Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

ja staram sie jak najpóżniej chodzć spać. bo mnie strasznie mocz pędzi. jak pójde spać o 00:30 to dopiero rano ide do toalety a jak chodze spać o 22 to całą noc latam a ak już się przebudze to zasnąć nie moge . we wtorek za tydzień jade na badanie płci ciekawe co to będzie, tak jak czytałam to mam objawy na dziewszkę ale nie ma co się sugerować tymi tekstami typu słodkie-dziewczynka kwaśne-chłopiec ;/ mam strasznie duży brzuch już 112 cm w obwodzie a przytyłam już 12 kg a wy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieńdoberek ja jak zwykle pierwsza zaczynam dzionek na forum
zimno jak cholera a ja jadę zrobić przegląd auta, mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać w kolejce bo zamarzniemy, może kupię coś dla córci ale na pewno nie będzie to nic różowego bo po czterech latach pracy w przedszkolu mam dość różowiutkich, słodziutkich dziewczynek moja to raczej chłopczyca będzie jak mamusia,
a wczoraj powiedziałam mojemu że będzie dziewczynka i się poryczałam, zaczęłam coś mówić że pewnie jest nie zadowolony i takie tam żale a on się wkurzył że szukam problemu tam gdzie go nie ma i faktycznie to on od początku mówił że mu obojętne tylko ja się na tego chłopaka napaliłam ale teraz jestem spokojna będziemy w rodzinie w równowadze ja i LENKA kontra mąż i pies hehe
dobra idę muszę jeszcze jakieś zakupy zrobić bo wczoraj już mi się nie chciało a w domu żadnego owocka nie ma, w ogóle nic nie ma
to do później mamuśki
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Matylda - obawiam się że będzie ciężko kupić coś fajnego i żeby nie było różowe, szczególnie jeśli chodzi o te maleńkie dzieci. Ostatnio poszłam do Smyka poszukać sweterka, chciałam biały i powiem Ci że łatwo nie było. Wszystko albo fioletowe, albo różowe albo w innym kolorze. Ciemnych rzeczy nie chcę, lubię jak takie niewinne maleństwo ubrane jest na jaśniutko, więc staram się wybierać ubranka w bieli, błękicie, kremie etc. Najgorzej jak dochodzi do płacenia przy kasie 😉 Aaa i jeszcze jedno - jak będziesz kupowała body to zwróć uwagę, żeby rozpinało się po całości a nie było zakładane przez głowę, zaoszczędzisz dziecku płaczu a sobie męczarni. Udanych zakupów. Ja swojej kruszynce zamówiłam te pajacyki - jeszcze nie wiedziałam wtedy co będzie - wydały mi się neutralne i dla chłopca i dziewczynki: http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_8/FH_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-335013/index.html A mężusiowi to pogróź palcem od nas - nie wolno się denerwować na kobietę w ciąży a już na pewno nie wolno na nią krzyczeć 😉 No chyba że chce mieć do czynienia z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Ale miałam noc... spać nie mogłam przez tą dzisiejszą wizytę. Jeśli uda się płeć dzidzi podejrzeć to też zamierzam ruszyć na zakupy, oczywiście jak tylko da się poruszać po tym moim mieście 🥴 ....Ale mam stresa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem i oprócz jedzonka nic nie kupiłam , byłam w takim małym miasteczku i za bardzo nie miałam pola manewru, nic dziecinnego mi się nie podobało
i bez nerwów tu proszę, wiem to po sobie że nie warto a tak jak pisałam wczoraj tym zdenerwowaniem tylko podniosłam sobie i innym ciśnienie
ale zmarzłam ubrałam się ciepło ale ta pogoda wyjątkowo mi nie służy
a moja mała właśnie też odreagowuje tą pogodę bo strasznie się wierci
beatak83 mnie Bethoven nie uspokaja wręcz przeciwnie zawsze pobudza do działania, chociaż właściwie nie wiem jakiego utworu słuchasz
a ja teraz idę do cieżarnej sąsiadeczki opowiedzieć o wczorajszej wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matyldusia słuchałam sonaty Moonlight 🙂
Alexia denerwuje się tym żeby wszystko było dobrze z dzidzią, żeby mąż zdążył na wizytę, no i żeby płeć dało się ustalić...no i ogólnie tak jak przed każdym ważnym spotkaniem.
Czytałam teraz opinie o szpitalach u mnie, są przeróżne 🥴 i dalej nie wiem który wybrać.
No a tak poza tym to zastanawiam się jak ja sobie poradzę z takim maleństwem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no jestem bo sąsiadka u fryzjera będzie dopiero będzie za pół godziny ale i tak mam jeszcze tu w domku trochę roboty bo wczoraj przez te nerwy jak zwykle nic nie zrobiłam
obejrzę sobie zaraz moją córę jak te wygibasy wyczynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Matyldusia słuchałam sonaty Moonlight 🙂
Alexia denerwuje się tym żeby wszystko było dobrze z dzidzią, żeby mąż zdążył na wizytę, no i żeby płeć dało się ustalić...no i ogólnie tak jak przed każdym ważnym spotkaniem.
Czytałam teraz opinie o szpitalach u mnie, są przeróżne 🥴 i dalej nie wiem który wybrać.
No a tak poza tym to zastanawiam się jak ja sobie poradzę z takim maleństwem 🤪

