Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja wrócilam z podwórka 🙂 troche sie opalilam 🙂
moj tez non stop z pelucha usypia tez sie przykrywa na cala buzie ale umnie sciagnac sobe wiec sie nie martwie 🙂
Dzisaj piotrek kupil chlopakom po bukieciku malym kwiatów i czekoladki dal w raczke chlopakom przyszedl do mnie z nimi chlopcy mi dali buziaczka prezncik i tez sie poplakalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
ja dziś w prezencie otrzymałam wolny wieczór
mąż kąpie Anastazję i ją położy spać a ja sobie w tym czasie .... posprzątam 😮
Pozazdrościć szaleństwa i rozpusty Honorcia 🙃 Tylko się kochana za bardzo nie przyzwyczajaj bo dzień matki jest tylko raz w roku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny ja mam obsesję na pkt kupowania małej ubranek 🤢 mój ostatnio szedł do sklepu miał nic na razie małej nie kupować do jedzenia i wrócił z kaszką, bo nie mógł się powstrzymać, bo była w promocji 😁 i powiedział, że nie dziwi mi się, że ja tak ciągle jej ubranka kupuje, bo to ciężko się powstrzymać jak się widzi regał z produktami dla dzieci 😁

Blue nie dziwie sie, ze masz obsesje - ja poszlam niedawno kupic cos dla coreczki mojej kuzynki i prawie oczoplasu dostalam, tyle tego a co gorsze - wszystko mi sie podobalo! No moze oprocz jednej rzeczy 😜 Ale jakbym miala coreczke, to o matko 🤪 Wszystko takie slodkie i w ogole 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu na pewno wszystko będzie ok! Ja też przed konsultacją z neurologiem w szpitalu podczas tego rota tak bardzo się bałam. Na szczęście niepotrzebnie i tak samo będzie u Was!!!!


My jutro na pobranie krwi z Majusią (morfologia potrzebna na wizytę do alergologa co to ma stwierdzić czy ciągniemy bebilon pepti czy przechodziny na "normalne" mleko). Trochę mnie to przeraża bo to gorsze niż szybkie szczepienie w nóżkę 😞 Rano muszę jeszcze złapać siuśki na posiew i kał. Na sikańsko to ją nakręcę dając pić ale ciekawe jak ją do kupska zmuszę 😠


Justyś buziak w postaci oklaska dla Cię 😘


Moje dzieciaczki już ogarnięte a ja słowami z mojej książeczki jaką dostałam dziś od Natusi "Radości macierzyństwa doświadcza się najpełniej, gdy dzieci już śpią" żegnam się życząc Wam spokojnej nocy. Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dzieciaczki już ogarnięte a ja słowami z mojej książeczki jaką dostałam dziś od Natusi "Radości macierzyństwa doświadcza się najpełniej, gdy dzieci już śpią" żegnam się życząc Wam spokojnej nocy. Do jutra

Coś w tym jest Justyś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Jusia mam nadzieje, ze chlopaki sie dzis spisaly!? Jak Wam w ogole dzionek minal? 🙂

Bardzo 🙂 dostałam prezencik a cały dzień byliśmy u rodziców na ogródku: Miłosz dziś super grzeczniutki 🙂 jakby wiedział, że dzień matki 😉
A u Was jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Jusia mam nadzieje, ze chlopaki sie dzis spisaly!? Jak Wam w ogole dzionek minal? 🙂

Bardzo 🙂 dostałam prezencik a cały dzień byliśmy u rodziców na ogródku: Miłosz dziś super grzeczniutki 🙂 jakby wiedział, że dzień matki 😉
A u Was jak?

A u nas normalnie, bo tu w Anglii kiedy indziej obchodza i moje chlopaki tez po angielsku..
Byl jakos 3-go kwietnia, to wtedy dostalam sniadanie do lozka, kwiatuszki, kartke i prezencik 🙂 A najsmieszniejsze bylo to, ze R niosl tace z jedzonkiem a mlay dostal do niesienia prezencik. I tak sobie sobie pokojarzyl zapakowany prezent, ze przyniosl mi go \'mowiac\' : \'Happy birthday to you\' 😜 Kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wogole nie mialalm czasu do was zjarzec olek dal nie zly koncert ze zrobilam mu kaszke na mf i spi do teraz cos z moim pokarmem eh sama nie wiem jzu 😞 bylismy an reh.jak zwyklekupilam dodatkowo dla mamuski kwiatki polne 😁


