Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja wczoraj poszłam spac o 19 i wstłam o 6 ale gdyby bym jeszcze pospała teraz w pracy ziewam:laugh: i oczywiście jestem głodna widziałam sa juz arbuzy mniammmm tylko czy juz takie dobre jak w czerwcu??????? słoneczko daj znać jak po USG ja tez juz nie moge sie doczekać wtorku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki, widzę, że jesteście w dobrych nastrojach 🙂
a ja dziś odprowadziłam odwiozłam córkę do szkoły, po czym wróciłam do łóżka, no straszne żeby tyle spać, teraz nic mi się nie chce, tylko myślę co zrobić pysznego wiosennego na obiad. Słuchajcie wybieram się na zakupy w poniedziałek, muszę dokupić kilka wiosennych ciuchów i tak się zastanawiam czy jest sens kupować normalne czy już kupić np spodnie z elastycznym brzuszkiem 🙂kusi mnie żeby kupić ciążowe wiosenne bluzeczki, ... właściwie nic nie przytyłam jeszcze , ale może lada chwila..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już poważnie myślę o większych ciuszkach,bo wszystkie jakieś takie szczupłe mam 🙂 zgryz ani się obejrzysz i z dnia na dzień nie dopniesz się w spodenki :laugh: kurcze jak to fajnie,cieszymy się że nas przybywa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz a powiedz jak córka reaguję na rodzeństwo,powiedzieliście jej??Bo moja to szczęśliwa,chodzi i głaska mnie po brzuchu i wypytuje w którym miejscu jest dzidziuś 🙂 najpierw chciała siostrzyczke a teraz jej się zmieniło na braciszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Oliwia bardzo się cieszy, choć wiem że będzie zazdrosna, ale to w końcu jak by jedynaczka, ma już 11 lat.Czeka na siostrzyczkę, i pyta z przerażeniem , mamo a co będzie jak urodzi się chłopak 🙂Ona czeka juz od dawna na rodzeństwo, bo trzy lata temu juz miało być i... nie wyszło, wtedy wiedział o wszystkim i tak jakoś przykro było. A teraz dba o mnie, pomaga mi itd..
To chyba zrobię zakupy ciązowe, i wreszcie przyznam się w pracy
Buziaki, dobrze ze jesteście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moje dziewczynki!
Zgryz,zrób sobie te zakupy,w końcu lada dzień nie będziesz mieściła się w swoje ulubione ciuchy,fajnie że Oliwka cieszy się na rodzeństwo.Masz małego pomocnika 🙂
bti7 zaczyna Ci się 12 tc,a mi 11 🙂
mittka,obojętnie co Ci się urodzi zawsze możesz pomyśleć o kolejnym,córka napewno się ucieszy 🙂
A my byliśmy dzisiaj na USG,moje CUDO ma 66mm,ale niestety kiepsko z wagą niespełna 5 g 😞 Takie fikołki wykonywało,wogóle nie chciało dać się zbadać.Udało się tylko zrobić pomiar,ale o badaniu serduszka nie było mowy,bo mój Aniołek miał czas zabawy!Płakałam na przemian ze śmiechu i ze szczęścia 🙂 Lekarz mi powiedział,że na określenie płci jest w prawdzie za wczesnie,ale czegoś się tam dopatrzył,wię chyba mam Dzidziusia z jajkami:laugh:
Tylko ja muszę wykonać serie badań,bo moja macica zbyt często ma awarie ☺️ A potem poszłam do fryzjera.Zawsze miałam długie włosy,a dzisiaj ściełam się na krótko i dobrze mi to zrobiło.Zakupy,fryzjer,kosmetyczka,czpisy,czekolada teraz można sobie pofolgować do woli.A dzięki temu mamy fajne humorki 😉
Kurcze,ale się rozpisałam...
Miłego wieczorku i buziaczki dla Was i Dzidziusiów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sloneczko!
Twoje malenstwo na poczatku 11 tc ma już 66mm??? Nieźle, nie wiedziałam, że to możliwe, moje pod koniec 10tc miało 35mm, trochę mnie zaskoczyłas ☺️ . Fajnie, że zobaczyłaś swojego dzidziusia, ja czuję że to będzie chłopak, chociaż wszyscy stukają się w głowę jak to słyszą heh. Tez byłam u fryzjera i zaszalałam nieźle, jak czas na zmiany to na całego!
Jutro atak na sklepy z ciuchami na ciążówek bo już dawno przestałam się mieścić w jakiekolwiek spodnie :P
Dobrej nocki i do jutra!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
U mnie już się lato zaczęło, cudowna sprawa bo mogę już latać w sukienkach i nie przejmować się, że mnie spodnie na brzuchu uciskaja :laugh:
Maleństwo rośnie baaaaaardzo szybko więc z tego co wyczytałam możesz się spodziewać, że Twoja dzidzia Bti będzie miała jakieś 6-7cm!!!!!!!!, dlatego tak mnie dziwi te 66mm Słoneczka w 10tc 😮 Jak ja Ci zazdroszczę, że idziesz teraz na USG, ja muszę poczekać do czerwca 😠 tyle czasu, ale się zrobiłam niecierpliwa heh. Czy wy też macie robione USG na każdej wizycie?
