Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja nie wiem ile moja zjada ale zauważyłam, ze w ciągu dnia tak pomiędzy 15 a 22 moja chciałaby jeść co półtorej godzinki
w nocy i do południa jak z zegarkiem po 3 godzinach woła a wieczorkiem jak nie śpi to jak jej się przypomni to zaraz chce jeść a czasami nawet 2 godziny nie miną
no ale to jest chyba to karmienie na żądanie
zazdroszczę tylko mamom które przesypiają więcej niż 3 godziny w nocy bo jak piszecie że maluchy śpią od 22 do 5 rano to to musi być przyjemne tak sobie pospać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
ja nie wiem ile moja zjada ale zauważyłam, ze w ciągu dnia tak pomiędzy 15 a 22 moja chciałaby jeść co półtorej godzinki
w nocy i do południa jak z zegarkiem po 3 godzinach woła a wieczorkiem jak nie śpi to jak jej się przypomni to zaraz chce jeść a czasami nawet 2 godziny nie miną
no ale to jest chyba to karmienie na żądanie
zazdroszczę tylko mamom które przesypiają więcej niż 3 godziny w nocy bo jak piszecie że maluchy śpią od 22 do 5 rano to to musi być przyjemne tak sobie pospać

ja też zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
mój marcel miał 8 miesięcy jak zgubił smoczka i kupiłam mu nowy i nie chciał go i się nie upominał i tak się odzwyczaił i przestał go ssać 🙂


No właśnie o to z tym wszystkim chodzi, żeby samo nie chciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpitalu np, moja nie chciała smoczka 🙂 wypluwała go i potem pożyczyłam ten smoczek koleżance, bo ona karmiła tylko i wył. modyf. to mała ssała smoczka 🙂 a jak wróciłam do domu to moja się w końcu do niego przekonała i teraz jak jej wypadnie to go pyszczkiem szuka i próbuje złapać ustami jak jest w zasięgu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekać mojej wagi 🙂 wtedy małą będę ważyć ile przytyła po 500ml a ile po 600 itd. i potem tylko raz na tydzień a z czasem raz w miesiącu, jest do 20kg to trochę się jeszcze przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja się nie mogę doczekać mojej wagi 🙂 wtedy małą będę ważyć ile przytyła po 500ml a ile po 600 itd. i potem tylko raz na tydzień a z czasem raz w miesiącu, jest do 20kg to trochę się jeszcze przyda.

jak do 20 kg to jeszcze dlugo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja się nie mogę doczekać mojej wagi 🙂 wtedy małą będę ważyć ile przytyła po 500ml a ile po 600 itd. i potem tylko raz na tydzień a z czasem raz w miesiącu, jest do 20kg to trochę się jeszcze przyda.

jak do 20 kg to jeszcze dlugo 🙂


Ile Twój Marcel teraz waży? Ładny z niego chłopak wyrósł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa 😁 jakaś ty niewdzięczna za komplement 😁 po prostu podoba mi się twoja uroda to musiałam to napisać 😜


kocham cie hehehe 🙂


No już od razu lepiej 🤪 🤪 ciekawe co twój mąż na to wyznanie by powiedział 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa 😁 jakaś ty niewdzięczna za komplement 😁 po prostu podoba mi się twoja uroda to musiałam to napisać 😜


kocham cie hehehe 🙂


No już od razu lepiej 🤪 🤪 ciekawe co twój mąż na to wyznanie by powiedział 😮 😁


On nie musi o niczym wiedziec hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałyście zdjęcia Marcela teraźniejsze? Śliczny chłopiec! Biorę go na zięcia 😁 😁 😁 Ciekawe czy z urody Patryk będzie podobny, bo po urodzeniu podobnie wyglądali. Marcel na zdjęciu jak spał słodko wyglądał. Aż mi się to z Laurą skojarzyło, że też kiedyś taka duża będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa 😁 jakaś ty niewdzięczna za komplement 😁 po prostu podoba mi się twoja uroda to musiałam to napisać 😜


kocham cie hehehe 🙂


No już od razu lepiej 🤪 🤪 ciekawe co twój mąż na to wyznanie by powiedział 😮 😁


On nie musi o niczym wiedziec hehe 🙂


Czyżby szykował nam się romans? ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja się nie mogę doczekać mojej wagi 🙂 wtedy małą będę ważyć ile przytyła po 500ml a ile po 600 itd. i potem tylko raz na tydzień a z czasem raz w miesiącu, jest do 20kg to trochę się jeszcze przyda.

