Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jedna z innych styczniówek ma dziecko, które waży już ponad 3kg 😁 i lekarze mówią, że urodzi w połowie grudnia 😜 A mnie dzisiaj pół nocy brzuch bolał jak na @, tylko po lewej stronie 😞 nic nie pomogło, ani załatwienie się ani zmiana pozycji, to jakiś koszmar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochanie tez mam takie bóle, i po wysiusianiu nie przechodza. widocznie tak musi być, tam w środku wszystko sie szykuje na poród. Ja myślę ze do stycznia wytrzymam bo ja termin mam dopiero na 25 styczen z @, takze jak bedzie wszystko oki, to dopiero w nowym roku będę rodziła.
A ja do torby mam naszykowane co nieco na półce w garderobie i później tylko do torby wsadzić 🙂

ale u nas zamieć śnieżna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Ja to już chyba na 100% pewne, że rozpakuję się w grudniu.
Wczorajsze usg potwierdziło, że Majusi nie wyrósł siusiak 🙂 Jest pięknie główkowo ułozona. Cała reszta ok ale są 2 ale... Majeczka wysysa ze mnie wszystko co się da. Ja przytyłam 6 kg z czego Ona to prawie 3 kg. Wyobrażacie sobie? Wg jej wymiarów potwierdza się termin porodu wg usg z 12 tygodnia czyli 29 grudnia. Będzie to jednak chyba sporo wczesniej. No bo miąższ łożyska mam dojrzały. Lekarz oceniał je, że odpowiada już III stopniowi wg Granumma (takie występuje na jakieś 2 tyg. przed porodem). Wizytę u swojej gin mam za tydzień ale dziś zadzwonię do mojej drugiej zaufanej gin do szpitala w którym zamierzam rodzić i zapytam co robić. Bo lekarz kazał mi ścigać medyków żeby się łożysko nie zdążyło za bardzo zestarzeć co może doprowadzić do braku substancji odżywczych, dopływu tleny i jakiś tam. Tak więc moje drogie możliwe, że czeka mnie cięcie i to nawet jeszcze przed świętami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Asiu. Mała tyje a ja na tej diecie po prostu chudnę. Widzę to po sobie tylko brzuch coraz większy (dzięki Bogu!) W drugiej ciąży pozbywam się nadwagi jakiej nabrałam w pierwszej 😜

Wczoraj lekarza też pokzywał nam, że będziemy mieć drugą kudłatą. Natala też miała pełno czarnych włosków jak się urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj torbę spakowałam 🙂
i jak maż wieczorem przyjechał to mu się pochwaliłam to mnie jeszcze ochrzanił że bez niego
to wypakowałam wszystko i jeszcze raz zapakowałam no to był szczęśliwy
dziś na 14:30 na usg ciekawe co tam słychać u naszej niuni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wagi to ja też mało przytyłam bo tylko 6 kg ale nie należałam do osób noszących rozmiar 36
najlepiej czułam się w 40 bo większość 38 przez duży biust była obcisła za bardzo
wiec myślę że to nie jest wcale mało
wczoraj poszłam sobie do Orsay wybrać bon urodzinowy pomierzyłam trochę ubrań i ku mojemu zdziwieniu 40 były strasznie luźne w rękawach i w ogóle takie jakieś przy duże gdyby nie brzuś
śmieje się do męża że chyba schudłam a on na to przy pani ekspedientce że pewnie nie tylko pewnie ubrania powiększyli i teraz rozmiary są większe 😁 😁 😁 ale minę zrobiłam aż się uciszyła ta moja gaduła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Justynko wygląda na to że zrobisz dziadkom piękny prezencik pod choinkę 🙂 Tylko nie daj się zbyć, jak byłam teraz w szpitalu to babeczka była w takiej samej sytuacji i zaraz ją na cc brali. U mnie w domu to tylko ja i mąż jeszcze mamy nadzieję że wytrzymam do stycznia, wszyscy twierdzą, że z tymi skurczami to jeszcze w grudniu mnie wezmą.. Tak czy siak mam nadzieję, że mąż mi dzisiaj do domu wcześniej wróci to mi poprasuje i torbę czas pakować.
Asiu poślij jednego 😁 Dziewczyny a co z tą naszą listą styczniówek? Jest ona jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja póki co nie mam zadnych bóli okresowych, jak narazie nic mnie nie boli i nie dokucza, dzis mam wizyte wiec wypytam sie tez o to łożysko

Asiu zrobiłam wczoraj jeden swiecznik z pomaranczy - chcialam zobaczyc jak bedzie wyglądał i pachniał i rzeczywiscie ładnie pachnie. wbilam gożdzikina całej pomaranczy i popruszyłam w srodku troszkę cynamonem - taki eksperyment 😁
Ja nalesniki robilam wczoraj - z serem, dzis oczywiscie jeszcze zostały 🙂

Chyba ubiore dzis choinke 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też pierwszy raz w życiu czekam na święta do tej pory byłam raczej takim świątecznym Grinchem i wszyscy o tym wiedzieli
jak w pracy stroili pokoje to mój był zawsze wolny od ozdóbek choinek i innych kurzydełek
a jak później byłam w pokoju z 2 dziewczynami to wiedziały żeby nic mi nie ustawiać bo wyleciałoby przez okno 😁
a teraz czekam na ubieranie choinki do 6 grudnia i jakoś świat nie mogę się doczekać
pewnie dlatego że to już będzie bardzo blisko narodzin niuni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...