Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
osłuchała ją (a ona ma kaszel już ponad 1mieś.!!) i zdrowa, więc Kamila nasze dzieci są dziwne, że kaszlą 😉

odkąd mam otwarte okno całą dobę to już prawie wcale nie kaszle 🙂 za sucho w chałupie...
juuupii doczekałam się...ciągnę bez nadziei Maje za ręce a ta trzyma główkę 🤪 nareszcie 😉


No widzisz 🙂 a moja kaszle po jedzeniu, więc to na pewno nie suche powietrze, chyba raczej jedzenie, które się podnosi do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
sto lat dla Gabrysi i Bartusia 🙂 buziaki od ciotki 😘 😘 🙂
dziekujemy:*


Ja też się przyłączam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue 🤪 Judyta waży 6215 😉 🤪 jest między 25 a 50 centylem 😉 a była na niżej niż 25 😉


Widzisz jakie butla daje efekty 😁 byłaś tylko ją zważyć czy coś jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue 🤪 Judyta waży 6215 😉 🤪 jest między 25 a 50 centylem 😉 a była na niżej niż 25 😉


Widzisz jakie butla daje efekty 😁 byłaś tylko ją zważyć czy coś jeszcze?

z wynikami 😉 dała jeszcze raz skierowanie na ogólne 😉 ale mówi ze ok 😉
dopiero przeczytałam te kalkaniaście stron zaległości i Twoje bazgroły tez do końca doczytałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
sto lat dla Gabrysi i Bartusia 🙂 buziaki od ciotki 😘 😘 🙂
dziekujemy:*


Ja też się przyłączam 😘

i ja 🙂 buźki!

ja też ja też !!! 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny masakra ! ! ! kupiłam takie nosidełko http://cgi.ebay.pl/NEW-Minimonkey-Baby-Pouch-Sling-Wrap-Carrier-TURQUOISE-/330439026420#ht_14134wt_905 na szmatach za 10 zł 🤪 tylko takie popielate 🤪
teraz się pierze więc jak wyschnie to pokaże Wam fotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...


To chyba najlepsze takie ażurowe?? tak myślę.. czapkę też bym chciała kupić ażurową, ale tak normalnie do noszenia 🙂 a bucików rzeczywiście nie ma.. tylko już takie nieco większe z twardą wkładką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...

ja mam buciki nike rozmiar 16 i jest napisane długość wkładki 7cm hahahah a one są na Dyśkę za duże 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...

ja mam buciki nike rozmiar 16 i jest napisane długość wkładki 7cm hahahah a one są na Dyśkę za duże 😮


Moja ma kopyto tak z 9-9,5cm to taka 10 będzie za mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...

ja mam buciki nike rozmiar 16 i jest napisane długość wkładki 7cm hahahah a one są na Dyśkę za duże 😮


Moja ma kopyto tak z 9-9,5cm to taka 10 będzie za mała.

moja ma 8-8,5 i są na nią za duże a jak mierzę wkładkę to jest 10 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Chyba jednak kupię tą mikrofibrę latem zawsze wynosi, bo ona jest dużo cieńsza niż bawełna.

a w mikrofibrze nie będzie się pocić? ja mam dwie pary takich bo dostałam nowe ale jeszcze jej nie zakładałm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue moja też już zaczyna płakać na sam widok lekarki a kiedyś dopiero jak ją coś rozłościło albo się nie spodobało. I dlatego Twoja tak zareagowała - już nasze maluchy poznają nas i nie lubią obcych. Co do szczepienia to u nas jest o tyle lepiej, że badamy się w przychodni jaką mam na dole w swoim bloku a potam idziemy do punktu szczepień, gdzie tylko jedną nogawkę zdejmuję, ukłucie i już ją tulę. Nie zdąży się rozwrzeszczeć, zorientować i już wracamy 😉 Moja też po ostatnim szczepieniu (skojarzonym i pneumok.) była cały dzień marudna i rozdrazniona potem. A Twoja młoda lekarka całkiem porządnie dziecko obejrzała przecież więc uwierz mi, że potrafią po łebkach machnąć i do domu wypuścić


Co do wit. D3 to mi ostatnio powiedziała, że odstawia się ją jak dziecko wypija alb0 800 ml albo 1000 ml (nie pamiętam dokładnie). W każdym razie nasze maluchy tych mleczek 1 tyle raczej nie będą wyciągać i przejdą na dwójki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...