Widzę, że masz za dużo czasu na myślenie 😁 Dasz sobie radę ze wszystkim, nie Ty pierwsza, nie ostatnia. Ja czasem też mam takie myśli, ale w końcu nie jestem sama, jest jeszcze mąż, teściowie, no i mama przyjedzie do pomocy w pierwszym miesiącu po porodzie. Ty pewnie też tam masz dużo bliskich. Nic się nie martw. Damy sobie radę ze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz tylko zastanawia mnie to czy ta pomoc nie skończy się kłótnią, moja mama i teściowa to kobity "dojrzałe" za ich młodości inaczej dbano o niemowlę. Inne metody przewijania, karmienia pielęgnacji pępuszka itd Więc obawiam się zderzenia starej i nowej szkoły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak chcecie to możemy przeskoczyć, mi to obojętnie gdzie będziemy rozmawiać. A co do siusiaka.. Wolę żeby u mnie takiej niespodzianki nie było 🙂 Będę miała USG kontrolne zaraz na początku stycznia więc powinnam wiedzieć czy coś się zmieniło czy nie 😉
Czekam na Was na forum 21 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
A ja nie rozumiem tego, jak dziecko może się schować, ja jak poszłam na określenie płci (w 16 tyg) to lekarka robiła mi usg 20 min, ruszala brzuchem, kazala pięści pod plecy podkładać, mała miała pępowine miedzy nozkami, ale w koncu się pokazała. drugi raz na potwierdzeniu bylo to samo i lekarz zrobil wszystko zeby niunia pokazala co tam ma. i za kazdym razem sie chowala :P az dojrzeli za kazdym razem, ze to dziewczynka... po prostu niektorym nie chce sie czekac az dzidzius sie obróci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
A ja nie rozumiem tego, jak dziecko może się schować, ja jak poszłam na określenie płci (w 16 tyg) to lekarka robiła mi usg 20 min, ruszala brzuchem, kazala pięści pod plecy podkładać, mała miała pępowine miedzy nozkami, ale w koncu się pokazała. drugi raz na potwierdzeniu bylo to samo i lekarz zrobil wszystko zeby niunia pokazala co tam ma. i za kazdym razem sie chowala :P az dojrzeli za kazdym razem, ze to dziewczynka... po prostu niektorym nie chce sie czekac az dzidzius sie obróci...

uwierz mi może się odwrócić i ci tyłek pokazać wtedy żadne sposoby nie pomagają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...