Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorunia,tak bardzo mi przykro nawet nie wiesz jak doskonale Cię rozumiem.Ja wierzę,że urodzimy zdrowe dzieciątka,a może kiedyś spotkamy się wszystkie grudniówki i będziemy razem oglądać nasze ZDROWE maleństwa!Jesteś w 6tc,więc jeszcze wszystko może się zmienić!Moje Maleństwo miało 4mm a teraz 66mm zobacz jak urosło w zaledwie 6 tyg!Jednak praktycznie każdy weekend albo my na pogotowiu,albo pogotowie u nas 😞 Kiedy źle się czuję,to nawet z łóżka nie wstaje!Musisz myśleć pozytywnie i wierzyć.Ja nawet takich myśli nie dopuszczam i Tobie też nie wolno!!!!!
mittka dlaczego nie miałaś wyników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słoneczko a bo taka sierotka ze mnie i tak byłam zdenerwowana,że wyprułam z gabinetu i nie zapytałam kiedy będą wyniki 🤢 poszłam tak dla uspokojenia ale pani mówi że pewnie będą jutro albo w piątek no i klops 😞


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_5_-799c57c261134cff2383fc4033b3087f.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia, też wiem co czujesz, trzymam kciuki za Ciebie, na pewno będzie dobrze, uważaj na siebie. Słoneczko badania prenatalne to koszt 200 zł jeśli ma Cie to uspokoić to zrób je, pierwsze badanie to po prostu usg z tym że dokładniejsze niż zwykłe. Mitka, trafiłam na świetnego lekarza, ale.. okazało się że przyszłam za wcześnie o 2 tygodnie więc badanie trzeba powtórzyć, ale za to miałam fajne usg,dzidziuś machał do mnie rączką 🙂 hi poważnie, no i mam pierwszą fotkę dzidzi, ma 10 tygodni, jeden dzień i 3, 57 cm i to wszystko,ale się rozpisałam
Buziaki, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O zgryz jak suuper 😆 no na takim usg to super widać,ale ci zazdroszcze,jak będę robić te badania to zadzwonie tam gdzie ty byłaś może mnie też się trafi taki fajny lekarz 🤪 i koniecznie musisz się pochwalić tą fotką!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgryz,ale super się miałaś.Moje cudo ssało kciuka ostatnio,a Twoje machało-ale supcio 🤪 🙂 Koniecznie dołącz fotke 🙂
Naprawdę nie wiem co robić z tymi badaniami.Jutro mojemu maleństwu badają tętno,bo poprzednio było słabiutkie.Nawet nie wiem jakie jest prawidłowe 120 chyba,ale nie wiem...
Mnie też pomęczą,bo podejrzewają anemie.Mam nadzieję,że dzisiejszą noc spędzę w swoim a nie szpitalnym łożeczku!
mittka,nie martw się wyniki wyjdą poprawne 🙂
dorunia- 😘 nawet dużo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 🥴 🥴 dyieki dyiewcyznz ya troske ja jakos ciemno to widyeŁ)tryzmam sie ale leci ye mnie lekary mwi ye jak poleci bardyij niz okres to do sypitala na zyecykowanie cos mam y klawiatura bo yle pisye dobranoc jutro sie odeywe jesycye ray dyieki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorunia jak czytam twoje posty to aż mam ciarki na plecach doskonale wiem co przeżyważ 😲 oszczedzaj sie ile tylko mozna znam przypadki ze kobiety po takich przejściach rodziły zdrowe dzieci bądź dobraj mysli w twoim pzrypadku stres ( wiem Ze nie unikniny!!!! ale jest nie wskazany 🤔
zgryz ty szcześciaro ja naprawde jestem zdenerwowana po tych badaniach jak można matce nie pokazać dziecka koszmar 🤪 w 22 tyg pujde na USG prywatnie na to 3D i koniec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mitka, bardzo polecam ta przychodnię w której byłam, ja mam drugi termin za dwa tygodnie bo teraz było za wcześnie żeby coś powiedzieć konkretnego, ale powiem wam dziewczyny, że jak lekarz mruknął sam do siebie oglądają usg," widzę pusty pęcherz" to serce mi stanęło w piersi bo coś podobnego już przeżyłam, ale tym razem okazało się że ma na myśli pusty pęcherz moczowy 🙂(mój)
Dorunia i słoneczko, bardzo Wam współczuję,wiem co się czuje w takim momencie, kiedy nie wszystko jest ok, ale cały czas macie swoje maleństwa i póki co trzeba tylko myśleć o tym że ma być dobrze i koniec.i na pewno będzie.
Mitka, nie wiem jak pokazać Wam moje zdjęcie..., zeskanuję i co potem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki.
Dorunia trzymaj się bo za rok przyjeżdżam do gdańska i razem cieszymy się maluchami 🙂 trzymam mocno kciuki i wierze że dasz rade!!!
Zgryz to jak je zeskanujesz i masz na swoim kompie to tu na profilu masz opcje dodawanie zdjęć i tam się to jakoś umieszcza.Ja się trochę nameczyłam przy tym,ale udało mi się je tu wcisnąć,tam się klika chyba na tą dyskietke i to sie jakoś zapisuje do twojej galerii.


