Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A to jakaś różnica w opakowaniu jest? ja kupuję to gdzie jest napisane po 4mieś. Ja kupię nową kaszkę o innym smaku jak mała najpierw tą wykończy 😁 dostaje 120ml mleka + 5 łyżek takich od mleka kaszki i wtedy smoka do kaszki i wcina. Jakbym miała jej zrobić 150ml to bym musiała chyba dać 7-8łyżek haha 🙂 bo ten smok do kaszki ma naprawdę sporą dziurę i kaszka musi być gęsta żeby nie wylatywała sama, a dopiero jak ona ciągnie .

ale te kaszki są już na mleku modyfikowanym i to nie jest wtedy za dużo? kurcze 😞


Znaczy czytałam, że można z mlekiem albo wodą. hahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
jakie skutki ma czekolada? zatwardzenie? Nie zauważyłam...

ja już w szpitalu jadłam batoniki w czekoladzie 🤪 Adam mi przynosił bo musiałam coś słodkiego zjeść 😜


Ja też wcinałam w szpitalu czekoladę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
jakie skutki ma czekolada? zatwardzenie? Nie zauważyłam...


Może uczula?

chyba tak 😉 kakao to silny alergen 😉

dokładnie chodzi o kakao
ja na początku jak spróbowałam coś tam z kakao to faktycznie Anastazję na buźce wysypało tak samo miała po pomidorach
a teraz jem pomidory i nic jej nie jest - wprowadzałam po jednym dwa plasterki na kanapkę albi kilka sztuk koktajlowych no i właśnie po mału raz na jakiś czas coś z kakao też wciągnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do facetów ex to też mojemu nigdy nie mówiłam, że jak mnie zobaczył ojciec byłego z malutką Anastazją to były też się zaraz odezwał że rodzice zrobili mu wykład że taką super dziewczynę zostawił i że mi się teraz układa a on jeździ po świecie (jest kierowcą) i nie może się ustabilizować
to sobie wtedy chwilę pogadaliśmy i od tamtej pory raz na jakiś czas maila od niego dostanę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie jak mój były zobaczył w markecie z Dyśką w wózku to szybko skręcił w inną alejkę i udawał że mnie nie widzi i nie zna a był ze swoją nową dziewczyną którą zostawił przy chłodni a ona nawet nie zauważyła że poszedł i dalej do niego gadała hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja tez sie wlasnie zastanawiem czy nie kupowac tych zoltych bo przeciez i tak mieszam z mlekiem kasze

no właśnie a tak to chyba jak jest kaszka z mlekiem i mieszana jeszcze z mlekiem to chyba za tłuste? dlatego ja daję tylko 2 miarki żeby smak był a tak to bym robiła gęściochę i by się ładnie najadła 😜
i przy okazji się różne mleka miesza dlatego ja kupiłam kaszkę nestle bo mleko mam NAN od nestle i żeby różnych mlek nie mieszać a tak to jest raczej podobne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
ja tez sie wlasnie zastanawiem czy nie kupowac tych zoltych bo przeciez i tak mieszam z mlekiem kasze

no właśnie a tak to chyba jak jest kaszka z mlekiem i mieszana jeszcze z mlekiem to chyba za tłuste? dlatego ja daję tylko 2 miarki żeby smak był a tak to bym robiła gęściochę i by się ładnie najadła 😜
i przy okazji się różne mleka miesza dlatego ja kupiłam kaszkę nestle bo mleko mam NAN od nestle i żeby różnych mlek nie mieszać a tak to jest raczej podobne 😜


Ja używam wszystkiego z Nutricii oprócz kleiku, ale ona go już nie chce jeść, a zostało mi całe opakowanie jeszcze, najwyżej obiadki będę dla niej z nim robić 🙂 albo do ciasta zużyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny śliczny jest ten angielski komplecik 🙂 i jeszcze gratis dostałam 2 gumki do włosów fioletową i różową haha 🙂 zanim małej urosną długie kudły do tych gumek to prędzej ja je będę nosić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Jeny śliczny jest ten angielski komplecik 🙂 i jeszcze gratis dostałam 2 gumki do włosów fioletową i różową haha 🙂 zanim małej urosną długie kudły do tych gumek to prędzej ja je będę nosić 🤪

to ten szary komplet czy jaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Jeny śliczny jest ten angielski komplecik 🙂 i jeszcze gratis dostałam 2 gumki do włosów fioletową i różową haha 🙂 zanim małej urosną długie kudły do tych gumek to prędzej ja je będę nosić 🤪

to ten szary komplet czy jaki?


Ten taki z białą bluzką z krótkim rękawkiem i legginsami w paski szaro-różowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...