Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justynko wczoraj pytałaś o wodę mineralną, ja się przymierzam do kupienia wody HUMANA 😉 ją można dawać prosto z kartonu 😉
a jeśli chodzi o ciśnienie to ja też jestem niskociśnieniowcem 😜 a jest mi wiecznie gorąco 🤪 a ciśnienie mam najczęściej 80/40 lub 50 😜 w ciąży miałam przeważnie 90/60 😉 a jak chodziłam jeszcze do szkoły i słabo mi było i poszłam do lekarza po szkole to zmierzył mi ciśnienie i spojrzał na mnie tak jakbym udawała więc się go spytałam czy dobre a on do mnie: "dziewczyno ja się dziwię że ty jeszcze żyjesz" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Przeglądam sterty zdjęć malutkiej Natalii i szukam podobizny. I choć różne są to ja widzę w nich coś podobnego. Chyba oczy

w awatarku masz zdjęcie na którym oczka mają podobne 😉

tak, oczka mają podobne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj was nadrobilam i nie zdazylam skrobnac bo cos musialam zrobic i potem juz nei weszlam wczoraj kupilam sobie adasie bo stare nie nadawaly sie do chodzenie


i dla dzien mamusi dla matki kupilam to http://allegro.pl/komplet-4w1-oplatane-klebki-srebro-lancuszek-i1601950527.html juz dalam mamusce w dniu swieta dokupie kwiaty 😁


olik mi znow palcze wiec spadam pozniej zajrze jak znajde cwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zarejestrowana na streetcom i wyślą mi paczkę z mlekiem do oceny 🤪 super! 🙂 do 30 maja mają wysłać potwierdzenie wysłania paczki 😎 ciekawe co za mleko będę testować haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie się zorientowałam, że to już koniec maja a ja mam macierzyński do 12 czerwca i jeśli chcę te dodatkowe 2 tygodnie to muszę zanieść podanie do pracy
a wy dziewczyny pewnie też wam się niedługo urlopy kończą bo przecież ja urodziłam stosunkowo najpóżniej
wybierzemy urlopy wypoczynkowe i
co robicie dalej wraca któraś po urlopie do pracy?

pytam bo chcę chyba uspokoić wyrzuty sumienia że tylko ja opuszczam moje dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
honorata ja po szkole poszlam na staz i zaczelam studia zaoczne i po stazu zaszlam w ciaze wzielam slub i wychowywalam seba i siedzialam w domu a pozniej staralismy sie o kacpra i zaszlam w ciaze i ja wogole jeszcze nie pracowalam ale jak odchowam troche jeszcze kacpra to wybieram sie gdzies do pracy i na studia od pazdziernika magisterskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już w ten piątek powinnam iść do pracy 😮 nie widziałabym tego 🙃 ale wzięłam jeszcze te 2 dodatkowe tygodnie + dwa mesiące urlopu wypoczynkowego, więc w rezultacie siedzę do 16 sierpnia w domku 🙂 a co potem to pomyślę, ale albo wracam na pół etatu, kadrowa podsunęła też mi że jeśli by mi się udało to mogę wziąć od pediatry chorobowe na Maję 60 dni, czy coś takiego. A jak nie to wychowawczy do końca roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Honorata kiedy podasz kaszę mannę z glutenem? Są takie kaszki bezsmakowe, bezmleczne które zalewa sie wrzątkiem? Bo mi pediatra kazała pół łyżeczki do zupki jarzynowej...a nie chcę gotować takiej ilości kaszy 🙃

to chyba chodzi jej o tą zwykłą kaszę manną
ja jak gotowałam dla marcelka zupki to właśnie dosypywałam taką kaszę maną do zupek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Honorata kiedy podasz kaszę mannę z glutenem? Są takie kaszki bezsmakowe, bezmleczne które zalewa sie wrzątkiem? Bo mi pediatra kazała pół łyżeczki do zupki jarzynowej...a nie chcę gotować takiej ilości kaszy 🙃

to chyba chodzi jej o tą zwykłą kaszę manną
ja jak gotowałam dla marcelka zupki to właśnie dosypywałam taką kaszę maną do zupek

o właśnie ale jak ty gotowałaś taką ilość...nie wiem jak za to się zabrać. Najlepiej jakby była tak to zalania wrzątkiem 😉 co pół łyżeczki gotowałaś w 100 ml wody i potem do zupki to? ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂a u mnie cieplutko siedze przed domkiem Sonia śpi 🙂w koncu goście polecieli to dodam fotki wieczorkiem z chrztu i komunii 🙂WESA sto lat 😘dziewczyny jaka kaszke kupić?bo kurcze mam nestle morelową ale ona jest już z mlekiem a to chyba nie bardzo ☺️mleczko z kleikiem je ale takie rzadkie narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...