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_2_-08858ae5f23d73c3f39c8a54f149719a.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 😞 witam was dziewczynki..noc spedziłam w miare spokojnie leci cały czas słonko Tobie tez tak było???ja biore DUPHASTON I LUTEINA DOPOCHWOWO 3 RAZY DZIENNIE procz tego kwas foliowy i mam za tydzien wizytejak byłas w 6tyg to widziałas juz zarodek???bo ja jeszcze nic taka tyci tyci kropulke 🙂i ten lekarz w szpitalu powiedział ze w kazdej chwili moge poronic ale tez i nie musze to juz jest zalezne od mojego organizmu i siły malenstwa ..i tez pocieszam sie tym faktem ze skoro zaszłam w ciaze biorac tak silne leki to moje malenstwo bedzie walczyc 🙂nie moge dzwigac ani stresowac wiec dzisiaj wstałam z usmiechem na twarzy i powiedziałam sobie co ma byc bedzie i ciesze sie ze jestem tu z wam mimo ze termin wychodzi na styczen 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 i tak na marginesie dziekuje za wasze ciepłe słowa otuchy to bardzo pomaga nawet na odległosc tym bardziej ze juz mamy podobne przezycia i mocno w to wierze ze w przyszłym roku sppotkamy sie na jakims pikniku hi hi 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!
dorunia,ja wierzę,że wszystko będzie dobrze!Pamiętaj,że lekarze zawsze nastawiają na najgorsze.Ja jak trafiłam do szpitala ok.8 tc to ten PALANT w białym kitlu powiedział mi,że on na moim miejscu nie przyzwyczajał się za bardzo do ZARODKA,bo góra dwa tygodnie i "zeskrobią mi je"-gdybym nie miała podłączonej kroplówki to autentycznie dostałby w ryja(przepraszam za tekst)zrobiłam taką wije w tym szpitalu.Od razu poszłam do ordynatora!
Teraz jestem w 12tc i nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli że mogę stracić swoje Maleństwo!Każdy dzień jest dla mnie jak cud.Każde krwawienie z dróg rodnych,każdy ból brzucha nie boli tak jak strach o moje Dziecko! Najgorsze są momenty kiedy leżę w szpitalu i nikogo nie ma przy mnie.Nie raz chciałabym by tylko ktoś chwycił mnie za rękę i po prostu był.Dzisiaj już nie proszę o małym domku z ogródkiem i kochającym mężem,proszę tylko by moje Dziecko przeżyło i nic więcej!
dorunia,zobaczysz że wszystko będzie dobrze,a za rok wszystkie przyjedziemy do Ciebie do Gdańska,a nasze CUDA będą już siedzieć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wiem że się klika na tą dyskietke żeby się dodało 🙂
Dorunia bierz przykład ze słoneczka,dziewczyna wiele przeszła a dzielnie się trzyma.Naprawdę ją podziwiam bo ja nie wiem czy bym dała radę.Tak trzymać dziewczynki 😘


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_4_-618380eeafea071925bd88329a9d6552.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: ci lekarze sa tak rózni....ale wiekszosc to z powołania to nie sa 😞niestety...ale komu mamy wierzyc jak nie im???ja przedewszystkim wierze w swoja moc i intuicje bo to dodaje sił i wiary ze bedzie dobrze 🙂 mysle Słonko ze zmieniłas lekarza?? 🙂jak sie dzisiaj czujecie???? mittka dawaj ta fotke bo chce zobaczyc kolege lub kolezanke naszych malenstw 🙂 🙂a co dzis planujecie na obiadek???bo ja robie gołabki hi hi uwielbiam je 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia na moim profilu albo w głównej galerii w dziale usg 8 tydzień znajdziesz moją fasolke 😆 mam nadzieję że zgryz uda się dodać,bo ona to już takie super to zdjęcię pewnie ma,bo miała robione lepsze usg 🙂


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_3_-a56ec1384ff01ca8a34e16ea72d319da.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo dziewczęta, jest nareszcie, źle to robiłam bo probowałam zapakować tam tiffa a musi być jpg. Zdjęcie nie jest takie jakieś super wyraźne no i małe, na monitorze było widać lepiej, ale widać główkę, brzuszek i rączki bo jest ustawione przodem do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo zgryz już właśnie sobie obejrzałam to Twoje cudo 😆 jest słodkie hehe.Wiedziałam że Ci się uda i normalką jest że na żywo lepiej się ogląda niż na zdjęciu,ale mamy chociaż tyle 🙂


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_6_.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czescdziewczyny! mMżna do was dołączyc? Jakoś tak raźniej mi będzie pogadać z kimś, kto wie jak to jest byc w ciąży 🙂 🙂 Jestem w 9 tc (8 tyg i 2 dni) mam termin na koniec grudnia - ale bedą święta! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się dobrze! nie mam jakichś natrętnych objawów ale u mnie to rodzinnie wszystkie ciąże bezobjawowo przebiegają. Ja jedynie mam zachcianki i częsciej męża doprowadzam do furii ;]. Trochę narzekam na szybkie męczenie przy wykonywaniu zwykłych prac domowych itd.
Wcześniej czytałam o tym jak lekarze traktują swoje podopieczne... czasami to jest takie żenujące. Mi się zdarzyło raz, na pierwszym badaniu - pani doktor mi powiedziała, że to TYLKO pęcherzyk i mam się nie nastawiać, że COS tam będzie... ale wyszłam wkurzona! Nie omieszkałam jej powiedziec kilka słów i na drugim badaniu pani doktor była bardzo miła - jak widziała juz serduszko bijące... Później doszłam do wniosku, że dla lekarzy to jest normalka i troche zbyt emocjonalnie podeszłam do tej wiadomości bo dla mnie to jest obrót o 180 stopni!!! Dziś jestem po pierwszym USG gdzie widać było bijące serduszko, kolejne za miesiąc... już sie nie moge doczekać!

PS. nick powstal od nazwiska panienskiego, szczęscie, że po ślubie wzięłam nazwisko męża bo bym się dalej męczyła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf, ja cały czas jestem zmęczona i dużo śpię, a zachcianki to u mnie norma, ale realizuję je sama bo męża bym się nie doprosiła 🙂 To fakt ze lekarz jest bardzo ważny, ja postawiłam tym razem na lekarza z przychodni i nie żałuję.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...