Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Jeny śliczny jest ten angielski komplecik 🙂 i jeszcze gratis dostałam 2 gumki do włosów fioletową i różową haha 🙂 zanim małej urosną długie kudły do tych gumek to prędzej ja je będę nosić 🤪

to ten szary komplet czy jaki?


Ten taki z białą bluzką z krótkim rękawkiem i legginsami w paski szaro-różowe 🙂

wyślesz fotkę? bo chyba nie kojarzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa zazdroszczę, że Twój mały wkłada sobie kopytka już do buzi 😁 ja też tak chcę 🤪 a ja moją trenuję, żeby z boku na brzuszek szła i dobrze jej to wychodzi, położyłam ją na boku i wyszłam z pokoju ona zadowolona sobie leżała, a nagle słyszę jej ryk 😁 idę zobaczyć co się dzieje, a ta leży na brzuchu i wrzeszczy hehe 🙂 mam ją nagrane jak z pozycji bocznej ładnie ląduje na brzuchu, ale coś żadna strona na filmiki nie działa 😞 wiem, że to nie to samo co dziecko samo przechodzi z pleców na brzuch, ale lepsze to niż nic z czasem sama to pojmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Jeszcze raz to powtórzę KOCHAM ALLEGRO 😘 😁 😁 😁

a mnie a mnie?


Ciebie tak tyci tyci buahahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Coś Ty na żywo to jest śliczny 🤪 miękki materiał taki milutki i takie fajne pastelowe kolory 🙂

to musisz zrobić fotkę Małej w tym kompleciku 😉 tylko koniecznie musi być u Ciebie na rękach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiącu to zaszalałam z zakupami dla niej jeśli chodzi o ubranka, jeszcze jakieś kosmetyki muszę jej kupić, większy zapas mleka i pampersów i będę spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Coś Ty na żywo to jest śliczny 🤪 miękki materiał taki milutki i takie fajne pastelowe kolory 🙂

to musisz zrobić fotkę Małej w tym kompleciku 😉 tylko koniecznie musi być u Ciebie na rękach 😜


Buahhaha to taki joke? 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
w tym miesiącu to zaszalałam z zakupami dla niej jeśli chodzi o ubranka, jeszcze jakieś kosmetyki muszę jej kupić, większy zapas mleka i pampersów i będę spokojna.

no ja właśnie Mojej co róż coś kupuję 😜 a później narzekam że pieniędzy nie mam 😜 dobrze że Adam nic nie mówi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Coś Ty na żywo to jest śliczny 🤪 miękki materiał taki milutki i takie fajne pastelowe kolory 🙂

to musisz zrobić fotkę Małej w tym kompleciku 😉 tylko koniecznie musi być u Ciebie na rękach 😜


Buahhaha to taki joke? 🙃 😁 😁 😁

nie nie nie to żaden joke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
w tym miesiącu to zaszalałam z zakupami dla niej jeśli chodzi o ubranka, jeszcze jakieś kosmetyki muszę jej kupić, większy zapas mleka i pampersów i będę spokojna.

no ja właśnie Mojej co róż coś kupuję 😜 a później narzekam że pieniędzy nie mam 😜 dobrze że Adam nic nie mówi 😜


Ja to samo... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
kolo ale sie usmialam 🤪
tez mam ten zel na dziasla a dzisiaj kupilam malej to
http://www.tommeetippee.co.uk/product/stage_1_easy_reach_teethers_1/

pomaga ale mala musi sie do tego przyzwycziac 🙂

ja właśnie też chciałam ten gryzak kupić ale muszę na allegro zamówić bo u mnie w sklepie nigdzie nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma gryzaka, który jest grzechotką to tak nim macha on jest bardzo lekki, że mocno nim uderza o wszystko szczególnie mnie 😉 i siebie.. aż czerwone ma, dlatego tylko przy mnie go używa, bo by się biła ile by wlazło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...