Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
A mi to brzuszek zmalał,a piersi zawsze miałam małe więc różnicy nie widać.Lekarz wczoraj mi powiedział,że przy mojej figurze,to wybije mnie gdzieś w 5 miesiącu-ekstra,ja chcę już 😞
Dzisiaj mam taką ochotę na coca-colę,że chyba oszaleję.A na obiad zjadłabym naleśniki z czekoladą i bananem,także chyba to zrobię 🙂
Dorunia cieszę się,że masz taki dobry nastrój-tak trzymać.
Mittka,posuń się,bo mąż wrócił i nie ma rozwalania się w łóżku:laugh:
Wiolka,a Ty naciesz się mężem i wykorzystaj Go jak się da przez ten weekend,a jak to zrobisz,to nie wnikam 😆
Lekarz kazał nam dużo spacerować,to idziemy sobie.Buziaczki Mamusie 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak zakładałam ten temat to nie myślałam ze tyle nas bedzie:laugh: a tu moze jeszcze ktoś dołączy..... troche mnie nie było i nie bardzo jestem w temacie ale wszystkim mamusia zycze miłego wekendu i zdrówka ja w poniedziałek mam wizyte u lekarza po tych badaniach prenatalnych podobno to ma być jakaś konsultacjja wiec moze mi powiedza czy naprawde jest wszystko oki:P pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki ponownie 🙂
A ja na obiadek jadłam naleśniki z serem czekoladą i bitą śmietaną i na dokładke pierogi z mięskiem i buraczkami 🤪 hehe niezły misz masz ale taką miałam ochotę.Anja te bułeczki to były zwykłe bułeczki z masełkiem pokroiłam sobie na nie truskaweczki i posypałam cukrem,zawsze jem chlebek z truskawkami,ale dziś były swieże bułeczki to się skusiłam.Kazdy się dziwi jak można jeść chleb z truskawkami,ale polecam pyyyyyyszne 😆


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_3_-4dafbc9b583de10d499468b739bb7dce.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Grudniówki 🙂
Kolejny dzień minął i znów weekend.
Dorunia,ale Ci zazdroszczę tego grila,ale bym zjadła kiełbachę:P
Mittka,to miałyśmy podobny obiadek 🙂
bti widzisz,nasz klan grudniowych mamusiek się powiększa-i bardzo dobrze 🙂
Całuję was dziewczynki i życzę miłego weekendu oczywiście życzenia też dla wiolki,zgryz i anja jeśli kogoś pominęłam to przepraszam
P.S a ja dzisiaj zjadłam czipsy cebulowe i polałam je mleczkiem zagęszczonym z tubki-pychotka-czyżbym była w ciąży? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 słonko Ty to masz apetyt hi hi no tak chyba jestes w ciazy:laugh: :laugh: :laugh: 🤪 witam wszystkie dziewczynki młode mamusie oraz ich brzusie 🙂 🙂 ja po grillu ok było pyszne ale za to gorzej z zasnieciem bo tak sie nafutrowałaam....dzis w Gdansku pochmurnie jak narazie..robie sniadanko dzieciom i chyba poczytam sobie lekturke...bo wstałam i zaczełam sie nudzic????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Jak dzionek? U mnie nadal gorąco, już jest jakieś 30 stopni więc może dzisiaj znowu wybierzemy się popływać 🤪 .
Ja w koncu wczoraj zrobiłam sałatkę z ośmiornicy, do tego rybkę i fryty :P Nie lubię ryby ale teraz się trzeba zmuszać 🤢
Alergia zeszła!!!!
Kurcze ja już nie mam w czym chodzić zupełnie, tak mi brzuchol urósł, nie wspominając o biuście...czas wymienic całą szafę :evil:.
O rany ale mi brakuje grilla z rodzinką, kiełbachą i piwkiem 🤔 Słoneczko nie da się zaprzeczyć, że jesteś w ciąży, mnie jakoś nie ciągnie do takich mieszanek smakowych.
