Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wesa napisał(a):
No a ja druga.
Mój tez dziś o 5 sie krecił, ale wziełam do siebie i spał do 7.
Taki leżaczek do kapania tez jest fajny Honotatko, i nie musisz kupowac co chwile nowego 🙂
Dziś mam zamiar sie opalac, a jutro robie torta na moje urodzinki 🙂 może ktoś wpadnie to musze coś naszykowac 🙂

no właśnie widziałam na zdjęciu u ciebie a powiedz mi mały nie zsuwa się z tego ani nie ześlizguje ?
pewnie nie skoro chwalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
No a ja druga.
Mój tez dziś o 5 sie krecił, ale wziełam do siebie i spał do 7.
Taki leżaczek do kapania tez jest fajny Honotatko, i nie musisz kupowac co chwile nowego 🙂
Dziś mam zamiar sie opalac, a jutro robie torta na moje urodzinki 🙂 może ktoś wpadnie to musze coś naszykowac 🙂

no właśnie widziałam na zdjęciu u ciebie a powiedz mi mały nie zsuwa się z tego ani nie ześlizguje ?
pewnie nie skoro chwalisz
nie, on jest tak wyprofilowany ze rączkami po bokach hamuje i nie zjedzie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
No a ja druga.
Mój tez dziś o 5 sie krecił, ale wziełam do siebie i spał do 7.
Taki leżaczek do kapania tez jest fajny Honotatko, i nie musisz kupowac co chwile nowego 🙂
Dziś mam zamiar sie opalac, a jutro robie torta na moje urodzinki 🙂 może ktoś wpadnie to musze coś naszykowac 🙂

no właśnie widziałam na zdjęciu u ciebie a powiedz mi mały nie zsuwa się z tego ani nie ześlizguje ?
pewnie nie skoro chwalisz
nie, on jest tak wyprofilowany ze rączkami po bokach hamuje i nie zjedzie dalej.

spróbuję jak za kilka tygodni gąbka będzie do wymiany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj mi się śniło, że teściowa dała małej jabłuszko bez mojej wiedzy 🙃
w niedzielę za to dawała mi rady jak przygotować zupkę jarzynową żeby jej smakowała....jak ja lubię jak ktoś mi doradza, jak nawet o to nie pytałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
No a ja druga.
Mój tez dziś o 5 sie krecił, ale wziełam do siebie i spał do 7.
Taki leżaczek do kapania tez jest fajny Honotatko, i nie musisz kupowac co chwile nowego 🙂
Dziś mam zamiar sie opalac, a jutro robie torta na moje urodzinki 🙂 może ktoś wpadnie to musze coś naszykowac 🙂

no właśnie widziałam na zdjęciu u ciebie a powiedz mi mały nie zsuwa się z tego ani nie ześlizguje ?
pewnie nie skoro chwalisz
nie, on jest tak wyprofilowany ze rączkami po bokach hamuje i nie zjedzie dalej.
ja też to mam ale wkładam narazie do małej wanienki 🤪ale jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się melduję 😉 a Lagoony ciągle nie ma... hymm... to jakaś nowość 😜
mi się śniło że w dzień mojej mamy imienin (czyli właśnie dzisiaj) chodziłam po sklepach żeby jej coś kupić i byłam z Adamem i chodziliśmy do nocy hehe 😜 i kupiłam Jej wazon taki zielony szklany (śliczny tylko że moja mama raczej takich rzeczy nie lubi 😜) a chciałam Jj kupić salaterkę tylko że wszystkie kosztowały ponad 500zł 🤪 już sama nie wiem co mam Jej kupić 😜 chyba po pracy wezmę Ją do sklepu z ciuchami i może sobie coś wybierze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
No a ja druga.
Mój tez dziś o 5 sie krecił, ale wziełam do siebie i spał do 7.
Taki leżaczek do kapania tez jest fajny Honotatko, i nie musisz kupowac co chwile nowego 🙂
Dziś mam zamiar sie opalac, a jutro robie torta na moje urodzinki 🙂 może ktoś wpadnie to musze coś naszykowac 🙂

