Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Anja kazdy lekarz mysli ,ze jest lepszy od drugiego :P Ale wiadomo,ze lepiej zaufac specjalisci ejesli chodzi o wysypke.A to,ze dzidzia jest szczupltuka to co z tego?Musi byc odrazu pulpet?Ja poczulam kopniaczki takie konkretne wchodzac w 19tc i juz wiem kiedy dzidzia spi a kiedy nie,rano jak sie budze to jeszcze spi,po jakis 10min zaczyna kopac, pozniej w poludnie ok 12 jak jem sniadanko w pracy 🙂 i pozniej jak koncze prace przed17 i pozniej wieczorkiem jak ogladam film 🙂

Mittka zostaw 2-3 dni dla siebie, poleniuchuj , spotkaj sie z kolezankami, polaz po sklepach itp itd :P ja marze o tym,zebym nie musiala juz jutro isc do pracy bo mialam miec od czwartku wolne, wiec nie wiem.

Akompf ja od dluzszego czasu slucham tylko ta piosenke co wczoraj tutaj byla wklejona 🙂 noo i do tego czasami lenka-the show. Mi teraz w sobote wybija 20tc i ja liczylam ,ze mies trwa 4tyg :P a faktycznie tam kilka dn zawsze jeszcze zostaje. ogolnie do planowanej daty porodu zostalo mi 4.5 mies wiec ciekawe jak to bedzie 😜 Przepraszam tych ktorych wprowadzilam w blad :P

Aniusia mnie jak wczoraj zobaczyla znajomej mama to powiedziala,ze wygladam jakbym sie objadla a nie jakbym byla w ciazy :P

Anja wpisz sobie w google łuszczyca i objerzyj zdjecia. Luszczyca wyglada jak takie luski na ciele anie wydypka, wiem bo moj szwagier przyszly to ma na calych rekach i byl z tym w szpitalu i mojego ukochanego siostra miala na calym ciele i dlugo lezala w szpitalu a pozniej w sanatorium jeszcze byla.

Ja chodzilam do faceta i powiem wam,ze jak poszlam 1-wszy raz to bylam dziewica i sie poplakalam na fotelu prawie, ciaze do 16tc prowadzil mi tez facet i jakos delikatny nie byl... a teraz jestem u babki u ktorej raz bylam i jest rewelacyjna! praktycznie nic nie czuje, a jk szlam pierwszy raz do niej bo mama mnie zapisala to bylam taka zla ,ze do kobiety bo sie nasluchalam ,ze kobiety sa nieczule itd.

Akompf jak dobrzer ,ze przypopmnialas mi o istnieniu stereophonics! http://james01.wrzuta.pl/audio/4mFlIjx40cD/stereophonics_-_maybe_tomorrow uwielbiam... ☺️ a wszyscy sie smieja ,ze w moim wieku sie innej muzyki slucha 😠
Akompf skoro puchna nogi to chyba za duzo soli jesz bo wtedy woda w organizmie sie zatrzymuje i poprostu sie "puchnie" .

Witam nowa grudniowa mamusie! 🙂 🙂

Mam nadzieje,ze sie ktoras z was odezwie bo ja mam jeszcze 2 godz czasu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂

