Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
elaaaa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze dziewczyny a jak karmie piersia i tylko czasem daję butle to bede mogła tez kleik dawać czy lepiej nie?

kolo pewno ze bedziesz mogla 🙂dlaczego nie ja mysle ze tak i dluzej bedzie najedzona 🙂
Moja Majka jak dostawała po 19-tej samo mleko to budziła się na jedzenie o 3-4. Teraz po mleku z kleikiem spi do 5-tej, zjada i idzie jeszcze spać na trochę

to super masz 😉 moja śpi jakieś 3-4 godziny a później to już co 2 i o 6 pobudka 😜

u mnie różnie bywa czasem wstaje co 1-2 godziny a czasem tak jak tej nocy przespała 6 godzin a potem 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja niemam i nie mialam ani w pierwszej ani teraz tez nie mialam nie wyszla i ciesze sie 🙂 a nutramigen mieszam z moim enfamilem AR bo mam jeszcze 2 i pol puszki musze wykorzystac potem sam nutramigen bede dawac...tzn juz ze smakowa kaszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałam ostatnio z roosmanna taką wielką paczke dla małego i tam pampersy kosmetyki przerózniaste i tych kaszek chyba z 5. także niedługo zaczną sie kaszki, ja zawsze dosypywałam do mleczka bo one tez są na tym kleiku ryżowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po 19 wróciłam z Mają byłysmy na urodzinkach jej kuzynki, na takim zamkniętym placu zabaw, tak sie biedna wymęczyła ze juz padła. Tylko bartus cos mi przed chwilą po kąpaniu strasznie płakał, dopiero go ululałam i odłozyłam,moze pospi. A mleka zjadł tylko 60 ml, wiecej nie chciał;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba śnię! Dostałam okres 😮 😮 😮 cofnęłam się wstecz do wpisu kiedy miałam okres i wychodzi, że mam 2dni spóźnienia, bo 15 pisałam, że krwawię.. albo będę mieć teraz nieregularny okres, albo zamiast co 30dni będzie co 32.. ciekawe 😮 aha i brzuch mnie w ogóle nie boli - jeden plus. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
a dostała któras z was te paczuszki co sie ankiety wypełniało w szpitalu, oni przysyłaja tam własnie kaszki deserki w słoiczkach zupki itd.


O jakich ankietach mowa? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę moją obudzić na żer 🙂
Upiekłam drożdżówkę i trochę słodka wyszła (przez kruszonkę, bo cukru nie żałowałam haha! i zrobiłam leniwe pierogi 🙂 zamrożę i będą później do zjedzenia na szybkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś sposób na uczulenie? Nie wiem na co chyba na proszek 😞 skóra mi pęka, jest sucha, szorstka i krwawi.. tylko na rękach to mam pod palcami a boli i piecze od kilku dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
a dostała któras z was te paczuszki co sie ankiety wypełniało w szpitalu, oni przysyłaja tam własnie kaszki deserki w słoiczkach zupki itd.


O jakich ankietach mowa? 🙂

Nie wypełniałaś w szpitalu żadnych ankiet?
ja chyba jedną albo dwie, już nie pamiętam ale też nic nie dostałam jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wypełniałam oprócz historii choroby buahah! 😁 😁 😁 Mała wczoraj niewinnie sobie leżała w łóżku pod wieczór było grubo po 22 bawiła się rękami., lizała je, cmokała itd. ogólnie zadowolona, raz czy dwa jęknęła o smoczka dostała go i nadal była zadowolona jak wypluła no i nagle zaczęła przeraźliwie płakać (ten płacz występuje tylko jak jest głodna) no mnie aż zatkało, że ma takie niespodziewane odloty, bo już myślałam, że pójdzie spać, bo do kolejnego karmienia było z ponad godz. no to zrobiłam jej 60ml i zasnęła. Spała do 4 rano wypiła wtedy 90ml i teraz ją obudziłam po 7 i też zjadła tyle samo. Ja z niej nie mogę, siedzi cicho niby zadowolona a nagle "akcja" i nerwica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Znacie jakiś sposób na uczulenie? Nie wiem na co chyba na proszek 😞 skóra mi pęka, jest sucha, szorstka i krwawi.. tylko na rękach to mam pod palcami a boli i piecze od kilku dni 😞
Ugotuj troszke krochmalu i pomocz łapki 🙂


Dzięki Joasiu spróbuję dzisiaj, bo mam akurat tą mąkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak normalnie ciekawość mnie zżera! JAk tam mała? nadal ulewa? Wczoraj zrobiłam mleko 90ml - 2 łyżki zwykłego Bebilona i 1 łyżkę AR no i mała też nie ulała ani kropelki, to chyba tak mi taniej wyjdzie to mieszać 😜 więcej zwykłego i mniej AR to może starczy ta puszka na 2-3tyg. te 400g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak normalnie ciekawość mnie zżera! JAk tam mała? nadal ulewa? Wczoraj zrobiłam mleko 90ml - 2 łyżki zwykłego Bebilona i 1 łyżkę AR no i mała też nie ulała ani kropelki, to chyba tak mi taniej wyjdzie to mieszać 😜 więcej zwykłego i mniej AR to może starczy ta puszka na 2-3tyg. te 400g 🙂

Daj jakieś nowe foto Małej bez tetry już 😜 bo skoro nie ulewa to to jest nieaktualne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂dziewczyny budzicie wasze maluszki na karmienie?wcześniej nie miałam problemu z jedzeniem bo Sońka prawie wcale nie spała a teraz przesypia godzine karmienia 🤪co robić?budzić czy nie?

ja karmie cycem i nie budzę 😉 jak będzie głodna to się sama obudzi a Ty się ciesz że masz czas dla siebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂dziewczyny budzicie wasze maluszki na karmienie?wcześniej nie miałam problemu z jedzeniem bo Sońka prawie wcale nie spała a teraz przesypia godzine karmienia 🤪co robić?budzić czy nie?

ja karmie cycem i nie budzę 😉 jak będzie głodna to się sama obudzi a Ty się ciesz że masz czas dla siebie 🤪

hej 🙂
u mnie też karmienie na rządanie więc nie budzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Moja o 5 jadła cycusia potem o 6-tej i spała do przed 9-tą to prawie 3 godz 🙂.długo jak na Sonie i po cycusiu a nie po butli 🙂


Zależy ile je 🙂 ja moją muszę budzić, bo po 5/6h wypije tylko 90ml raz na ruski 120ml. Także u mnie coś takiego zastosowania nie ma,. ale jak się karmi piersią to tak jak dziewczyny mówią na żądanie 😁 może dzisiaj jej zrobię jakieś zdjęcie fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...