jak do 20 kg to jeszcze dlugo 🙂


Ile Twój Marcel teraz waży? Ładny z niego chłopak wyrósł 🙂

12 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Oglądałyście zdjęcia Marcela teraźniejsze? Śliczny chłopiec! Biorę go na zięcia 😁 😁 😁 Ciekawe czy z urody Patryk będzie podobny, bo po urodzeniu podobnie wyglądali. Marcel na zdjęciu jak spał słodko wyglądał. Aż mi się to z Laurą skojarzyło, że też kiedyś taka duża będzie.

dziękuję 🙂 ale Patryczek będzie raczej inny niż Marcel. Marcel ma niebieskie oczy po mamusi i urodził się we wtorek tak jak ja a Patryk ma piwne oczy i urodził się w sobotę tak jak mój mąż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Oglądałyście zdjęcia Marcela teraźniejsze? Śliczny chłopiec! Biorę go na zięcia 😁 😁 😁 Ciekawe czy z urody Patryk będzie podobny, bo po urodzeniu podobnie wyglądali. Marcel na zdjęciu jak spał słodko wyglądał. Aż mi się to z Laurą skojarzyło, że też kiedyś taka duża będzie.

dziękuję 🙂 ale Patryczek będzie raczej inny niż Marcel. Marcel ma niebieskie oczy po mamusi i urodził się we wtorek tak jak ja a Patryk ma piwne oczy i urodził się w sobotę tak jak mój mąż


Już ma piwne oczy???????????????????????????? Teraz mu się zrobiły? czy od urodzenia miał? Kasiu no wiesz po mamusi zawsze dziecko musi być ładniutkie 😜 Laura się urodziła w piątek i ja też. Mamy coś wspólnego, a oczy ma na razie niebieskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Oglądałyście zdjęcia Marcela teraźniejsze? Śliczny chłopiec! Biorę go na zięcia 😁 😁 😁 Ciekawe czy z urody Patryk będzie podobny, bo po urodzeniu podobnie wyglądali. Marcel na zdjęciu jak spał słodko wyglądał. Aż mi się to z Laurą skojarzyło, że też kiedyś taka duża będzie.

dziękuję 🙂 ale Patryczek będzie raczej inny niż Marcel. Marcel ma niebieskie oczy po mamusi i urodził się we wtorek tak jak ja a Patryk ma piwne oczy i urodził się w sobotę tak jak mój mąż


Już ma piwne oczy???????????????????????????? Teraz mu się zrobiły? czy od urodzenia miał? Kasiu no wiesz po mamusi zawsze dziecko musi być ładniutkie 😜 Laura się urodziła w piątek i ja też. Mamy coś wspólnego, a oczy ma na razie niebieskie.

na początku miał ciemnoniebieskie a teraz zrobiły się mu piwne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.juz nie wiem co mam robic 😞 jak kacper był na mojej piersi to plakal nie najadał i kopy nie mógł zrobic i ostanowilam go dokarmic bebiko i wszystko bylo ok i kope raz dziennie zrobil a teraz pani doktor kazala nam kamic go nutramigenem bo mial twardy brzuch ale po tym nutramigenie jeszcze gorzej niz bylo placze non stop kopy nie moze zrobic i dzisiaj daje mu samo bebiko i jest ok ani razu nie zaplakal od rana i chyba nie bede mu dawac nutramigenu.A wy co byscie na moim miejscu zrobiły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej.juz nie wiem co mam robic 😞 jak kacper był na mojej piersi to plakal nie najadał i kopy nie mógł zrobic i ostanowilam go dokarmic bebiko i wszystko bylo ok i kope raz dziennie zrobil a teraz pani doktor kazala nam kamic go nutramigenem bo mial twardy brzuch ale po tym nutramigenie jeszcze gorzej niz bylo placze non stop kopy nie moze zrobic i dzisiaj daje mu samo bebiko i jest ok ani razu nie zaplakal od rana i chyba nie bede mu dawac nutramigenu.A wy co byscie na moim miejscu zrobiły?

nie mam zielonego pojęcia ale chyba to co ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa 😁 jakaś ty niewdzięczna za komplement 😁 po prostu podoba mi się twoja uroda to musiałam to napisać 😜


kocham cie hehehe 🙂


No już od razu lepiej 🤪 🤪 ciekawe co twój mąż na to wyznanie by powiedział 😮 😁


On nie musi o niczym wiedziec hehe 🙂


Czyżby szykował nam się romans? ☺️ 😁


wirtualny romans...nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...