Życzę pięknego dnia!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Dorunia,tak bardzo Ci zazdroszczę tego grilla,mmm.kiełbacha-pychotka...:P
Wiolka,super,że alergia Ci zeszła 🙂 U nas na śląsku nie jest tak ciepło jak u Ciebie 😞
Jutro w Katowicach jest koncert Feela.Pytałam lekarza czy mogę pójść,bo za"jak anioła głos"dałabym się pokroić:laugh: I na całe szczęście zgodził się tylko nie wolno mi stać w tłumie,bo ja mam"szczęście"do dostawania lania 😞 no i oczywiście bez podskakiwania,ale i tak się cieszę 😆
Tatuś mojego cudu z okazji Dnia Dziecka zabiera nas do prywatnej kliniki dziecięcej.Przeprowadzą nam serię badań(bo tutaj to lekarze nie wiedzą co jest przyczyną niedoboru wagi Maleństwa)masaże,kąpiele no i nagramy sobie na płytę naszego synka.Terminy są dopiero na lipiec,ale nie ważne.Nawet nie wiecie jak się cieszę 🤪
A teraz zajadamy się czipsami cebulowymi z majonezem i polewą karmelową,pycha 😆
Buziaczki mamusie!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂
Widzę że weekend jest i mało kto siedzi przy komputerze,a to dobrze 🙂 słoneczko to już Ci zazdroszcze tej wizyty w klinice.Zrobią Wam badania i napewno po nich będziesz spokojniejsza o maleństwo a co do tych twoich chipsów to się nie wypowiadam:P bo ja też lubię mieszać,ale aż tak to bym się nie odważyła hihihi.Najważniejsze że Ci smakowało 🙂 Wiola ale ci faaaajnie może za tymi upałami nie tęsknie ale za tym pływaniem to jak najbardziej.Ja też wczoraj poszalałam u nas w Będzinie jakieś koncerty więc wybraliśmy się i wsunęłam gigantyczną krome ze smalcem i ogórkiem kiszonym 🤪 Dziś ostatni dzień z mężem więc lece korzystac :laugh: Życzę Wam sympatycznej niedzieli i cudownej pogody 😘


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_2_-d5026133d7e3d43fdd91dee631980881.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 witam Kochane cos miałam z kompem i niemogłam wejsc na moja ulubiona stronke czyli nasza 🙂 🙂 fajnie Mittka kozystaj a na zdrowie wyjdzie 🙂 🙂słonko swietnie ze bedziesz miała taki relaxik dzis moja córcia najstarsza konczy 12lat mamy wypad do cyrku i kina 🙂 🙂pogoda super jk narazie 🙂ale napewno nie tak ciepełko jak u Wiolci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !!! Zaglądam tu od paru dni i bardzo mi się tu podoba.
Jestem w 9 tyg ciąży, to moje drugie dziecko. Wydawało mi się, że po pierwszej ciąży już co nieco wiem, a tu niespodzianka. Ta ciąża jest tak inna, że aż trudno mi w to uwierzyć. Prawie od samego początku jestem na zwolnieniu, bo nie potrafię normalnie funkcjonować. Chodzę po ścianach, cały czas mam zawroty głowy, czasami nie mogę wstać z łóżka.Dzidziuś praktycznie nie daje mi jeść, muszę wyczuć moment kiedy mogę coś przekąsić. A teraz od dwóch dni tak bardzo bolą mnie dziąsła, że chyba nie wytrzymam bez leków przeciwbólowych. Ale jak patrzę na mojego 4 letniego synka to wiem, że warto to przechodzić. Mam tylko nadzieję, że to wszystko minie z końcem pierwszego trymestru.
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!
Rany ale tu pusto....
