Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Nusia - swietnie Marylka wyglada i zdecydownie jak dziewczynka!!!! 🙂

A tak przy okazji, ponoc jak ja bylam mala, to mnie ciagle z chlopcem mylili, ale to juz bylam w wieku przedszkolnym podobno - to dopiero co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w niedziele mam isc na ta impreze urodzinowa i tak sobie myslalam....a tam, w tygodniu pomysle jakos w czym isc. A dzis jak odbieralam malego tak zapytalam babek czy wiedza juz w czym ida, a one takie zdziwione, i ze 'oczywiscie' i takie podekscytowane 🤪 Jak mi zaczela mowic, to zaczelam watpic w siebie i caly plan z niewydawaniem wiecej kasy w tym miesiacu legnie chyba w gruzach :/ A do tego jeszcze sie okazalo, ze moj malzonek ma wolne w sobote co znaczy, ze mam wolne dla siebie, zeby w razie czego do sklepu isc...I cos mi sie wydaje, ze sie nie obejdzie...ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
A ja w niedziele mam isc na ta impreze urodzinowa i tak sobie myslalam....a tam, w tygodniu pomysle jakos w czym isc. A dzis jak odbieralam malego tak zapytalam babek czy wiedza juz w czym ida, a one takie zdziwione, i ze 'oczywiscie' i takie podekscytowane 🤪 Jak mi zaczela mowic, to zaczelam watpic w siebie i caly plan z niewydawaniem wiecej kasy w tym miesiacu legnie chyba w gruzach :/ A do tego jeszcze sie okazalo, ze moj malzonek ma wolne w sobote co znaczy, ze mam wolne dla siebie, zeby w razie czego do sklepu isc...I cos mi sie wydaje, ze sie nie obejdzie...ehhh...

Kochana kupisz sobie coś fajnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Ja mam takiego lenia ostatnio, ze szkoda mowic...Macie jakies sprawdzone metody, zeby siebie zmotywowac do czegos? 🙂
Ja miewam totalne braki sił i chęci i wtedy łykam podwójny magznez. To pierwszy krok do kolejnych działań ale bez siły ani rusz. A ciuchowe zakupy poprawią Ci na pewno humor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A ja w niedziele mam isc na ta impreze urodzinowa i tak sobie myslalam....a tam, w tygodniu pomysle jakos w czym isc. A dzis jak odbieralam malego tak zapytalam babek czy wiedza juz w czym ida, a one takie zdziwione, i ze 'oczywiscie' i takie podekscytowane 🤪 Jak mi zaczela mowic, to zaczelam watpic w siebie i caly plan z niewydawaniem wiecej kasy w tym miesiacu legnie chyba w gruzach :/ A do tego jeszcze sie okazalo, ze moj malzonek ma wolne w sobote co znaczy, ze mam wolne dla siebie, zeby w razie czego do sklepu isc...I cos mi sie wydaje, ze sie nie obejdzie...ehhh...

Kochana kupisz sobie coś fajnego 😉

No tym to ja sie nie martwie, ale w tym miesiacu juz tyle wydalam, a nie powinnam, ze zacznam miec wyrzuty sumienia. A jak na zlosc, co chwile cos albo trzbe kupic, albo cos korci, zeby kupic 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ktora z was kupowala bujaczek lub lezaczek dla dzidzi i jak sie sprawdza
ja mam zamiar kupic cos takiego

http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do11kg-i1630712700.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez muszę witaminy kupić, mamie coś na jej święto, małemu na dzień dziecka 🙂
Jutro w biedronce rzeczy dla dzieciaków!!!!!!proszek i płyn lovela muszę kupić, dużą paczkę dady, płatki kosmetyczne i waciki 🙂
Rany! mój pierwszy dzień mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
Dziewczyny ktora z was kupowala bujaczek lub lezaczek dla dzidzi i jak sie sprawdza
ja mam zamiar kupic cos takiego

http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do11kg-i1630712700.html

Dona my mamy coś ala huśtawkę na baterie i mały w niej zasypia 🙂 właśnie taka podobną, ale jeszcze miesiąc czy dwa i już się nie będzie nadawała jak się zacznie wychylać. I pasy tu nic nie pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyprasowałam ubranka i nie mogę się doczekać jutra jak ją w nie ubiorę 🤪 jeszcze teraz dam jej kaszki na noc i będzie załatwiona 🙂 Justyna od 1 razu nic się jej nie stanie 🙂 ja nawet nie wiem czym ten Bebilon się różni od 1.. hmm może porównaj skład?? 🙂 idę lulać laseczki.. a Bebilon ma wszystkie produkty z Bobovity i Bebiko też do niego należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Ja tez muszę witaminy kupić, mamie coś na jej święto, małemu na dzień dziecka 🙂
Jutro w biedronce rzeczy dla dzieciaków!!!!!!proszek i płyn lovela muszę kupić, dużą paczkę dady, płatki kosmetyczne i waciki 🙂
Rany! mój pierwszy dzień mamy 🙂

