Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wesa!
u mnie jest podobnie jak u ciebie czyli brzuszek już się pojawił a przy pierwszej ciąży był trochę później! ja w przeciwieństwie do ciebie liczę na córkę!
ogólnie ciąża przebiega dobrze bez żadnych dolegliwości tylko że mam większy apetyt i ciągnie mnie na słodkości a z synkiem odrzuciło mnie od słodyczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi też się chyba brzusio pojawia 🙂 Dziś byłam na wizycie. Stracha miałam bo w poprzedniej ciąży pod sam koniec podniósł mi się cukier ale wyniki mam dobre. Morfologię -jak to powiedziała gin- jak zdrowy facet i książkowe ciśnienie 🙂 Ciąża rośnie. Za tydzień USG. Czuję się już lepiej niż dajmy na to miesiąc temu.
Tak fajnie się teraz czuję. Wiem, że wszystko ok i tylko czekać. A ch jak bym chciała żeby to już jakiś 6 miesiąc był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodam może jeszcze, że chciałabym bardzo, bardzo drugą córczekę. Do naszej Natlaki czekam na Zosię. Znając jednak życie będzie chłopiec. Tak jak tamtym razem. Do 7 mies. byłam pewna synka i aż się popłakałam jak mi lekarz zakomunikował, że to córcia. Teraz dzięki temu jaka jest cudowna uwielbiam dziewczynki i po cichutku liczę na drugą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie chciałybyście już po sklepach polatać, coś kupić dla Maleństwa? Ja już nie mogę się doczekać.
Mam kilka takich prawie nowych ciuszków po mojej Natali (urodziła się 59 cm a ciuszki na 56 cm bardzo szybko zrobiły się za małe 😉 ) i już do nich zagladałam sobie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak sobie pogadamy to i czas szybciej zleci 😉 A i bardziej namacalne będą te nasze Maluszki w tych naszych brzuszkach 🙂

Spadam teraz po moją starszą do przedszkola 😉 Swoją drogą ona w ogóle mi ostatnio nie zdradza radości z dzidziusia. Kiedyś chciała. Jak się dowiedziała była w szoku a kilka dni temu powiedziała mi, że woli żebyśmy tak we trójkę już zostali na zawsze. Innym razem usłyszałam żebym urodziła już to dziecko to wreszcie będę mogła brać ją na ręce. Czyżby już zazdrość? Z drugiej strony ja stara jeszcze nie ogarniam jak to bedzie mieć dwójeczę dzieci to jak pięciolatka ma to sobie w głowie poukładać? Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku mamuśki. Jajuz bzikuje, niby to dobrze ze sie świetnie czuje ale jak tak nie mam żadnych objaw ciąży to się coraz bardziej martwie czy wszystko jest napewno ok. A do wizyty jeszcze tydzien , chyba zwariuje. 😞 😞
A co do ciuszków to jak bedzie córa to po mojej Mai mam wszystkie ciuszki, jak chłopak to zaczną się szaleństwa po sklepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

wesa spokojnie. Ja od początku bardzo dobrze się czułam. Tak jak w zeszłej ciąży zresztą. I się denerwowałam czy wszystko jest w porządku. Potem mnie dopadły nie tylko mdłości. Kilka całych dni spędziłam niestety na wymiotach 😞 Ból głowy i diabelskie zmęczenie ze spaniem w każdej pozycji popołudniami też już przeszłam. Dziękuję za to. Teraz jest mi najlepiej. Czuję się dobrze. Czasami tylko podsypiam 😉 I czekam na pierwsze motylki w brzuchu... Nie marwt się kochana. Wszystko jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Justynko. Mam nadzieje ze z naszą fasolką wszytko dobrze. Dziś pół nocy nie spałam , tylko myślałam, czy napewno jest ok. Wymodliłam się jak nigdy 🙂 Liczę dni do wizyty 🙂

A Teraz właśnie wzięłam się za obiadek, robie te "gołąbki bez zawijania" co reklamują. Ciekawe co z tego wyjdzie hihi. A moja Maja zajeła sie chwilowo i Bajeczki ogląda więc lece do kuchni pichcić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie weekednowo

Dzsiaj ja mam doła. Znów na weekend pogoda się popsuła 😞 Mężuś cały weekend w pracy więc my same z Natalą 😞 Całą noc coś mi brzuch doskwierał. Twardy był, pobolewał i zastanawiam się czy może przesadziłam z nektarynakami przed snem czy to coś innego nie daj Boże. Zmartwiłam się 😞 Przepraszam, że marudzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...