To chyba najlepsze takie ażurowe?? tak myślę.. czapkę też bym chciała kupić ażurową, ale tak normalnie do noszenia 🙂 a bucików rzeczywiście nie ma.. tylko już takie nieco większe z twardą wkładką.

sukienkę ma ażurową więc rajstopki chcę gładkie, żeby zbyt naćpane nie było...choć te ażurowe są śliczne i jest ich więcej. Moja też ma syrkę 9-9,5 a butki które mamy z H&M mają wkładkę 10 cm i są lekko przy duże 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
sto lat dla Gabrysi i Bartusia 🙂 buziaki od ciotki 😘 😘 🙂
dziekujemy:*


Ja też się przyłączam 😘

i ja 🙂 buźki!

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Blue moja też już zaczyna płakać na sam widok lekarki a kiedyś dopiero jak ją coś rozłościło albo się nie spodobało. I dlatego Twoja tak zareagowała - już nasze maluchy poznają nas i nie lubią obcych. Co do szczepienia to u nas jest o tyle lepiej, że badamy się w przychodni jaką mam na dole w swoim bloku a potam idziemy do punktu szczepień, gdzie tylko jedną nogawkę zdejmuję, ukłucie i już ją tulę. Nie zdąży się rozwrzeszczeć, zorientować i już wracamy 😉 Moja też po ostatnim szczepieniu (skojarzonym i pneumok.) była cały dzień marudna i rozdrazniona potem. A Twoja młoda lekarka całkiem porządnie dziecko obejrzała przecież więc uwierz mi, że potrafią po łebkach machnąć i do domu wypuścić


Co do wit. D3 to mi ostatnio powiedziała, że odstawia się ją jak dziecko wypija alb0 800 ml albo 1000 ml (nie pamiętam dokładnie). W każdym razie nasze maluchy tych mleczek 1 tyle raczej nie będą wyciągać i przejdą na dwójki


Dzięki Justyna za info z witaminą 🙂 to kupię jej i będę podawać 🙂 te kapsułki co kupowałam to miały po 400 czegoś tam to wystarczy 1 ampułka dziennie co? 🙂 no właśnie z tym krzykiem histerycznym to jej nie poznaję aż mnie zatkało ona tak się zanosiła od płaczu i krzyku jak tylko ktoś podchodził do niej obcy, uspokajała się tylko jak miałam ją na rękach jak tylko kładłam to od razu ryk. 1 raz ją widziałam w takim stanie, że oddychać nie mogła. Biedactwo. No ja zupełnie zapomniałam o tym, że dziecko na widok obcych tak się zachowuje, bo jeszcze jakiś czas temu była koleżanka u mnie w domu i mała na początku miała poważną minę a potem się uśmiechała (ale była w swoim pokoju to też coś innego u siebie prawda, a ona miała ją na rękach) i na poprzednim szczepieniu to była zadowolona, zero płaczu niczego, jak ją ukłuła to chwilę płakała a potem sobie śpiewała.

Co do lekarki to nie jest moją lekarką 😞 ja mam taką inną, to ona jej praktycznie wcale nie bada.. tyle, że osłucha, pogniecie czasem brzuch.. i nic więcej. Nawet o bioderkach nie wspominała dosłownie nic. Chyba zmienię lekarza, bo widzę jak ta młoda się zachowuje, że wszystko ją interesuje, nawet sprawdziła jej gardło sama z siebie. A ta moja nic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Macie może rajstopy z mikrofibry?? bo chcę kupić i nie wiem czy to się nadaje na lato, ale na allegro ludzie bardzo dużo tego kupują. No i jaki rozmiar?? 62-68 czy 68-72??

też szukam białych cieńszych rajstopek do chrztu, a z buciakami to już w ogóle ciężko żeby wkładka miała 10 cm...


To chyba najlepsze takie ażurowe?? tak myślę.. czapkę też bym chciała kupić ażurową, ale tak normalnie do noszenia 🙂 a bucików rzeczywiście nie ma.. tylko już takie nieco większe z twardą wkładką.

sukienkę ma ażurową więc rajstopki chcę gładkie, żeby zbyt naćpane nie było...choć te ażurowe są śliczne i jest ich więcej. Moja też ma syrkę 9-9,5 a butki które mamy z H&M mają wkładkę 10 cm i są lekko przy duże 😮


a będziesz mieć czapkę czy opaskę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...