Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tam próbowałam jak sprawdzałam czy ma odpowiednią temp w butelce
a mój to normalnie z cycka ciągnął na początku z ciekawości 😮
a problem dentysty sam się rozwiązał ona dziś nie przyjmuje 😁 bo gdzieś tam pojechała
umówiłam się na pon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja swoje mleko też smakowałam i nie jest złe hehe, słodkie a te modyfikowane to mi mąką ziemniaczaną zajeżdżają 😜


Dla mnie jedno i drugie jest nie do przyjęcia, ale lepsze już modyfikowane. Może, dlatego, że sztuczne 😜 i wiem, że tego organizm nie wytwarza 😁

no właśnie ja chyba z tego powodu nie spróbuję 😜


To zrób mi kawę, bo jeszcze nie robiłam 🤪

z mleczkiem? hahah 😜 modyf czy naturalnym ? 🤪


Z Twoim rzecz jasna 🤪 Ty, ale jak gniotę swoją pierś to mi nadal poleci z kilka kropel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
ja tam próbowałam jak sprawdzałam czy ma odpowiednią temp w butelce
a mój to normalnie z cycka ciągnął na początku z ciekawości 😮
a problem dentysty sam się rozwiązał ona dziś nie przyjmuje 😁 bo gdzieś tam pojechała
umówiłam się na pon


Mój się brzydzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja swoje mleko też smakowałam i nie jest złe hehe, słodkie a te modyfikowane to mi mąką ziemniaczaną zajeżdżają 😜


Dla mnie jedno i drugie jest nie do przyjęcia, ale lepsze już modyfikowane. Może, dlatego, że sztuczne 😜 i wiem, że tego organizm nie wytwarza 😁

no właśnie ja chyba z tego powodu nie spróbuję 😜


To zrób mi kawę, bo jeszcze nie robiłam 🤪

z mleczkiem? hahah 😜 modyf czy naturalnym ? 🤪


Z Twoim rzecz jasna 🤪 Ty, ale jak gniotę swoją pierś to mi nadal poleci z kilka kropel 😁

to sobie zrób kawkę ze swoim 😜 fuuu takiej kawy to bym w życiu nie wypiła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja tam próbowałam jak sprawdzałam czy ma odpowiednią temp w butelce
a mój to normalnie z cycka ciągnął na początku z ciekawości 😮
a problem dentysty sam się rozwiązał ona dziś nie przyjmuje 😁 bo gdzieś tam pojechała
umówiłam się na pon


Mój się brzydzi.

a nawet nie wiem jak Adam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po co ja pisalam ze tu cicho - teraz mam milion stron do nadrobienia 🤪

mam samotna, gowniarowa matke nad soba i sposob w jaki ona sie odzywa do dziecka jest poprostu nadzwyczajny 😜 nagram ja kiedys i jak mi mala powie ze ma zla matke i chce inna to jej puszcze jakie sa inne matki 🙂

a moj maz zwolnil sie dzisiaj z pracy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
po co ja pisalam ze tu cicho - teraz mam milion stron do nadrobienia 🤪

mam samotna, gowniarowa matke nad soba i sposob w jaki ona sie odzywa do dziecka jest poprostu nadzwyczajny 😜 nagram ja kiedys i jak mi mala powie ze ma zla matke i chce inna to jej puszcze jakie sa inne matki 🙂

a moj maz zwolnil sie dzisiaj z pracy 🤪

tak na zawsze? dlaczego?
ja też mam niezłą samotną matkę nad głową z małą córeczką która w nocy się bawi wibratorem... (matka rzecz jasna 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ciekawe czemu te gruczoły nie chcą się do końca wysuszyć. Może mam wznowić laktację i zostać matką Polką? 😁 😁 😁 😁