Oj Justyna!! No rzeczwiscie przeciez!!!! 😆 No, zeby tylko Darek pamietal w imieniu Miloszka!!!!! Ja tez musze mojej cos kupic, ale z tym sie nie musze spieszyc, bo zanim sie z nia zobacze, to pare miesiecy minie 😞 Kartke w tym roku postanowilam, ze sama dla niej zrobie. Poczta na 26-go do Polski i tak juz nie dojdzie, wiec chce jej cos ladnego i fajnego na komputerze zrobic i poslac mailem w dniu. Na dzien dziecka tez cos malemu musze, ale jeszcze sama nie wiem co. Pozniej moja mamusia ma urodzinki w czerwcu, wiec cosik dla niej z tej okazji a pozniej i tak bede musiala jakies prezenty dla nich pokupowac, zeby zabrac jak do Polski pojade. Chyba lepiej zaczac o tym myslec teraz, zeby na mnie pozniej wszystko hurtem nie spadlo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A ja wyprasowałam ubranka i nie mogę się doczekać jutra jak ją w nie ubiorę 🤪 jeszcze teraz dam jej kaszki na noc i będzie załatwiona 🙂 Justyna od 1 razu nic się jej nie stanie 🙂 ja nawet nie wiem czym ten Bebilon się różni od 1.. hmm może porównaj skład?? 🙂 idę lulać laseczki.. a Bebilon ma wszystkie produkty z Bobovity i Bebiko też do niego należy.

Mnie sie i tak te nazwy myla 😜
Dobranoc Daria i buziol dla Laury! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja złośnica jak zwykle musiała wstać o 4 🙃 i nie chce spać.. ona ma to chyba po mnie ja też jak się obudzę to już 2 raz spać nie idę. Głodna jestem jak cholera!! Muszę coś sobie zrobić. Przymierzyłam jej z rana te ubranka i ten komplet co sama kupiłam to jest ok. spodenki są za długie, ale takie bardziej rurki to nawet tego tak nie ma widać, a te szare leginsy co dostałam to roz. 74 H&M ale one wyglądają mi na góra 68 bo one są dla niej w sam raz, nie są nic długie, idealnie szyte na miarę, więc ich długo nie ponosi, bo gumka też nie jest luźna. Kocham jak firmy zaniżają rozmiarówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja złośnica jak zwykle musiała wstać o 4 🙃 i nie chce spać.. ona ma to chyba po mnie ja też jak się obudzę to już 2 raz spać nie idę. Głodna jestem jak cholera!! Muszę coś sobie zrobić. Przymierzyłam jej z rana te ubranka i ten komplet co sama kupiłam to jest ok. spodenki są za długie, ale takie bardziej rurki to nawet tego tak nie ma widać, a te szare leginsy co dostałam to roz. 74 H&M ale one wyglądają mi na góra 68 bo one są dla niej w sam raz, nie są nic długie, idealnie szyte na miarę, więc ich długo nie ponosi, bo gumka też nie jest luźna. Kocham jak firmy zaniżają rozmiarówki.

wiesz to dziwne bo ja mam pełno ubranek z H&M i jak już mi Anastazja wyrasta z jakiegoś rozmiaru to HM wystarcza na dłużej bo są stosunkowo największe tak mam z bodziakami, bluzami kurtkami do dziś nosi2 pary spodni na 62 i są na nią za długie i za szerokie oraz kurteczkę jest akurat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Moja złośnica jak zwykle musiała wstać o 4 🙃 i nie chce spać.. ona ma to chyba po mnie ja też jak się obudzę to już 2 raz spać nie idę. Głodna jestem jak cholera!! Muszę coś sobie zrobić. Przymierzyłam jej z rana te ubranka i ten komplet co sama kupiłam to jest ok. spodenki są za długie, ale takie bardziej rurki to nawet tego tak nie ma widać, a te szare leginsy co dostałam to roz. 74 H&M ale one wyglądają mi na góra 68 bo one są dla niej w sam raz, nie są nic długie, idealnie szyte na miarę, więc ich długo nie ponosi, bo gumka też nie jest luźna. Kocham jak firmy zaniżają rozmiarówki.

wiesz to dziwne bo ja mam pełno ubranek z H&M i jak już mi Anastazja wyrasta z jakiegoś rozmiaru to HM wystarcza na dłużej bo są stosunkowo największe tak mam z bodziakami, bluzami kurtkami do dziś nosi2 pary spodni na 62 i są na nią za długie i za szerokie oraz kurteczkę jest akurat


No ja zauważyłam, że właśnie oryginalne firmy mają większe rozmiary, bo nawet jak dla siebie kupuje M czy L to są duże. No, ale akurat z tymi leginsami tak wyszło 74 a pasują idealnie a powinny być przecież większe, bo przecież ona nie ma 74cm. Bez sensu. Muszę je teraz jak najwięcej zakładać to chociaż trochę ponosi z miesiąc, bo dłużej ich nie widzę, mogły mieć chociaż gumkę bardziej luźną to by nosiła jako krótsze hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...