Pozdrawiam gorco!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiolka w moim przypadku to na kazdej ale to tylko po to zeby sprawdc ze dzidzia żyje a takie dokładne to pewnie raz na dwa miesiace niewiem zreszta ak ciaża jest prawidłowa to sie robi 3 USG w ciagu 9 miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko 3 w cigu całej ciąży 😲 😲 😲 ?Dlaczego tak mało, USG jest niebezpieczne dla dziecka, przecież to są tylko fale dzwiękowe 🤔 ? Ja już miaŁam 2 i wiem, że na bank będę miała przy każdej wizycie badanie i pomiar maleństwa, z czego się strasznie cieszę bo mogę podejrzeć jak się rozwija moje dziecko 🙂 .



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie wystraszyłyście,lekarz mi powiedział,że moja Dzidzia jest bardzo duża,ale nie sądziłam,że aż tak 😲 Teraz boję się jeszcze bardziej,że coś jest nie tak skoro Wy macie fasolki,a mój Maluszek jest duży! 😞 Tyle tylko że nie przybiera na wadze 😞 Maleństwo jest duże i dlatego tak boli mnie macica,bo ja jestem mega szczuplutka 😠
Ja też mam robione USG podczas każdej wizyty,a to dlatego że moja ciąża jest wciąż zagrożona 😞 USG jest bezpieczne dla mamy i Dzidziusia,także może być robione jak często trzeba.Jednak gdy ciąża rozwija się prawidłowo a wcześniej nie występowały poronienia,to na cała ciąże przeprowadza się 3 badania USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko absolutnie nie chciałam nie wystraszyć ☺️! Jeżeli lekarz mówi, że wszystko jest w porządku to ok, nie masz się czym martwić, będziesz pewnie miała dużego, zdrowego chłopaka 😆 Ja się po prostu zdziwiłam, hej, a może Twój lekarz Ci źle wyliczył te tygodnie i jestes faktycznie w 12 a nie w 11tc? Nie wiem, ale pomyłki się przecież zdarzają 🤔
Trzymaj się cieplutko, dbaj o siebie i nie zamartwiaj sie!
Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
A ja dzisiaj poszalałam kupiłam sobie aż 4 bluzeczki 🤪 (mężowi powiedziałam o dwóch :P ) ale te zakupy mnie wykończyły siedze teraz i się obijam.Co do usg to niestety ja też chyba będę musiała poczekać.W poniedziałek wizyta to zobaczymy co mądry pan zadecyduje 🙂 A co do płci słoneczko to mnie jest całkiem obojętne,byle się zdrowe urodziło,to tylko moja Dominika zmienia zdanie co do rodzeństwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Mittka czasem trzeba sobie zaszaleć bo jak mama jest szczęśliwa to i dzidziuś skacze z radości : 🤪 Ja miałam iść dzisiaj na zakupowe szaleństwo ale nie wyszło, za to jutro to sobie odbiję!! 🤪 🤪 🤪
Miłego wieczorku!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szaleństwo jest jak najbardziej wskazane,musze sie jakoś rozpieszczać bo mąż na drugim końcu Polski i na razie nie ma jak 😞 ale przyjeżdża w przyszły czwartek to sobie to odbiję :P poszalejemy razem 🙂 ale dobrze że mam Was zawsze to jest z kim podzielić radości i troski.Dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 witam jestem tu nowa i troszke sie głubie 😞ale ja nie o tym 4marca miałam ostatnia miesiaczke zrobiłam test i badanie krwi 24kwietnia powiedziała mi laborantka ze to 3.4tydzien wiec tak zaczełam liczyc 7maja poszłam na pierwsza wizyte oraz usg dopochwowe..powinnam byc w 9tyg a byłam według badania w 4,5 usg to potwierdziło i mało tego widział 2 pecherzyki ciazowe 🙂blizniaki????teraz kolejna wizyte mam w czwartek21maja i usg zeby potwierdzic w którym jestem i czy bedzie 2ka 🙂pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Dorunia,jeśli chodzi o te tygodnie to już niezłe zamieszanie z nimi tutaj było 🙂 najlepiej właśnie zaufać usg,ale z tego co widze to masz podobnie jak ja bo ostatni okres miałam 6 marca 🙂 a to mówisz że mogą być bliźniaki to fajnie 🤪 jestem bardzo ciekawa co Ci powiedzą na następnym usg 🙂 ooo a co tu taka cisza?? Gdzie się dziewczynki wszystkie pochowały? Pewnie odpoczywają przez weekend.Miłej niedzieli wszystkim życzę 🙃


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_3_.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj mittka 😆 😆 no do czwartku musze czekac 😞wszystkie dolegliwosci mam i przytyłam juz 6kg!!!!po trójce dzieci nie miałam ani jednego rozstepu ale przy tej w takim tepie to niewiem hi hi...najbardziej sie przestraszyłam ze byłam w tym 9tyg i ciaza sie nierozwija..ale lekarz uspokoił i kazał czekac te dwa tygodnie,bo jak by co martwic bedziemy sie pózniej tylko łatwo to powiedziec siedze jak na szpiklkach i korci mnie isc prywatnie juz jutro a nie czekac do czwartku????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej to rzeczywiście tyjesz na potęge 🤪 wydaję się prawdopodobne że to będą bliźniaki,no ja też bym chyba nie wysiedziała w spokoju trzeba się dowiedzieć wkońcu co i jak a nie czekać.Ale napewno wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...