nooo fredeczkaa rzeczywiście się rozpisałaś 😉 ale przynajmniej jest co poczytac:P
kurde budze się o tej h i już spac nie mogę 😞 a pózniej jak przychodzi 18sta to ja już jestem nie do życia
Odliczam dni do piątku 🙂 ...urlop, Polska, dom, rodzice 🙃 mam nadzieje że pogoda mnie nie zawiedzie 😉
fredeczkaa ja też wygladam jakbym sie zdrowo objadła, chociaż wieczorem to mi tak zawsze brzuch wywala że wyglądam jak kobitka w ciąży nie wiem dlaczego tak jest 😉
moim zdaniem chyba nie ma reguły czy to facet czy babka...ja na swoją narzekam bo ona strasznie dużo klientek ma i traktuje troszke tak "na sztuke"...a dlatego chyba ma tyle klientek bo za wizyte bierze 50zł co moim zdaniem teraz rzadko sie zdarza bo cena waha się między 60-100zł a i nawet więcej 🤢 jak nie byłam w ciąży to mi to nie przeszkadzało a etraz mimo wszystko chciałabym żeby się troszke bardziej mną zajęła 😞
witam nową koleżankę...tymbardziej że też na "wygnaniu" tak jak ja i to całkiem niedaleko mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia wlasnie ten facet co na poczatku mi prowadzil on przyjmuje na kase chorych i prywatnie, ja chodzilam na kase chorych i do niego jeszcze chodzilo mnostwo innych ciezarnych i tak samo sie czulam! 😞 a teraz czuje sie wyjatkowa bo ta doktor do ktorej chodze prowadzi tylko 3 ciaze,z moja to bedzie 4! i czuje sie naprawde wyjatkowa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz tutaj jestem od 6.10 :P bo wstaje codziennie z moim skarbem i razem pijemy rano kawke on je sniadanko ja w tym czasie w termosik mu kawke wlewam i ogolnie tak sie poprzytulamy jeszcze zawsze, jakies czule slowka poszeptamy i sie zegnamy 😞 a o 6.10 on wychodzi do pracy wiec poprostu ide na kompa usiasc bo przez te 30min sie tak rozbudze ,ze spac sie juz nie chce a tymbardziej na godzine bo pozniej wstac nie moge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to fredeczkaa dokładnie to samo miałaś z tym lekarzem, czasem jak do niej wchodziłam i ona tam swoje gadała to miałam obawy czy ona wie że już inna pacjentka weszła czy myśli że nadal ta sama siedzi 😮 czasem chyba lepiej dac te pare groszy więcej ale przynajmniej poświęcą Ci tyle czasu na ile zasługujesz 😉

fredeczkaa a na jajecznice nie masz ochoty??? za mna tak chodzi normalnie cały czas hmmm....z pomidorami taka:P
troche pasztetu na pewno nie zaszkodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od poczatku ciazy nie zjadlam ani jednego jajka... ☺️ poprostu na sama mysl mi niedobrze ;/

cos dla ucha dziewczynki! 🙂
http://james01.wrzuta.pl/audio/4mFlIjx40cD/stereophonics_-_maybe_tomorrow

http://james01.wrzuta.pl/audio/0kYcDbjCylx/stereophonics_-_long_way_round_dakota_single_2005

http://marmelade.wrzuta.pl/audio/59ElvsdE8iQ/paolo_nutini-_new_shoes ( to nie jest spokojne ale porpsotu uwielbiam! )

Dzidzia ja chodze nadal na kase chorych a mam opieke jakbym chodzila prywatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja wam zazdroszczę też bym wolała we wiedniu 🤢 ale znalazłam fajna stronke z namiarami na polskich lekarzy w austrii i w niemczech więc poprostu zadzwonie do któregos i może mi poleci jakiegos polaka blisko mnie bo oni na wygnaniu to na 😉 pewno sie znają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia z tego względu że u mnie z niemieckim tragcznie też nie wiedziałam że w tym szpitalu jest tylu Polaków ale powiem szczerze że strasznie się uceszyłam. Syna rodzłam w Polsce i teraz strasznie bałam się tego cholernego języka no ale mam nadzieję że będzie dobrze.Myślę że jak podzwonisz to na pewno kogoś znajdziesz będę trzymać kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ten niemiecki 🤢 w takiej chwili kobieta napewno nie jest wstanie logicznie myślec, mówic...a jeszcze w innym języku...na pewno łatwiej jak ma się polskiego lekarza albo chociaż położna....mam nadzieje że kogoś znajde...bo polskich lekarzy jest w austrii strasznie dużo 😉

kurde nie mogłam wejśc na brzuszek 😞 chyba serwer coś znów nawala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...