może jesteś w ciąży? 😜


No właśnie mój wczoraj mówił do Laury, że jestem w ciąży i będzie mieć rodzeństwo 😆 bo zjadłam kebaba, potem serek homogenizowany z płatkami i wszystko popiłam mlekiem 😁 ja nie wiem o co mu chodzi 😉 ja zawsze mieszałam jedzenie. Po ogórkach równie dobrze mogę zjeść czekoladę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ciekawe czemu te gruczoły nie chcą się do końca wysuszyć. Może mam wznowić laktację i zostać matką Polką? 😁 😁 😁 😁

może jesteś w ciąży? 😜


No właśnie mój wczoraj mówił do Laury, że jestem w ciąży i będzie mieć rodzeństwo 😆 bo zjadłam kebaba, potem serek homogenizowany z płatkami i wszystko popiłam mlekiem 😁 ja nie wiem o co mu chodzi 😉 ja zawsze mieszałam jedzenie. Po ogórkach równie dobrze mogę zjeść czekoladę 🙂

ja potrafię kiełbasę popić mlekiem i zaraz np budyń sobie zrobić ;p albo loda zjeść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ciekawe czemu te gruczoły nie chcą się do końca wysuszyć. Może mam wznowić laktację i zostać matką Polką? 😁 😁 😁 😁

może jesteś w ciąży? 😜


No właśnie mój wczoraj mówił do Laury, że jestem w ciąży i będzie mieć rodzeństwo 😆 bo zjadłam kebaba, potem serek homogenizowany z płatkami i wszystko popiłam mlekiem 😁 ja nie wiem o co mu chodzi 😉 ja zawsze mieszałam jedzenie. Po ogórkach równie dobrze mogę zjeść czekoladę 🙂

ja potrafię kiełbasę popić mlekiem i zaraz np budyń sobie zrobić ;p albo loda zjeść 😜


Dokładnie,. a mój jak zje obiad to nic słodkiego już nie ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak moi sąsiedzi też wyzywają i przeklinają przy dzieciach to jest straszne.

ja też nie mogę słuchać jak się przy dzieciach klnie i wyzywa... 😞 szkoda mi takich dzieci... ja bardzo dużo przeklinałam i myślałam że jak zajdę w ciążę to się oduczę ale ciężko tylko że przy Dyśce na prawdę staram się nie kląć... teraz jest jeszcze malutka to nie kuma a co będzie jak będzie większa? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak moi sąsiedzi też wyzywają i przeklinają przy dzieciach to jest straszne.

ja też nie mogę słuchać jak się przy dzieciach klnie i wyzywa... 😞 szkoda mi takich dzieci... ja bardzo dużo przeklinałam i myślałam że jak zajdę w ciążę to się oduczę ale ciężko tylko że przy Dyśce na prawdę staram się nie kląć... teraz jest jeszcze malutka to nie kuma a co będzie jak będzie większa? 😞


My na szczęście rzadko przeklinamy, oduczysz się zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Za to on lubi kanapki ser+szynka i mnie na wymioty zbiera, bo ja nie umiem łączyć sera z mięsem 🤢

a ja uwielbiam 😜 kotlety z piersi z kurczaka robię z serem i pieczarkami 😉 i ogólnie lubię właśnie kanapki z serem i szynką 😜
a Mój Adam to w ogóle za słodyczami nie przepada 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila moja dzisiaj rozpoczyna 20 tydzień a Twoja 21 😁 😁 😁 😁

moja jak nic zaczyna 21 tydzień haha, otwieram kalendarz i patrze....jak nic minęło 20 tygodni 😜 wiesz jak ktoś mnie pyta to ja nie mówię że skończyła 21 tygodni tylko że leci jej 21 tydzień, a skończy się w przyzły piątek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak moi sąsiedzi też wyzywają i przeklinają przy dzieciach to jest straszne.

ja też nie mogę słuchać jak się przy dzieciach klnie i wyzywa... 😞 szkoda mi takich dzieci... ja bardzo dużo przeklinałam i myślałam że jak zajdę w ciążę to się oduczę ale ciężko tylko że przy Dyśce na prawdę staram się nie kląć... teraz jest jeszcze malutka to nie kuma a co będzie jak będzie większa? 😞


