Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja dla Majusi będę musiała kupić tylko wózek ale to już po jej urodzeniu - tak sobie wymyśliłam. Całą resztę już mam 🙂

A pogoda szaleje 😲 W-wa sparaliżowana. Śnieżysko pada od samego rana, cały czas intensywne. I cała noc ma być taka padająca 😞No i temp. -10 stopni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas też zima na całego, wieje i zimno brrr, ale miło ze świętami się kojarzy 🙂
jeju wy już torby pakujecie, ja miałam na myśli 1 styczeń hehe, mam nadzieje że wytrzymam tyle...hmm też już mam prawie wszystko, głównie kosmetyki dla małej.
Czy wasze dzieci też mają często czkawkę? Bo moja mała ma ze 4 razy dziennie i raz w nocy i nie wiem czy wszystko ok, czy jem coś nie tak.........
jutro mam wizytkę u gina więc pewnie będę miała usg, oj jestem ciekawa co u mojej Majeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂
U mnie też cudnie biało i -10 🙂
Już jestem po rannych badaniach, wczoraj ostatnia lekcja w szkole rodzenia 😞 Dostaliśmy na zakończenie prezenciki dla mam i dzieciaków 🙂
Też bym chciała na sanki 🙂
Asiu ja mam fasolkę 🙂wczoraj zrobioną więc dziś laba z gotowaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
u mnie nie jest tak biało jak u was w Wawie czy innych miastach. śniegu tylko sporadycznie nawet nie ma mowy o sankach. jest strasznie zimno a w nocy ma być -20. tak to jest jak się mieszka blisko Rosji. do granicy tylko 16 km.
jeżeli chodzi o obiad to też będzie u mnie fasolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś pieke nogi z kurczaka, ziemniaczki i buraczki do tego 🙂

Ja jak widze ten śnieg to mam ochote iść przynieść świąteczne ozdoby i już poukładac te wszystkie piekne stroiki. Ale na mikołaja juz na bank wyjmę...a moze jednak wczesniej hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz, nie potrzebnie się martwiłaś;* A ja nie mam pojęcia co na obiad, bo wszystko mi się kończy a nas zasypało tak, że nie wiadomo czy ktoś z tej wiochy w ogóle wyjedzie 😮 😠 Mam trochę ryżu i rozmrożoną pierś z kurczaka, więc coś z tego chyba wyczaruję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry
ale pospałam - mąż o 4 rano musiał wstać bo miał dziś wyjazd dużo wcześniej
wstałam z nim pokręciłam się po domu i poszłam dalej spać no i patrze na zegarek a tu 10 🙂

tak piszecie o śniegu a w Szczecinie ani jeden płatek śniegu nie spadł jest zielono i słonko świeci
ale tak jest zawsze że pogoda Szczecin omija - może to i dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamiętam jak miałam może z 10 lat pojechałam z bratem na ferie zimowe do cioci nad morze (mieszka na trasie do Pobierowa - kiedyś mało uczęszczanej) tak sypnęło śniegiem że przez 5 dni nie dało się wyjść poza próg domu a na ulicy leżał 1m śniegu nikt tego tyle dni nie odśnieżał a sklep znajdował się 15km dalej
przez te 5 dni zjedliśmy wszystko co tylko było w domu jak się po 3 dniach chleb skończył to smażyliśmy różne inne rzeczy - dobrze że ciotka zapasy spore miała
w końcu wybrała się do sklepu bo już się pokończyło wiele rzeczy to jak wyszła rano to wróciła wieczorem
współczuje wszystkim zasypanym poza miastami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja tez dzis wstałam o 10.00, zaraz jade po wyniki moczu i morfologii
za oknem tez bialutko i - 10 stopni
Asia widziałam gdzies w gazecie ten pomysł z pomaranczami, spodobał mi się, a jakie świeczki wkładasz do srodka? podgrzewacze czy takie normalne? pomarancze kroi sie na pół tak? tez chyba cos takiego zrobie 🙂
a z obiadem tez mam problem - totalnie nie wiem co, moze nalesniki z serem , ale przeciez musi byc cos jeszcze, bo mój mąż to głodomor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...