Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Patka19900 napisał(a):
lece sobie polezec 😁 zajrze pzoniej dzis fajny dzionek maz wraca wczesnie z pracy i trzy dni wolnego 🙂 🙃


Tej to dobrze 😉 a moja marudzi ma szał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Patka19900 napisał(a):
lece sobie polezec 😁 zajrze pzoniej dzis fajny dzionek maz wraca wczesnie z pracy i trzy dni wolnego 🙂 🙃


Tej to dobrze 😉 a moja marudzi ma szał 😜

ojj też bym tak chciała żeby Adam był w domu parę dni 😉 a Dysia zasnęła niedawno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taką skórę chciałam wczoraj kupić Judycie 🤪 ale stwierdziłam że kupimy Jej skórę jak będzie już chodziła bo teraz na leżąco to by się zapociła 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/1003880.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6464/1003880.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa jak się zabezpieczasz to nie ma powodu do niepokoju 🙂

A moja znowu język wytyka i ją nagrałam 😉 pamiątka na całe życie.
Moja w ciągu 12dni przytyła ok. 200g 😁 to po mieś. będzie ważyć ok. 500g więcej.

bo to Mała Chudzina będzie 😉
A Dyśka się ojcu przygląda bo Jej kołyskę rozkręca hahaha 😜


Nie, bo to już normalne jest:

W pierwszych trzech miesiącach życia przyrosty masy ciała są zazwyczaj duże i typowo wynoszą 800-1200 g/m-c (zdarza się nawet 2000 g/m-c). Jako minimum przyjmuje się 500 g/m-c. W kolejnych miesiącach I półrocza przyrosty masy ciała są nieco mniejsze i wynoszą około 400-500 g/m-c.
moja przytyla przez ostatni m-c tylko 500 😞chyba mało 😞waży ok 6500 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
youmit napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
My już po rannych zakupach w ikeii 🙂 teraz robię obiad 😉 znowu jak kuźwa a teściowa sobie leży
a co robisz na obiad?Oklask za cierpliwość do teściowej 😜 😉

Kurczaka z grilla, dla mnie osobno piersi bo nie nawiedzę dłubać kurczaka a Darek lubi, kluski i buraczki do tego 🙂
Ja już oklaski posłałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue my sie nie zabezpieczamy....ale uffff dostałam właśnie okres 🙂 juppi 🙂

Byłam na mszy i znajoma mi powiedziala ze synek cały do mamusi podobny....he??? pierwqsza osoba która tak twierdzi hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie pospałam trochę z Anastazją choć mój mnie wkurzał bo włączył sobie kabarety i hałasował 😠
myślałam że choć wpadnie na pomysł żeby zacząć obiad bo umie i dobrze gotuje ale zdarza mu się to raz na rok góra dwa razy 😠
dobrze, że babcia zadzwoniła i zaprasza do siebie to pewnie zaraz się ubierzemy i pojedziemy
nie ma jak obiadek u babci na wsi
martwicie się o swoje dzieciaczki a ja wam za chwilkę wrzucę moją glistkę w pampersiaku to powiecie, że wychudzona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni piszą, że w 5 inne, że w 6 🙂 Moja w ciągu ostatnich 6tyg. przytyła 1,2kg a teraz w ciągu tych 12dni zaledwie 200g 😜 więc widać różnicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue jak ciasno? że rzepek jest przy rzepku? bo to pieluchy 4 od 7kg a ona nawet 6,5 jeszcze nie waży 🙂
ja też te używam tzn 3 pampersa ale rzepki mam na samym końcu bo mi sie wydaje ze Jej ciasno 🙂 😉

no jak miałam ostatnio 3 to też na końcach zapinałam a te są luźne za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam teraz 7-18kg i ona ma na końcówkach zapięć 😁 tam gdzie są te takie "listki" 😉 że pampers jej dosłownie lata 🙂 i jakoś nic nie wylatuje. Od małego jej tak luźno zapinam. I tu nie chodzi o kg, dziecko może mieć nawet 4kg, ale chodzi o sposób zapięcia 🤨 mi się wydaje, że ono jest wtedy ściśnięte, za mocno ten pampers przylega do ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...