Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do L4 to miałam do wczoraj ale jak zapytałam w szpitalu co robić to fajna Pani dr powiedziała żebym zgoniła winę na nią że nie chciała mi nic wystawić i żeby gin dała jeszcze z 10 dni zwolnienia bo po co macierzyński tracić
no i zadzwoniłam wieczorem do mojej dr i powiedziałam ze nie chcieli mi wystawić zwolnienia i żeby ona dała i się zgodziła
a ostatnio mówiła że już nie może dać kłamczucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na ostatniej wizycie u mojej gin byłam 17-ego. Termin wg @ miałam na 7 stycznia i choć Ona przeczuwałą, że urodzę wczesniej no i miałam jeszcze po świętach przyjść na wizytę do niej to do 7-ego stycznia l4 bez żadnego problemu mi wystawiła jak poprzednie się skończyło. Nie wiem czemu inni lekarze robią z tym jakiś problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po bilansie wszytsko ok stulejki nie ma co do jego nozek kazala po obserwowac z 5 dni i jak nadal bezie lub gorzej przyjsc doniej i badania porobimy wszytskie eh martwie sie o niego dzis dam mu na noc ibufen i zobaczymy no teraz ide na drzemke z kodziem a i maz dal na fryzjera 🙂 zeby lepiej mi sie rodzilo 🙂 hahahhaha tylko zastanawiam sie czy zdazy mnie zafarbowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ściągnięty taki film Jak uspokoić noworodka i tam oprócz metody owijania w otulaczek albo przekładania na ręku na brzuszek jest sposób aby do ucha dziecka robić całkiem głośne szszszszszszsz i one automatycznie się uspokajały po dosłownie 5 sekundach
ja byłam w szoku jak to działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze slyszalam o suszarce, przy jej szumie dziecko podobno tez szybko usypia 🙂

dziewczyny chodzily za mną juz chyba od tygodnia pierogi z jagodami, nie moglam sie juz powstrzymac i kupilam je dzis, własnie zjadłam ze słodką śmietanką mniam pyyyycha były, ciekawe czy mi cukier nie skoczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka babki,
jejku jakaś chwilka znalzła się na kompa...Kurde mam problem z mlekiem - cały czas leci u mnie siara i mała się nie najada, dziś siedziałam z cycem na wierzchu 3h i nic, kurcze muszę dokarmiać butelką 😞 czy któraś z mam miała opóźnioną laktację? martwię się że nie będdę miała tego właściwego mleka 🤢
hehe dopiero teraz wiem jak to jest z takim maluszkiem, normalnie wyglądam jak z krzyża zdjęta, gdyby nie mój kochany mąż to bym zginęła...ale co to będzie za 2 tygodnie jak pójdzie do pracy...
muszę się jakoś zorganizować.
Która z Was się teraz szykuje? 🙃
oki lecę do mojego cudu kochanego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, mnie też udało się wygrzebać 5 min na kompa 🙂 Musiałam dzisiaj jechać do szpitala, bo jakieś guzki nad raną po cesarce mi się zrobiły i mnie bolało, okazało się że to krwiaki i musieli mi krew z nich spuszczać. Ja aktualnie gotuję obiad, bo wcześniej nie było kiedy a moja kruszynka słodko śpi. Czy wasze brzdące też spia tak długo? Moja przesypia zazwyczaj 4 godzinki a nawet więcej, a dzisiaj spała 6 godz bez przerwy 😮 Ja zdążyłam pozałatwiać szpital i sprawy papierkowe, cycki to mi chciało rozsadzić, a ona mężowi 6 godzin spała. Za godzinkę biorę się za kompanie tego maleństwa, ale mam stresa, przed wczoraj kompał ją mąż, teraz moja kolej, bo musiał iść do pracy 😞.
Dziewczyny macie też czasem takie ściskanie w dołku czy dacie sobie radę? Ja czasem mam takie lęki czy będę dobrą mamą, choć myslałam, że to wszystko przyjdzie naturalnie tzn karmienie piersią, kompiele, że mama to wszystko wie tak o. A tego trzeba się nauczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pogoda to teraz zaszalała u nas też ma być ponad 10 na plusie 🤪 Udało mi się was nadrobić od wczoraj i widzę, że niepotrzebnie mam wyrzuty sumienia, że zawsze mam odciągnięte mleko w lodówce i jak mi cierpliwości zaczyna brakować to daje małej butlę. Co za ulga, czułam się jak egoistka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...