no właśnie widziałam na zdjęciu u ciebie a powiedz mi mały nie zsuwa się z tego ani nie ześlizguje ?
pewnie nie skoro chwalisz
nie, on jest tak wyprofilowany ze rączkami po bokach hamuje i nie zjedzie dalej.
ja też to mam ale wkładam narazie do małej wanienki 🤪ale jest super 🙂
a Dyśką byśmy mieli problem bo ona się cholerni wierci to i rączki by pewnie wyciągała 😜 a poza tym to My lejemy Jej do wanienki bardzo dużo wody że jest cała zakryta więc w naszej wannie byśmy musieli nalać jeszcze więcej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 ale miałam do nadrobienia 🤪
Anastazji i Soni wielkie buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘od cioci a Joasiu ty masz imieniny dzisiaj? jak tak to wszystkiego najlepszego 🙂
jeżeli chodzi o kąpanie w wannie to ja już dawno to robię jako pierwsza zaczęłam już wam o tym pisałam
jeżeli chodzi o karmienie to ja jadę tylko na cycusiu a ostatnio teściowa nakarmiła mi małego jabłuszkiem 😠 ale wcinał, daję też mu do picia herbatkę jabłko z melisą i też chętnie pije 🙂
Laguna ty mnie pytałaś chyba co ja jem że Patryk tak przybiera na wadze- otóż wszystko, smażone i tłuste, czekoladę, tylko groszku ,fasoli kapusty surowej nie, gotowaną już jadłam i cytrusów nie jem bo mały ma wysypkę po nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
właśnie dostałam paczkę od listonosza z próbkami kaszki mleczno-ryżowej z nestle o smaku banana, i póbkę mleka nan pro po 6 miesiącu i rabaty do tesco albo rossmana 🙂 i jakieś książeczki z ulotkami

ja nic nie dostałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej
mam dziisja imieninki nawet nie wiedzialam 😁
100latek dla soni i anastazji 😁
Cos zaczynam martwic sie o Blue zawsze byla juz a teraz jeszcze nie mam jej 😞

No właśnie to z Darią to trochę podejrzane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIENKI 100 LATEK I DUZO ZDROWKA

no i caluski dla dziewczynek

ja tez mam to krzeselko do kapania, stosowalam od razu na poczatku i byl niesamowity placz wiec odstawilam, nie wiem jak teraz....potem z reszta i tak trzeba dziecko wyjac zeby mu plecki i pupcie umyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzoiewczyny jaki krem dla dziecka na slonce, bylam wczoraj w aptece, powiedzieli mi ze linomag sun jest od 6 msc i inne tez chyba jakos tak a polecil mi LAROCHE za 70 pln 🤪 oczywiscie nie kupilam
jakich wy uzywacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
dzoiewczyny jaki krem dla dziecka na slonce, bylam wczoraj w aptece, powiedzieli mi ze linomag sun jest od 6 msc i inne tez chyba jakos tak a polecil mi LAROCHE za 70 pln 🤪 oczywiscie nie kupilam
jakich wy uzywacie?

ja mam Ziajkę emulsję od pierwszych dni życia do całego ciała i używam też do buzi bo nie kupiłam jeszcze nic innego 😉z faktorem 30 tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Moje wariatki 🙂 powariowałyście? 🤪 od rana sprzątamy w kuchni, dlatego nie miałam czasu wejść na kompa, jeszcze nic nie jedliśmy ani nie piliśmy, a mała nie chce spać 🙂 dzikun jeden. Ja też się przyłączam do życzeń 😘 jestem dzisiaj zabiegana, że tak powiem 🙂 wczoraj wyprałam wszystkie nowe ciuszki nie mogę się doczekać aż je wyprasuję i małej ubiorę 🙂 zdjęcia od razu jej zrobię 😁 i tak stałam dzisiaj przed lustrem i muszę stw, że schudłam 🙂 już boki nie "lecą", brzuch jest twardszy, płaski jak stoję, gorzej jak siedzę 😁 jeny a to jeszcze tyle kg.. no, ale czego się nie robi dla sylwetki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Dona napisał(a):
dzoiewczyny jaki krem dla dziecka na slonce, bylam wczoraj w aptece, powiedzieli mi ze linomag sun jest od 6 msc i inne tez chyba jakos tak a polecil mi LAROCHE za 70 pln 🤪 oczywiscie nie kupilam
jakich wy uzywacie?

ja mam Ziajkę emulsję od pierwszych dni życia do całego ciała i używam też do buzi bo nie kupiłam jeszcze nic innego 😉z faktorem 30 tylko


Ja czytałam, że musi być min. 30 🙂 ja też mam 30 i małej nic nie jest, nie opaliła się, poza tym i tak trzeba smarować dziecko co pół godz. czy godz. nie pamiętam teraz 🙂 a filtr 50+ to już jest bloker i nie dopuszcza w dużej mierze słońca, więc co z wit. D? ona się tak samo wchłania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...