My na szczęście rzadko przeklinamy, oduczysz się zobaczysz 🙂

staram się jak tylko mogę i wierzę że mi się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila moja dzisiaj rozpoczyna 20 tydzień a Twoja 21 😁 😁 😁 😁

moja jak nic zaczyna 21 tydzień haha, otwieram kalendarz i patrze....jak nic minęło 20 tygodni 😜 wiesz jak ktoś mnie pyta to ja nie mówię że skończyła 21 tygodni tylko że leci jej 21 tydzień, a skończy się w przyzły piątek 😉

a ja zawsze mówię że ma np 4 miesiące skończone 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siostra mojego męża tak się odnosi do swojej córki że aż mi się płakać chce
np my przychodzimy ich odwiedzić wiec dziecko sie cieszy bo nas lubi a ta ciągle do niej zamknij się, zamknij mordę, wypier.., ciągle jak ta tylko coś zrobi to dostaje lanie
ta mała ma 8 lat i ma brata 3 letniego a matka ciągle powtarza że to jej ukochany syn i jej jedyne prawdziwe dziecko
oni mają wykształcenie, w miarę dobre prace nie wyglądają na patologiczną rodzinę niestety nią są
ona jest taka że nawet męża już ma pod sobą i on jej uwagi nie zwraca
my z nią rozmawialiśmy na ten temat że jest zbyt agresywna, ze przesadza ale zawsze kończy się tekstami wychowuj swoje a do mnie się nie wtrącaj
doszło do tego że 8 latka uciekła już raz z domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila moja dzisiaj rozpoczyna 20 tydzień a Twoja 21 😁 😁 😁 😁

moja jak nic zaczyna 21 tydzień haha, otwieram kalendarz i patrze....jak nic minęło 20 tygodni 😜 wiesz jak ktoś mnie pyta to ja nie mówię że skończyła 21 tygodni tylko że leci jej 21 tydzień, a skończy się w przyzły piątek 😉

a ja zawsze mówię że ma np 4 miesiące skończone 😜

a teraz mówię że ma 4,5 m-ca, ale od czerwca będę mówiła że za parę dni skończy 5 m-cy ehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila moja dzisiaj rozpoczyna 20 tydzień a Twoja 21 😁 😁 😁 😁

moja jak nic zaczyna 21 tydzień haha, otwieram kalendarz i patrze....jak nic minęło 20 tygodni 😜 wiesz jak ktoś mnie pyta to ja nie mówię że skończyła 21 tygodni tylko że leci jej 21 tydzień, a skończy się w przyzły piątek 😉

a ja zawsze mówię że ma np 4 miesiące skończone 😜


Ja mówię np. 4,5mieś. albo 4mieś. i 15dni ahahahaha 🙂 na szczęście już w przychodni się nie pytają o tyg. tylko mieś. już zapisują i teraz jak byłam 17.05 to napisała 4mieś. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
siostra mojego męża tak się odnosi do swojej córki że aż mi się płakać chce
np my przychodzimy ich odwiedzić wiec dziecko sie cieszy bo nas lubi a ta ciągle do niej zamknij się, zamknij mordę, wypier.., ciągle jak ta tylko coś zrobi to dostaje lanie
ta mała ma 8 lat i ma brata 3 letniego a matka ciągle powtarza że to jej ukochany syn i jej jedyne prawdziwe dziecko
oni mają wykształcenie, w miarę dobre prace nie wyglądają na patologiczną rodzinę niestety nią są
ona jest taka że nawet męża już ma pod sobą i on jej uwagi nie zwraca
my z nią rozmawialiśmy na ten temat że jest zbyt agresywna, ze przesadza ale zawsze kończy się tekstami wychowuj swoje a do mnie się nie wtrącaj
doszło do tego że 8 latka uciekła już raz z domu

o kurcze to faktycznie lipa 😞 biedna dziewczynka 😞 i najgorsze jest to że jak się odezwiesz to jeszcze Ty dostaniesz po "mordzie" zjedzie Cię i na tym się skończy a Ona dalej swoje... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...