Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dobrze maja te mamusie co dopiero zostana mama ja moge tylko po spac jak synek urzadzi drzemke a jak nie to siedzimy na zapalkach caly dzien

dzis mamy bilans i lekrza synek nadal goraczkuje dzis biedny rzucal sie po calym lozku skarzyl sie na bol nozek boze boje sie o niego czemu tak ma 😞 odezwe sie juz po lekarzu ale go wzielo eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 ja dalej w dwupaku. Patka przesyłam oklaska żeby wszystko było dobrze z Konradkiem 🙂
ja też pół nocy nie przespałam tylko się wierciłam a potem musiałam położyć się do Marcelka bo zaczął wołać mama i płakać i też marnie spałam. ja już chcę urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja narazie nie narzekam na spanie, fakt wczoraj wieczorem nie moglam zasnac bo bylo gorąco, ale po godz 23.00 zasnelam, potem budzilam sie ze dwa razy do lazienki, pozniej jak mąż wychodzil do pracy ale jakos zanęłam i pospalam sobie prawie do 10.00
Teraz zjadlam sniadanie i nie wiem co bede robila przez caly dzien, obiad została z wczorajszego dnia wiec mam spokój z gotowaniem, nuuuudyyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj ponarzekałam na nocne jedzenie mojej najmłodszej księżniczki i chyba strzeliła fochem bo jak zjadła 21:30 to po 2-giej sama "wzięłam ją na śpiocha". Pojadła i spała sobie smacznie dalej do 5-tej 🙂 Oj jakby chciało się tak codzień!!! 🙂

Wesa ja właśnie chyba tak zrobię. Zacznę podkarmiać butelką żeby np Adam mógł z nią zostać na dłużej czy wstawać w nocy (bez konieczności wcześniejszego odciągania laktorem) a potem całkowicie przejdziemy na mieszankę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honoratka najgorsze jest to ze prawie nic nie bedizemy mogly jesc...tzn bynajmniej polozna mi tak mowila jak wiki karmilam ze dzemu nie pomidora nie ogorka nie ketczupu nie ogolnie to mozna gotowane mieso ryz jakis rosolek bulke z maslem szynke drobiowa...hmmm sama niwiem co jeszcze ale napewno nic z tych rzeczy ktore lubimy najbardziej:Pprzynajmniej szybko schudniemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do jedzenia to ja juz sobie zrobiłam liste co bede mogła a czego nie, co mozna ugotowac. I jak cos mi wpada do głowy to zapisuje sobie. Juz kupiłam rekawy do pieczenia mięs bez tłuszczu. A wczoraj wpadłam na pomysł ze parówki w ciescie francuskim tez bedą ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chodze lekarza ktory nawet jak prywatnie sie chodzi nie robi usg tzn robi 3 na ciaze chyba ze jest cos nie tak to wtedy czesciej...wiec ja juz nie bede miala...honoratka mi tez bedzie zal warzyw i owocow a wiem napewno ze nie wolno surowych jesc co najwyzej chyba jablka z kompotu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...