Ja własnie wróciłam z plaży, trochę się podrumieniłam ale większość czasu i tak spędzałam pod parasolem, wiadomo, nie chcę dostać przebarwień. Gorąco jest jak w piekle... :evil: :evil: :evil:
Nie było mnie dość długo bo to ostatni weekend z mężulkiem zanim pojedzie więc staram się jak mogę, żeby było pięknie :P
Zabieram się za kolację i idę smęcić. Ogólnie czuję się naprawdę świetnie, trochę zawrotów głowy ale ŻADNYCH mdłości 🤪!
Witam nową mamuśkę, fajnie, że Ci się tu podoba!
Pozdrawiam i dbajcie o siebie!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 😞 WŁASNIE MAM CHWILE SPOKOJU DZIECI ZARAZ WOŁAM DO KAPIELI BO CZARNE JAK MURZYNKI HI HI CÓRCIA POJECHAŁA ZTATA NA ROWERKACH SMIESZNIE TO WYGLODA BO MA JUZ ZDJETY GIPS ALE SZYNE NA REKU....I OBEJRZE SOBIE KILER NA TVN TROCHE SIE POSMIEJE BO JAKAS CHANDRA MNIE DOPADŁA A TO Z POWODU TEGO ZE CAŁY CZAS MAM TE PLAMIENIA I WRAZENIE ZE TE PIGUŁKI NIC NIE POMAGAJA>????MOZE ZA SZYBKO CHCIAŁABYM ZEBY BYŁO DOBRZE????ZYCZE MIŁEGO WIECZORKU 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Cieszę się,że dobrze spędziłyście weekend.
Mam nadzieję,że będziecie miały lepszy humor niż ja...
Ja ciągle płaczę i dzisiaj powinnam udzielać się na forum "samotność" niż "grudniówki"
Nie mam dzisiaj siły,przepraszam Was za smęcenie.
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Pozdrawiam serdecznie
☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko niemartw sie ja wczoraj miałam taka chandre i smutek i leki przed smiercia ze umre ze beda mnie łyzeczkowac skad to sie bierze???dzis jest troszke lepiej dzieci mna zajmuja i nie mam czasu miec złych mysli......jestem z Toba i doskonale Cie teraz rozumiem co czujesz w srodku..pamietaj nie jestes z tym sama....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko a co się stało???taka byłaś szczęśliwa z powodu tego koncertu a dzisiaj już taki smutek.Nie płacz i nie smutaj bo maleństwo też będzie smutne,zobaczysz że wszystko się jakoś ułoży i będzie dobrze 😘


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_7_.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh Słoneczko widzę, że dzisiaj jesteśmy w podobnym humorze 😞 😞 😞 😞 Mój mąż już poleciał a ja zostałam sama i jest mi źle.
Idę sobie poleżeć albo obejżeć jakąś komedię, może mi się zrobi lepiej.
Pozdrawiam was dziewczynki i życze miłego dnia!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyjedzie na Boże Ciało więc myślę że wytrzymam te dwa tygodnie.No dziewczynki też zostałam sama 😞 córa do południa w szkole a ja będę się obijać znowu z kąta w kąt eh... ale w środę wycieczka jupi 🤪 i to mnie nastraja pozytywnie 🙂 trzymajcie się mamusie i życzę dobrego humorku Wam wszystkim 😆


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_4_-1a9705681a297f4ec1fb4c5fe0a88a91.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia ja mieszkam teraz w Chorwacji więc nie mam jak Ci podać ale jak byłam na Klinicznej to moim prowadzącym był prof. Einrish czy jakoś tak. Dupek jak nie wiem ale świetny fachowiec.
Mittka 2 tygodnie zleci szybciutko, też bym się gdzieś wybrała, czekam z niecierpliwością na przyjazd do Gdańska po roku czasu!!!! Jeszcze tylko miesiąc a juz niedługo USG i zobaczę moje maleństwo, więc wkrótce czeka mnie parę fajnych rzeczy tylko dół, że bez męża 😞
Oj coś czuję, że będę wam dzisiaj smęcić ☺️
Jak wasze samopoczucie, jak brzuszki?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...