dni przy dwojce leca jak szalone normalnie dobranoc bo padam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojejku własnie wróciłam z rozmowy ze swoją bratanicą(troche nabroiła) . pojechałam moim skuterkiem tak gadałysmy ze piotr dzwoni i mówi gdzie ja jestem bo straszna burza, patrze przez okno, a tam rzeczywiśćie błyski i leje. wiadłam na kazika i grzeje do domu w ten deszcz, nagle na środku obwodnicy mój mały skucio wysiadł , ale ładnie go pogłaskałam i pojechał dalej, za chwile znów stanął,suchej nitki juz na mnie nie było, ale jakoś go ubłagałam i dojechałam do domu uffff niezłe to było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
ojejku własnie wróciłam z rozmowy ze swoją bratanicą(troche nabroiła) . pojechałam moim skuterkiem tak gadałysmy ze piotr dzwoni i mówi gdzie ja jestem bo straszna burza, patrze przez okno, a tam rzeczywiśćie błyski i leje. wiadłam na kazika i grzeje do domu w ten deszcz, nagle na środku obwodnicy mój mały skucio wysiadł , ale ładnie go pogłaskałam i pojechał dalej, za chwile znów stanął,suchej nitki juz na mnie nie było, ale jakoś go ubłagałam i dojechałam do domu uffff niezłe to było.
Cześć Wesa 🙂 [sentyment 🙂] Burzę macie? A u nas w Częstochowie normalny, letni wieczór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
wesa napisał(a):
ojejku własnie wróciłam z rozmowy ze swoją bratanicą(troche nabroiła) . pojechałam moim skuterkiem tak gadałysmy ze piotr dzwoni i mówi gdzie ja jestem bo straszna burza, patrze przez okno, a tam rzeczywiśćie błyski i leje. wiadłam na kazika i grzeje do domu w ten deszcz, nagle na środku obwodnicy mój mały skucio wysiadł , ale ładnie go pogłaskałam i pojechał dalej, za chwile znów stanął,suchej nitki juz na mnie nie było, ale jakoś go ubłagałam i dojechałam do domu uffff niezłe to było.
Cześć Wesa 🙂 [sentyment 🙂] Burzę macie? A u nas w Częstochowie normalny, letni wieczór 🙂

hej był letni i u nas, ale nagle naszła nas burza. ale ja sie ciesze bo troche trzeba było nam już deszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
jak patrzę na takie wpisy na forum... wesa... (brakuje mi jeszcze Cortez) to tak sobie myślę, że muszę jakoś odznaczyć te weteranki. Pomyślę nad tym poważnie. Przecież nie możesz mieć napisu jak każda "użytkownik".
heh miło. a cortez była tu niedawno ale niestety poroniła, tez bardzo chce drugiego dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
ojejku własnie wróciłam z rozmowy ze swoją bratanicą(troche nabroiła) . pojechałam moim skuterkiem tak gadałysmy ze piotr dzwoni i mówi gdzie ja jestem bo straszna burza, patrze przez okno, a tam rzeczywiśćie błyski i leje. wiadłam na kazika i grzeje do domu w ten deszcz, nagle na środku obwodnicy mój mały skucio wysiadł , ale ładnie go pogłaskałam i pojechał dalej, za chwile znów stanął,suchej nitki juz na mnie nie było, ale jakoś go ubłagałam i dojechałam do domu uffff niezłe to było.

Wesus a mialas jakies wiesci od swojego brata??
A u nas pogoda taka w ogole nie majowa, ze szkoda gadac. 16 stopni dzis bylo, ale zimno jakos, do tego strasznie szaro, wietrznie, deszczowo. Nie wiemc czy jakis porzadny dzien w maju mielismy 😠 Zaczyna byc to meczace, zwlaszcza ze moj urlop dopiero za ponad 2 m-ce 😞 8 m-cy bez porzadnego odpoczynku, to strasznie duzo i chyba zaczynam to pomalu odczuwac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
jak patrzę na takie wpisy na forum... wesa... (brakuje mi jeszcze Cortez) to tak sobie myślę, że muszę jakoś odznaczyć te weteranki. Pomyślę nad tym poważnie. Przecież nie możesz mieć napisu jak każda "użytkownik".

Adminie - jak najbardzej, jestem za jakims czyms dla Wesy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest nic takiego skomplikowanego ale chciałem oprócz samego napisu przenosić takich użytkowników do innej grupy - to nie będzie grupa użytkowników, tylko osobna. Poza odznaczeniem będę mógł stosować wobec nich jakieś specjalne przywileje. Np. własne ukryte wątki na forum czy inne funkcje w przyszłości. Jeśli jest ktoś na brzuszku od 2008 roku, czyli od 3 lat, to nie można go traktować tak samo jak innych, to ktoś wyjątkowy moim zdaniem i należy mu się szacunek. Dobrze, by każdy mógł to widzieć 🙂
Zajmę się tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
to nie jest nic takiego skomplikowanego ale chciałem oprócz samego napisu przenosić takich użytkowników do innej grupy - to nie będzie grupa użytkowników, tylko osobna. Poza odznaczeniem będę mógł stosować wobec nich jakieś specjalne przywileje. Np. własne ukryte wątki na forum czy inne funkcje w przyszłości. Jeśli jest ktoś na brzuszku od 2008 roku, czyli od 3 lat, to nie można go traktować tak samo jak innych, to ktoś wyjątkowy moim zdaniem i należy mu się szacunek. Dobrze, by każdy to mógł widzieć 🙂
Zajmę się tym.


kochany jestes. Wzruszyłam sie. Pamietam jak zaczynałam tu zaglądać. wtedy był jeszcze czat i tam sie najwiecej udzielałysmy. szkoda bo poczytałabym jakies stare wpisy na forum teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...