Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie te pomylki sa na usg czarno bialym i zlym sprrzecie a nie na kolorowych 😁 wiec u mnie wszytsko mozliwe bo nie czuje takiej samej pewnosci jak z kodziem od poczatku wiedzialam ze chlopak teraz takiiego czegos nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka,
ja też dziś nie bardzo spałam, wszystkie boki mi zdrętwiały 🤔
pogoda marna, oczywiście pada jakże by inaczej...ale jak zwykle byłam na zakupkach z mamusią.
Wczoraj zaczęłam powoli kupować bombki i inne ozdoby świąteczne, bo rok temu jeszcze nie mieliśmy choinki, jednak teraz musi być 🙂 śliczne są w Home&You ale też z odpowiednią ceną, eee co tam pokusiłam się na kilka 😉
dzisiaj wpadną znajomi i tak upłynie week 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ale pogoda 😞 my sobie cały czas leżymy, ciemno buuu
Szperam sobie na allegro, chcę kupić laktator - czy któraś z Was może już ma jakiś sprawdzony i czy kupujecie?
Napiszcie jak jakieś polecacie.
Szukam też jakiejś tuniki na chrzciny, bo pod koniec grudnia już raczej w nic nie wejdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to na weekend każda z nas z mężami i rodzinką. Ja też dziś spodziewam się gości ale dopiero po południu.

Wczoraj przeżyłam koszmar 😞 ryczałam ze nie mogłam sie powstrzymać.
Mój mąż wziął Maję na dwór, i coś tam sobie robił a ona koło niego biegała. I nagle moja bratanica wyszła z domu i pobiegła przez ogród,żywopłot do koleżanek gdzieś a Piotr myślał ze ona do Mai wyszła i spuścił z niej oko. Maja pobiegła przez ten ogród za Bratanicą i wyszła na ulice.Znalazła ją znajoma. Całe szczęście, chyba spadła nam z nieba. Jeju masakra jak by się jej coś stało ja bym sie poszła zabić naprawde, a mojego męża myślałam ze zabije za to. Dziekuje bogu ze się tak skończyło i nic się jej nie stało. Masakra jeszcze nie moge dojść do siebie po tym.
Jeden człowiek by sie nawet nie przejął, bo są tacy rodzice co małe dzieci już w samopas koło domu puszczają, ale my nie. cos strasznego nie życze zadnej z was;(;(;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielny poranek. W Światowy Dzień Życzliwości 🙂
Ja pobuszowałam wczoraj w sklepie za rzeczami dla Majki. Troszkę kupiliśmy (wanienkę, rożek, butelki aventu, kilka ciuszków słodkich) a ja pierwszy raz miałam po tym taki twardy i dziwny brzuch, że az nospę musiałam wziąć. Za to dziś jedziemy do kumpelki. Natala uwielbi dzieci więc będzie miała frajdę 🙂

Wesa marne to może pocieszenie ale oklask dla Ciebie za te nerwy. Na całe szczęście nic się nie stało!!! Wszyscy na pewno ten incydent zapamiętają i żande z Was nie spuści już dzieci z oka. Nie mysl już o tym bo szkoda nerwów a Jasio też to czuje 😘

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ja zwariowany dzien bratowa od 5 rano dostala skurcze do tej pory sie meczyla porod sie zatrzymal na 3 rozwarciu a skurcze byly na sile 180 i dopiero teraz wzieli ja na cc mordowala sie strasznie kobbieta ale teraz tylko czekam na wiadomosc jaka waga dlugosc pkt a przedewszytskim pllec 😁 pozdrawiam was 😁 wieczorowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez kupiłam kozaki na lekkiem obcasie ale staram sie ich narazie nie nosić. Są wygodne tylko zauważyłam ze na nogach mi sie takie pajączki robią, pękają mi naczynka, więc musze całkiem na płasko narazie. Jak urodze to wskocze w szpile hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
mam do sprzedania karuzelkę Tiny Love "Wyspa marzeń" w bardzo dobrym stanie. Z pilotem, 4 muzyczki, regulowana głośność. Hania ją uwielbiała. Niestety już sięga rączkami i niechce aby ją popsuła. Można odebrać w Warszawie lub wyślę.


kontakt [email protected]

Taka 🙂
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://merlin.pl/Karuzela-Wyspa-marzen_Tiny-Love,images_big,5,TL1300800460.jpg&imgrefurl=http://merlin.pl/Karuzela-Wyspa-marzen_Tiny-Love/browse/product/206,642191.html&usg=__PbTANwe0nkidewifMJ_5XJ7sypc=&h=410&w=371&sz=22&hl=pl&start=0&sig2=b0LZ-ajBpntZiq0Uv4SkMg&zoom=1&tbnid=RahTM_xq8qUZVM:&tbnh=110&tbnw=95&ei=LzPqTK71EcOEOvbG3JIK&prev=/images%3Fq%3Dkaruzelka%2Btiny%2Blove%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4SMSN_pl___PL387%26biw%3D1003%26bih%3D354%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=250&oei=LzPqTK71EcOEOvbG3JIK&esq=1&page=1&ndsp=13&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=53&ty=56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze mnie leje się siara 🤪 jak tak dalej pójdzie to pod koniec ciąży będę do butelki lać 😁 i chciałam zaznaczyć, że codziennie samo się upuszcza i ja też gniotę sama, a przez to piersi mam miękkie, bezbolesne i się zmniejszyły 😁 to jak urodzę to nie będzie mnie już boleć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...