh! Nie wspomnę o codziennym zalaniu łóżka i koszuli nocnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja chce wrocic do karmienia.Z tydzien wogule nie dawalam piersi bo uczylam sie i nie mialam czasu siedziec na okraglo przy cycku a teraz duzo pije i przystawiam czesto i dzisiaj juz sciagnelam 150 ml z dwoch cyckow a jesczez dwa dni temu nic nie bylo wiec moze pokarm powrocil bo bardzo bym chciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Macie jeszcze linie na brzuchu???? Ja mam jeszcze 🙂

A i miałam sie was pytac. Odkąd nie leci mi juz krew to mam takie upławy dziwne, takie przezroczyste glutkowate lekko zółtawe. i strasznie brzydki zapach. kilka razy dziennie musze sie podmywac bo nie moge wytrzymac. Czemu to tak?
Ja pomimo że miałam okres to też takie upławy mam i też to czuje i latam do lazienki co chwile bo nie moge 😠i nawet krwią zabarwione i brązowe czasem 😞nie wiem czy to normalne? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i wiecie co mąż kupil marimer w sprayu i pryskam Soni bo taki zapchany nosek ma a katarku nie( na szczęście) tylko czemu taki zapchany nosiu ma? 🤨i od wczoraj nie daje jej herbatek z hippa bo koleżanka mi powiedziała że dzieci po nich placzą 🤨troche dziwne to dla mnie 🤨 a szczegolnie po tej uspokajającej podobno 🤨daje cycusia sie napić 🙂 a herbatek nie i jakby spokojniejsza jest 🤨 🙂dziwne... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
O to ty Ela widze tak jak ja. 🙂 To kiedy dasz małemu kleik???? ja musze jeszcze kupic te smoczki trójprzepływowe, bo kleik mi nie przejdzie przez te normalne. i gdzies za 2 tygodnie juz mu dam. 🙂


ja poczekam tylko az wyzdorwieje i jade z koksem moze gdzies za tydzien juz bedize pil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ela za ile ty nutramigen kupujesz? Ja za 12zl za puszke i na recepte jeszcze bo tak to 24 zł za puszke


u nas jest apteka stylowa i tam jest wszystko po cenach producenta tak iwec za puszke placilam albo 8 zl albo 8,90 to bardzo tanio 🙂dodam kleik a potem kaszke smakowa i nie bedzie taki niedobry ten nutramigen wiki tez tak robilam a tez pila nutramigen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja daję herbatki hippa uspakajającą i rumiankową i nie mogę powiedzieć by mi Majuchna płakała jakoś szczególnie. A kleik ryżowy od tygodnia jej dosypuję do mleczka po jednej łyżeczce na 150 ml. Głównie do kolacji. A w dzień zależy jak mi wyjdzie z jedzenie tzn o której wstanie. Jak wychodzi na żarełko co 3-3,5 godz to samo mleczko. Jak już 4 godz przerwy to dosypuję kleik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Dziewczyny czy Wam też po ciąży strasznie wypadają włosy? Stosujecie coś? Ja po Natalii też tak miałam i ponad rok nic nie mogłam na to poradzić 😞 Teraz znów 😞

ja raczej nie mam takiego problemu, zawsze mi się włosy łamały ale raczej nie wypadają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Kurcze dziewczyny a jak karmie piersia i tylko czasem daję butle to bede mogła tez kleik dawać czy lepiej nie?

kolo pewno ze bedziesz mogla 🙂dlaczego nie ja mysle ze tak i dluzej bedzie najedzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LagoonA ja mysle ze kleik bedzie dzialal podobnie jak AR bo tez zagęsci mleczko w butli 🙂 sprawdzic mozna a to grosiki kosztuje i tak mozesz to kupic w kazdym prawie spozywczym czy markecie kleik ryzowy nestle lub bobvita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elaaaa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze dziewczyny a jak karmie piersia i tylko czasem daję butle to bede mogła tez kleik dawać czy lepiej nie?

kolo pewno ze bedziesz mogla 🙂dlaczego nie ja mysle ze tak i dluzej bedzie najedzona 🙂
Moja Majka jak dostawała po 19-tej samo mleko to budziła się na jedzenie o 3-4. Teraz po mleku z kleikiem spi do 5-tej, zjada i idzie jeszcze spać na trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
elaaaa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze dziewczyny a jak karmie piersia i tylko czasem daję butle to bede mogła tez kleik dawać czy lepiej nie?

kolo pewno ze bedziesz mogla 🙂dlaczego nie ja mysle ze tak i dluzej bedzie najedzona 🙂
Moja Majka jak dostawała po 19-tej samo mleko to budziła się na jedzenie o 3-4. Teraz po mleku z kleikiem spi do 5-tej, zjada i idzie jeszcze spać na trochę

to super masz 😉 moja śpi jakieś 3-4 godziny a później to już co 2 i o 6 pobudka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...