Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu faceci powinni być przy sobie 😜 ale i tak nikt nie pobije córki Femmki 😜 to jest kawał baby 😉 raczej największa z wszystkich dzieci. Kluska jedna.
A ja się zastanawiałam długi czas co mnie ta blizna boli i tak rwie jak kucam.. dzisiaj z czystej ciekawości spojrzałam w lusterko i miałam bąbel z ropą 😞 wygniotłam go i została taka lekka dziura. A bąbel zrobił się w miejscu zakończenia szwu wtedy na samym początku był taki jakby krwiaczek-kuleczka a teraz ropa 😮 mam nadzieję, że nie będzie z tego jakiejś większej afery. Odkażam to teraz obficie octeniseptem. Moja dzisiaj nie chce spać. Dopiero teraz zasnęła mam nadzieję, że na dłuższy czas :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

joannawisn napisał(a):
dziewczyny nosicie swoje dzieci na rękach taj jak Kasia na zdjęciu?albo tak przodem do siebie?


Ja nosze tak jak Kasia lub przodem do siebie 🙂 z takiego względu, że małej musi się odbić. No i tak jak Kasia jak spaceruję z nią po domu to ona wtedy aż z radości grucha 😁 tak jakby wszystko komentowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka19900 napisał(a):
a ja mam do was pytanie czy wasze dzeci smieja sie glosno juz? 🙂


moj usmiecha sie pieknie ale bez glosu


Ale na głos to czyli jak? Bo moja jak się śmieje to wydaje dźwięki, ale to chyba nie o to chodzi. Za to moja jeszcze nie ma łez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny nosicie swoje dzieci na rękach taj jak Kasia na zdjęciu?albo tak przodem do siebie?


Ja nosze tak jak Kasia lub przodem do siebie 🙂 z takiego względu, że małej musi się odbić. No i tak jak Kasia jak spaceruję z nią po domu to ona wtedy aż z radości grucha 😁 tak jakby wszystko komentowała.
Moja też uwielbia tak że wszystko widzi 🙂 ale to chyba niezbyt dobre na kręgosłup 😞a tak jej pokazuje wszystko a ona gaworzy tak cudnie po cichutku ..."guuu....a gi gi..." 🙂i śmieje sie ale tak bez głosu 🙂i wcale nie chce leżeć poziomo tylko do karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja nadal tylko cyckiem karmię 🙂
mojej czasem wymsknie się głośny śmiech, a czasem tak przez sen się śmieje jakby z czegoś się nabijała bo cała dygocze hehe. W ogóle jak je to prostuje palec wskazujący z radości, a co najlepsze mam takie zdjęcie z usg z tym paluszkiem...czyli jej tak zostało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moją niuńke tez nosze pionowo do odbitki i czasami jak placze i nie chce lezec, taka pozycja jej pasuje bo wszystko widzi i tez sie rozgląda po calym mieszkaniu, główka chodzi w obie strony 🙂 łezki juz ma i smieje sie juz czesto ale bez głosu i coraz wiecej gaworzy, cudowne to wszystko jest 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wasze bobasy jak jedzą to mają zaciśniete piąstki? bo moja Gabi to non stop, jak jest przy piersi, jak ją połozę, prawie w kazdej pozycji zaciska piąsteczki, smiejemy sie ze nam bokserka rośnie. Raz nawet męża w nosa strzeliła jak lezal z nią na łózku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój się na leżąco nie chce nosić, noszę go przodem do mnie pionowo albo tak jak Kasia 🙂
Raczki już ma coraz częściej otwarte, jak pije cycka to się bawi raczkami, łapie mnie za stanik albo koszulkę i się trzyma 🙂
I śmieje się już odgłosem śmiechu jak mały stary 😉 🙂 nie zawsze ale coraz częściej 🙂
A łezki niestety już widziałam u niego na samym początku w pierwszym tyg. jak miał kolkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja sie zaczyna smiac w glos. pierwszy raz uslyszalam w piatek jak spala 🙂 a dzisiaj moj m chrumkal do niej jak swinka i mala zaczela chrumkac do niego 🤪 widok bezcenny 😜

dziewczynki pipinki a macie facebooka? bo ja tam najwiecej zdjec malej wrzucam, bo na nk trzeba zmniejszac a mi sie nie zawsze chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
moja sie zaczyna smiac w glos. pierwszy raz uslyszalam w piatek jak spala 🙂 a dzisiaj moj m chrumkal do niej jak swinka i mala zaczela chrumkac do niego 🤪 widok bezcenny 😜

dziewczynki pipinki a macie facebooka? bo ja tam najwiecej zdjec malej wrzucam, bo na nk trzeba zmniejszac a mi sie nie zawsze chce 🙂
ja mam 🙂 szukaj mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Mój się na leżąco nie chce nosić, noszę go przodem do mnie pionowo albo tak jak Kasia 🙂
Raczki już ma coraz częściej otwarte, jak pije cycka to się bawi raczkami, łapie mnie za stanik albo koszulkę i się trzyma 🙂
I śmieje się już odgłosem śmiechu jak mały stary 😉 🙂 nie zawsze ale coraz częściej 🙂
A łezki niestety już widziałam u niego na samym początku w pierwszym tyg. jak miał kolkę 😞

