Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja moją z dobrych kilka min,. rozśmieszałam śmiała się głupia, a prowokowałam ją tym, że się uśmiechałam do niej tylko to rechotała ile wlazło, a potem sama ją łaskotałam 🙂 i z wrażenia dostała czkawki i... zrobiła 2 raz kupę tym razem dużo więcej 😁 😁 😁 czyli wiecie.. dzieci nie mogą kupy to rozśmieszać haha nawet nie wiedziałam kiedy zrobiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue jacek ostatnio mala rozsmieszal to baki puszczala 🤪 a smaruje jej dupke tez jak jest czerwona za to jacek jak ja przebiera to wszystkie faldki ma biale od sudocremu 🙂

asia mala tak fajnie wyglada na tym lezaczku 🙂 ja mam podobny i maryla prawie tylkiem po ziemi jezdzi 🤪 musze sie rozglasnac za nowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
youmit napisał(a):
Ja tez smaruje małemu pupę rzadko, może raz dziennie i to cienką warstwą 🙂
A ostatnio mam takie szczęście, ze co wietrzymy pupę to jest sik 🙂
Mamy od chłopczyków - naciągacie już siusiaka?

ja wlasnie nie i nie wiem czy w ogole powinnam, bo u nas nie zalecaja...ze mozna wiecej krzywdy wyrzadzic probujac na sile niz jak sie naturalnie zrobi....Sama nie wiem, co myslec, bo kazdy inaczej mi mowi :/ Gdzies czytalam, ze jeszcze ma czas, ale znam tez takie mamy, ze wlasnie naciagaly na sile...Nie wiem sama, naprawde... 😞 Ale na sile, to on sobie nie pozwoli, bo na pewno przeciez bedzie go to bolec? 😞

Lekarka mi mówiła, że jak skończy pół roku. Ale ja nie dam rady mu tego robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
blue jacek ostatnio mala rozsmieszal to baki puszczala 🤪 a smaruje jej dupke tez jak jest czerwona za to jacek jak ja przebiera to wszystkie faldki ma biale od sudocremu 🙂

asia mala tak fajnie wyglada na tym lezaczku 🙂 ja mam podobny i maryla prawie tylkiem po ziemi jezdzi 🤪 musze sie rozglasnac za nowym
Nusia ten leżaczek jest do 9kg ale kupiłam drugi tez z fisher price ale już większy że może lezeć i siedzieć i w ty jej daje papu 😉zrobie jutro fotke i wstawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
MadziaW napisał(a):
youmit napisał(a):
Ja tez smaruje małemu pupę rzadko, może raz dziennie i to cienką warstwą 🙂
A ostatnio mam takie szczęście, ze co wietrzymy pupę to jest sik 🙂
Mamy od chłopczyków - naciągacie już siusiaka?

ja wlasnie nie i nie wiem czy w ogole powinnam, bo u nas nie zalecaja...ze mozna wiecej krzywdy wyrzadzic probujac na sile niz jak sie naturalnie zrobi....Sama nie wiem, co myslec, bo kazdy inaczej mi mowi :/ Gdzies czytalam, ze jeszcze ma czas, ale znam tez takie mamy, ze wlasnie naciagaly na sile...Nie wiem sama, naprawde... 😞 Ale na sile, to on sobie nie pozwoli, bo na pewno przeciez bedzie go to bolec? 😞

Lekarka mi mówiła, że jak skończy pół roku. Ale ja nie dam rady mu tego robić 😞

Widzisz a jak ja sie pytalam poloznych, health visitors itd to mi mowili, zeby nic nie naciagac i nic na sile, ze to wiecej szkody moze zrobic niz pozytku i badz tu madry. A probowalam leciutko..ale cos Ty - nie da sie. Musialabym serio mocno naciagnac a widac, ze to mu dskomfort sprawia..Jak nast razem pojde do lekarza, to sie spytam. Nie chce, zeby go cos bolalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusia, wlasnie sobie jeszcze raz poszukalam i pisza, ze to nie ma reguly iedy, ze to bardziej od fizycznego rozwoju zalezy i ze jesli sie naciaga i samo lekko nie schodzi, znaczy ze nie jest jeszcze gotowe. Samo sie niby z wiekiem poluznia. I ze dorastaja do tego i sami sobie pozniej w czasie kapieli 'czyszcza'. Czyli tak jak mi mowili. Ale w Polsce inaczej wlasnie slyszalam i znam mamy, ktore naciagaly 🥴
A i wprawdzie po angielsku, ale czytaj:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080729081428AA7Le9D
tam tez ktos na koncu wkleil inny link do strony z czesto zadawanymi pytaniami odnosnie wlasnie tego u nie obrzezanych chlopcow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Jusia, wlasnie sobie jeszcze raz poszukalam i pisza, ze to nie ma reguly iedy, ze to bardziej od fizycznego rozwoju zalezy i ze jesli sie naciaga i samo lekko nie schodzi, znaczy ze nie jest jeszcze gotowe. Samo sie niby z wiekiem poluznia. I ze dorastaja do tego i sami sobie pozniej w czasie kapieli 'czyszcza'. Czyli tak jak mi mowili. Ale w Polsce inaczej wlasnie slyszalam i znam mamy, ktore naciagaly 🥴

To dobrze bo ja nie wiem jak bym mu to musiała robić 🤢
Poza tym też myślę, ze to tak naturalnie samo powinno a nie że ja mu tam coś... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobacz jaki wielki 🙂
a ja się zamartwiałam, że mam mało pokarmu 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p6030348.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8350/p6030348.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
to moja miała takie schizy w Dzień dziecka, co wyjmowałam cyca to ona darła się jakbym miała potraktować ją co najmniej motkiem 😮 i dzięki temu nic nie zjadła przez 3.5h. Takie małe a mają jazdy jakby jakaś krzywda im się działa. Ciekawe co wtedy sobie myślą..........


moja tak sie drze w domu i patrzy czy ja reaguje skubana 🙂 taki pisk ze az uszy pieka, a dzisiaj okno zamknelam bo sie balam ze sasiedzi policje wezwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...