Moja Natalka też już coraz rzadziej zaciska piąstki i tak jak Twój jak je to łapie bluzkę albo "pilnuje" drugiego cyca haha a często drugą łapką mnie gila po plecach hehe 😜
Śmieje się też w głos ale sporadycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
moja sie zaczyna smiac w glos. pierwszy raz uslyszalam w piatek jak spala 🙂 a dzisiaj moj m chrumkal do niej jak swinka i mala zaczela chrumkac do niego 🤪 widok bezcenny 😜

dziewczynki pipinki a macie facebooka? bo ja tam najwiecej zdjec malej wrzucam, bo na nk trzeba zmniejszac a mi sie nie zawsze chce 🙂
ja mam 🙂 szukaj mnie 🙂

ja tez mam poszukam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Witam!!!!
Jeszcze w 2008 r. na tym forum byłam jedną z pierwszych forumowiczek z brzuszkami, dziś córcia ma już 1,5 roku a ja właśnie wczoraj dowiedziałam się ze zostanę po raz drugi mamusią Jestem taka szczęśliwa. Czekaliśmy z mężem na ta chwilę. Na wizytę ide 28 maja, nie chce isc za wczesnie, bo moze nic jeszcze nie zobaczyc a za te prawie 2 tyg napewno cos zobaczy.....Z internetowego kalkulatora wyszło ze rozwiązanie 23 stycznia Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamusie"

Mój pierwszy wpis na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
dziewczyny nosicie swoje dzieci na rękach taj jak Kasia na zdjęciu?albo tak przodem do siebie?

ja noszę brzuszkiem do siebie po jedzeniu żeby jej się odbiło tylko jedną ręką trzymam dupkę a jedną główkę bo macha nią na wszystkie strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny nosicie swoje dzieci na rękach taj jak Kasia na zdjęciu?albo tak przodem do siebie?


Ja nosze tak jak Kasia lub przodem do siebie 🙂 z takiego względu, że małej musi się odbić. No i tak jak Kasia jak spaceruję z nią po domu to ona wtedy aż z radości grucha 😁 tak jakby wszystko komentowała.
Moja też uwielbia tak że wszystko widzi 🙂 ale to chyba niezbyt dobre na kręgosłup 😞a tak jej pokazuje wszystko a ona gaworzy tak cudnie po cichutku ..."guuu....a gi gi..." 🙂i śmieje sie ale tak bez głosu 🙂i wcale nie chce leżeć poziomo tylko do karmienia 🙂


Asiu jeśli chodzi o pozycję pionową to mój mąż na mnie bardzo krzyczał mówiąc że jest dla małej na pewno szkodliwa
no i jak byłam w środę u ortopedy to go o to zapytałam
powiedział ze trzymam ją prawidłowo i że nic jej nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny nosicie swoje dzieci na rękach taj jak Kasia na zdjęciu?albo tak przodem do siebie?


Ja nosze tak jak Kasia lub przodem do siebie 🙂 z takiego względu, że małej musi się odbić. No i tak jak Kasia jak spaceruję z nią po domu to ona wtedy aż z radości grucha 😁 tak jakby wszystko komentowała.
Moja też uwielbia tak że wszystko widzi 🙂 ale to chyba niezbyt dobre na kręgosłup 😞a tak jej pokazuje wszystko a ona gaworzy tak cudnie po cichutku ..."guuu....a gi gi..." 🙂i śmieje sie ale tak bez głosu 🙂i wcale nie chce leżeć poziomo tylko do karmienia 🙂


Asiu jeśli chodzi o pozycję pionową to mój mąż na mnie bardzo krzyczał mówiąc że jest dla małej na pewno szkodliwa
no i jak byłam w środę u ortopedy to go o to zapytałam
powiedział ze trzymam ją prawidłowo i że nic jej nie będzie 🙂

ja malutką noszę przodem do siebie i przodem do wszystkiego. To Ona decyduje jak jej wygodnie 🙂 A poziomo to na brzuszku na rękach lubi, często tak zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
ja moją niuńke tez nosze pionowo do odbitki i czasami jak placze i nie chce lezec, taka pozycja jej pasuje bo wszystko widzi i tez sie rozgląda po calym mieszkaniu, główka chodzi w obie strony 🙂 łezki juz ma i smieje sie juz czesto ale bez głosu i coraz wiecej gaworzy, cudowne to wszystko jest 😆
Hej 🙂a taka pozycja pionowa jest ok dla takich maluchów?bo ja mam wrażenie że za bardzo obciążą kręgosłup 😞a moja za cholere nie chce inaczej tylko tak pionowo 🤪od wczoraj zaczęła sie śmiać tak całą buzia i tak gaworzy że nie moge sie napatrzeć 😘 a jak rano popatrzyłam na Nią to tak się umiechnęła pięknie że aż mi łzy poleciały 🙂najpiękniejszy uśmiech od czasu jak Cyprian sie śmiał 🙂niesamowite jak taka mała isotka jest cudowna, kochana,najwspanialsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny nosicie swoje dzieci na rękach taj jak Kasia na zdjęciu?albo tak przodem do siebie?

ja noszę brzuszkiem do siebie po jedzeniu żeby jej się odbiło tylko jedną ręką trzymam dupkę a jedną główkę bo macha nią na wszystkie strony 🙂
Soni też główka lata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...